Jump to content
Dogomania

Ogromny problem - on nie chce jeść!


furi

Recommended Posts

Witam!

Mam OGROMNY problem. Mój pies nie chce jeść. Po prostu nie chce i już. Jestem taka głupia, że doprowadziłam do stanu strasznego! Żeby zjadł coś innego niż mięso muszę go karmić :shake: Z ręki po jednym ziarenku suchej karmy. Kiedyś powiedziałam STOP i nie jadł przez dwa dni. Gdy w misce jest sucha karma podchodzi - wącha - idzie dalej. Próbowałam już chyba każdego rodzaju :shake: Nie wiem, co mam robić, boję się, że takie głodówki mogą mu zaszkodzić, ale nie może być tak, jak jest teraz.

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Takie tematy juz były. Wystarczy tylko użyć opcji szukaj.
Nie przejmuj sie tak. Psiak się sam nie zagłodzi. Daj mu jeść, jak nie zje zabierz miskę po 15 min i daj na następny posiłek. W międzyczasie oczywiście nie dokarmiaj go, powinien szybko się oduczyc wybżydzania.
Niestety na moja to nie działa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze by było sprawdzić czy z przewodem pokarmowym jest wszystko OK...może coś połknął i zalega mu w żołądku:roll:...sama szukam :angryy: korka od wanny bo gdzieś się zapodział...a mój Lolluś urzędował... w wannie...na szczęście apetyt mu dopisuje...więc ten korek gdzieś tam pewnie leży:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hm...w takim razie nie lubi...suchej karmy/kukurydza,mączka,mielone ziarno.../.Też wolałabym mięsko od tych sucharów:evil_lol:.Pojawiła się sucha karma/niemiecka/ Wolfsblut z dziczyzną,jagnięciną lub rybą.w jej składzie jest podobno 50 % mięsa ...z opisów dogomaniaków psy ją uwielbiają.Może na tę karmę się skuszę:hmmmm:...aaaaaaaaaaaaa jaką karmę podajesz?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...