Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam.
Jestem z Bydgoszczy. Jestem chętna do adopcji westa (bądź innego psiaka).
Gdyby był jakiś bardzo proszę żebyście napisali ;) Gdyby co moge po niego dojechać. Bardzo chcę pomóc i dać zwierzakowi dom. Mam juz suczkę Maję (westie). Ma 4 latka :) Czuję, że mogę obdarować uczuciem jeszcze jednego psiaka :P
Shila1404 proszę o kontakt na maila.
gg:2106907
mail: [email][email protected][/email]
Pozdrawiam..

Link to comment
Share on other sites

Aiza dziekuję Ci za te fotki dostałam je, ale również wysłałam Ci maila...widocznie albo Ty go nie otrzymałaś albo odpisałaś na niego i ja go nie dostałam... chodzi o wysyłkę tych rzeczy w razie ewentualnych chętnych? jak to ustalimy napisz na pw nie wiem ile mam doliczać za przesyłkę żeby Ci potem oddać te pieniążki jak będziesz wysyłac bazarek może ruszyć w każdej chwili tylko zanim znajdą sie nabywcy musimy ustalić szczegóły...przepraszam że tak długo to trwa ale ostatnio przez Pepsinę nie było mnie tu zbyt często. Angel nam zrobi bazarek, kwestia dogadania wartości przesyłek.

Link to comment
Share on other sites

Ratunku!
Właśnie znalazłam takie ogloszenie: [URL]http://tablica.pl/oferta/sliczny-pies-rasy-west-szuka-IDwFNx.html[/URL]
Kobita aż zachęca pseudohodowców! :angryy:
Ja akurat nie mam warunków żeby choć na tymczas go wziąć, bo sama mam 2 aktywne duże psy, a niedawno miałam mały wypadek i jeszcze nie doszłam do końca do normalnego funkcjonowania i boję się, że nie dałabym rady z 3cim psem...
Szkoda, żeby maluch trafił w łapy pseudo...więc może jakoś się wam uda zorganizować mu pomoc?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='shila1404']mam do wydania do adopcji sunie w typie westa , sunia bedzie w tym miesiacu sterylizowana przebywa u mnie od jakiegos czasu ale nie czuje sie najlepiej wsrod moich duzych psow , nie toleruje kotow i nie polecam do domu z małym dzickiem . ogolnie jest grzeczna i nie sprawia klopotow , przed wydaniem sama sprawdze warunki oraz koniecznie chce podpisac umowe . sunia w ksiazeczce ma wpisana date urodzenia 2005 r jest zaszczepiona i odrobaczona do wydania bedzie w grudniu po zabiegu i kontroli lekarza . Sunia dostanie ode mnie mała wyprawke do nowego domu . jesli posiadacie namiary na kogos konkretnego prosze pisac na pw . zdjecia i wiecej informacji wysle mailem . sunia ma bardzo bogata przeszlosc , sporo przezyła miała szczeniata kilka razy , zabrałam ja z bardzo duzej pseudohodowli gdzie była bardzo zastraszana i bita do tej pory przy gwałtownych ruchach i na widok kija lub szczotki probuje sie chowac . szukam dla niej odpowiedniego domu gdzie bedzie miała zapewnione odpowiednie warunki i duzo miłosci
[B]NIEAKTUALNE [/B][/QUOTE]
Niestyty sunia wróciła z adopcji :( szukamy dla niej nowego domu najlepiej z podworkiem lub ogrodem poniewaz problem polega na tym iz sunia załatwia sie z domu potrzebuje nauki czystosci ( u mnie nie było problemu ) , prosze pisac na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Justyna_']Witam.
Jestem z Bydgoszczy. Jestem chętna do adopcji westa (bądź innego psiaka).
Gdyby był jakiś bardzo proszę żebyście napisali ;) Gdyby co moge po niego dojechać. Bardzo chcę pomóc i dać zwierzakowi dom. Mam juz suczkę Maję (westie). Ma 4 latka :) Czuję, że mogę obdarować uczuciem jeszcze jednego psiaka :P
Shila1404 proszę o kontakt na maila.
gg:2106907
mail: [email][email protected][/email]
Pozdrawiam..[/QUOTE]

[quote name='shila1404']Niestyty sunia wróciła z adopcji :( szukamy dla niej nowego domu najlepiej z podworkiem lub ogrodem poniewaz problem polega na tym iz sunia załatwia sie z domu potrzebuje nauki czystosci ( u mnie nie było problemu ) , prosze pisac na PW[/QUOTE]

Shila spróbuj do tej dziewczyny napisać. Ale domek jeszcze nie sprawdzony.

Link to comment
Share on other sites

Niestety na tego staruszka nie mamy chętnego, Pani Agnieszka z opisu Dominiki jako niewidomego nie ma problemu ale przeżyła już straty w ostatnim czasie i chciałaby się nacieszyć dłużej psiakiem. Domi wykasuj proszę te numery z postu, już sobie je zapisałam.
Staruszka trzeba by było wyciągnąć ze schronu i coś więcej się o nim dowiedzieć i zrobić mu osobne ogłoszenie. Padali czy masz jakiś pomysł na DT? bo ja sie do tej Pani Wandy dodzwonić nie umiem.

Link to comment
Share on other sites

Pani Wanda rzadko odbiera, lepiej dzwonić na ten drugi numer- do Weroniki. Dom tymczasowy... hm.. mieszkam jakieś 15 minut samochodem od tego schroniska, gdybym miała choć cień nadziei na znalezienie ds to może (ale naprawdę gwarancji nie daje- pozostali domownicy i pies ) mogłabym go wziąć do siebie. Jeżeli nie, to stanę na rzęsach i coś się wykombinuje. Po pierwsze trzeba się dowiedzieć czy ten staruszek ma bardziej 6-7 lat tylko tak kiepsko wygląda, czy raczej 12.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...