Jump to content
Dogomania

V Zimowa Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz


Aurunia

Recommended Posts

[U][B]Kto się wybiera my na pewno będziemy, po niżej daję info o wystawie??
[/B][/U]
Termin zgłoszeń: [B]30.01.2009
[/B][B]Opłaty za udział w wystawie wnoszone do dnia 30.01.2009 r.:[/B]
- za pierwszego psa (z katalogiem) - 70zł
- za każdego następnego (bez katalogu) - 60zł
- klasa szczeniąt - 35zł
- psy z tytułem Int.Champ. - 35zł
- klasa weteranów (bez katalogu) - bezpłatnie
- rasy polskie (bez katalogu) - bezpłatnie
- konkurs Młody Prezenter (bez katalogu) - 10zł/dzień

Yorki idą w niedziele 15.02.2009r:
MAGDALENA ŚWIĘTOŃ
- yorkshire terrier, australian silky terrier

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']moze jako widz,bo u p.ŚWIETON nie mam co wystawiac;)[/quote]
mam to samo zdanie dlatego zastanawiam się nad tym czy zgłaszać Aure (rodzice mnie namawiają żeby ją wziąć, ale nie wiem czy jest sens).
A z Zahi pojadę bo szczeniaki to jeszcze nic nie znaczy. Pierwsza wystawa będę przynajmniej wiedzieć nad czym mam popracować do Grudziądza.
No to do zobaczenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja póki co w ogóle nie zwracam uwagi jaki sędzia jest i na co zwraca uwagę .. może kiedyś to się zmieni na razie chyba za małe doświadczenie mam w opisach danych sędziów :roll: Zresztą czym się przejmować .... :cool1: Jadę na wystawę bo mam ochotę a nie bo fajny sędzia jest :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Ja póki co w ogóle nie zwracam uwagi jaki sędzia jest i na co zwraca uwagę .. może kiedyś to się zmieni na razie chyba za małe doświadczenie mam w opisach danych sędziów :roll: Zresztą czym się przejmować .... :cool1: Jadę na wystawę bo mam ochotę a nie bo fajny sędzia jest :roll:[/quote]
ja ogolnie tez nie zwracam,ale juz mniej wiecej wiem u ktorego nie mam szans,bo wiesz dla mnie ocena doskonala to zadnen sukces,no chyba ze na swiatowce;)Wole nie jechac niz się denerwowac,tym bardziej ze wiem jakiego mam psa.

Mers brakuje międzynarodowki do Championatu wiec na takie bede jeździc,choc wiem ze marne szanse.Dla mnie i tak osiągnęla duzo wiec nawet to wystarczy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']ja ogolnie tez nie zwracam,ale juz mniej wiecej wiem u ktorego nie mam szans,bo wiesz dla mnie ocena doskonala to zadnen sukces,no chyba ze na swiatowce;)Wole nie jechac niz się denerwowac,tym bardziej ze wiem jakiego mam psa.

Mers brakuje międzynarodowki do Championatu wiec na takie bede jeździc,choc wiem ze marne szanse.Dla mnie i tak osiągnęla duzo wiec nawet to wystarczy:loveu:[/quote]

Championat mówisz ... :siara:
Ciekawe czy z Buff championke zrobie :loveu: :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...