Jump to content
Dogomania

Najlepszy wet w RZESZOWIE


Kisses

Recommended Posts

Vet-Medica.

Niestety nie. Przestrzegam przez tym miejscem. Wiem że ile właścicieli psów tyle opinii ale w tym wypadku opinie ludzi którzy niestety skusili się i teraz żałują są jednoznaczne. Jeśli ktoś chce tam iść jedynie na RTG to jestem zadowolona bo zdjęcia wyszły ładnie. Chociaż wydaje mi się że RTG robią nie tylko w tej lecznicy przecież ;) Bardzo małe zainteresowanie zwierzęciem, słaby kontakt z lekarzem, bagatelizowanie objawów dyszenia u psa po narkozie i bardzo poważnym zabiegu na który nawet nie przyjeżdża wcześniej żeby powiedzieć co i jak, spóźnia się 15min. Proponowanie leczenia zwyrodnień metodami drogimi a jednocześnie tylko takimi które są wykonywane w tym gabinecie. Natomiast nie jestem w stanie pojąć jak będąc "specjalistą" w tej dziedzinie można podczas badania postawić błędną diagnozę że pies ma zerwane więzadło w tylnej łapie, że występuje charakterystyczny ruch szufladkowy, pojawia się widmo operacji, narkozy i rehabilitacji, kosztów a na konsultacji u innego specjalisty okazuje się że więzadło jest całe i zdrowe, brak zaników mięśni w tej łapie a psa boli biodro co ewidentnie sygnalizuje przy badaniu... Niestety do zwierząt mimo dużych dochodów należy mieć jeszcze trochę serca, niektórzy o tym zapomnieli. 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 years later...

Ostatnio szukałam weterynarza gdyż za namową mojej córki sprezentowaliśmy sobie jamniczka i chcieliśmy by lekarz go oglądnął. No i padło na Doktorka na ul Lewakowskiego. Spokojnie możemy go polecić. Miłą i kompetentna obsługa. Pan doktor ma świetne podejście do zwierząt. Widać że lubi to co robi. Do tego mają pełen zakres usług weterynaryjnych i mają dobra ofertę na karmę. Bardzo mi się podoba ten gabinet naszej  muszce  również. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...