Jump to content
Dogomania

MIELEC - Podpalana, śliczna jamniczka. Już w swoim domku!!!


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli transport jest??
A ja mam pytanie czy bedziecie w drodze powrotnej wiezc innego psa?? A jezeli nie to czy daloby sie wam "podrzucic" wyzlice ktora ma jechac z Wroclawia do Tarnobrzegu na DT. Z Tarnobrzegu do Mileca juz ktos by po nia podjechal. Wiem, ze sie troche na wkreta pakuje, ale co tam to dla dobra psa. Wiec jak???:modla:

Link to comment
Share on other sites

Ok wielkie dzieki. Ja narazie nie bede dzwonic bo tutaj tak po cichu licze moze sie znajdzie DS do tego czasu. Ale gdyby nie to bede dzwonic i pytac/prosic. Narazie tak troszeczke asekuracyjnie napisalam. Tzn piszac jeszcze nie wiedzialam o tym domku odezwal sie pozniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaska']...już nie moge się doczekać kiedy Saba będzie w domu :multi: :multi: :multi:[/quote]

I ja też:multi::multi::multi::multi:
Cały czas śledziłam ten wątek z "duszą na ramieniu", zaciskając kciuki.....
I udało się!!!

Mam znajomego, który jeździ samochodem ciężarowym po kraju i czekałam na wiadomość od niego, czy nie ma zlecenia, gdzie trasa pokrywała by się z trasą transportu suni, ale nic się nie "kroiło", więc siedziałam cicho....
Ale teraz już odetchnęłam.

Link to comment
Share on other sites

Reno, zmien prosze tytul watku, bo transportu juz nie szukamy :cool3:

Alaska, jamniczka bedzie miec ksiazeczke i szczepienia. Odrobaczysz ja za jakis czas i bedzie komplet. Najwazniejsze dla jamnisi sa : zabawa, zabawki i dzwoniące telefony :cool3:
[QUOTE]Temat: Re: jamniczka Saba
Od: "Profil1"
Data: Wt Lutego 3 2009, 7:10 pm

[B]Jamniczka ma takie same szczepienia jak te do Niemiec. Będzie miała książeczkę.[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jamnisia dojechala szczesliwie, pod koniec drogi siedzial u mnie na kolanach, wylizala mnie od ucha do ucha. Taka z niej kochana paróweczka,
a grzeczna.....tyle kilometrow przejechala, a nie bylo jej slychac i widac (schowala sie pod kocyk).
Zdjecia mam najlepsze na komorce, ale cos mi kabel nie laczy i nie moge ich sciagnac :oops: Reno, moge wyslac do Ciebie kilka najladniejszych??

Tak zesmy sie przepakowywali :lol: Jamolka czeka na swoja kolejke :p
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5853/dsc01250wu4.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8953/dsc01251px3.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Ja niestety też mam problem z kablem:placz:.
Najważniejsze, że jamnisia już u siebie :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Jessooo, a u mnie ani bluetooth ani kabel nie sciaga mi zdjec. Mlodej komorka N-ka Nokii dziala dobrze, a juz moja E nie laczy sie z kompem jakby jej wypadalo :oops: Uruchomie Mloda, zeby jakos sie dobrala do tych zdjec.

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Na wstępie dziękuje bardzo za pomoc w zadoptowaniu i przede wszystkim dowiezieniu jamniczki do nas Adze, Ewie i kierownikowi schroniska - raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc :)
Saba,bo tak nazwaliśmy jamnisie faktycznie jest strasznie ciekawska - wskakuje wszedzie - szczególnie tam gdzie jest jedzonko :evil_lol: bez problemu dogadała sie z naszym haszczakiem - wzieliśmy je razem na spacer, żeby sie ze sobą oswoiły, zapoznały najpierw poza domem - terenem Ajsa i wszystko przebiegło super - Ajs cały czas obskakiwał i zapraszał małą do zabawy , a ona chodzi za nim krok w krok :) w domu jak dopadła Ajsa piszcząca kosteczke, tak nie chciała oddac - mimo iż swoich piszczałek też ma pare...no ale ta była nowa i nie jej ;)
Jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich :) super, cały czas merda ogonkiem :) ale chyba nie lubi dorożek i koni , bo jak mijały nas dzisiaj na spacerze to strasznie wydarła do nich i zaczeła szczekać ...
Jutro planujemy kąpiel, dzis małą miała za dużo przeżyć i kolo 17 jak zasneła to spi jak zabita :) a i jeszcze jedno uwielbia się zakopywać pod kocykami , śmiesznie to wygląda,jak nosem podnosi kocyk, chowa głowe i zasypia z pupą na wierzchu :) ... ale jak ona chrapie....
Uwielbia jeść - to zreszta po niej widać, także czekaja ja długie spacerki i lekka dietka za jakiś czas :)
Pozdrawiam
Ania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...