Jump to content
Dogomania

Suczka ONka Zabrana Z Wypadku!! Już W Swoim Domku:)WĄTEK ZAKOŃCZONY


dominik_a

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkred]W zeszłym tygodniu, P. Wet. z Libiąża została wezwana do psa z wypadku. Na miejscu tj, na ul. Chrzanowskiej, okazało się, że jest to kilkuletnia suczka Owczarkowata. Została potrącona i leżała w rowie. [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]Trzebabyło ją zszyć w kilku miejscach, no i ma lekki uraz tylniej łapy, ale suczka ładnie zdrowieje, z dnia na dzień jest coraz lepiej.[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]Przebywa aktualnie w domu u P. Wet. z Libiąża, jest to już 7 pies, który jest u niej, licząc jej psa i Kostka, który jest pod opieką Fundacji Proanimals. Może tutaj zostać na jakiś czas, ale trzeba jej szukać nowego domu. Ja juz porozwieszałam plakaty po Libiążu, w okolicy, w której została znaleziona, ale telefon milczy.[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]NA chwilę obecną najbardziej potrzebna jest karma, jedzenia nigdy dość. W dalszej kolejności szukanie nowego domu, no i na końcu sterylizacja. [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=darkred][B]Suczka jest bardzo miłym pieskiem, jest przyjacielska, łagodna, daje łeb do głaskania, bardzo potrzebuje kogoś kto będzie o nią dbał.[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]Bardzo proszę o umieszczenie jej w Przełomie, z apelem, że szukamy nowego bądź starego właściciela.[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=blue]Czy jest ktoś chętny aby wspomóc pieska jedzonkiem?![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4]Kilka zdjęć suczki.[/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6792/s1cl3.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6651/s2dk8.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9484/suczka1nf9.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Zginela Sara te ktora byla zabrana ze schroniska :angryy::mad: a tak miala miec dobrze i byc pilnowana, mam juz dosc tych adopcji ktore coraz czesciej koncza sie w ten sposob. :-( Dla tej suni, Kostusia oraz dla reszty stada pani wet, Dominika zabrala dzis okolo 40 kg. karmy. Dominiko a pani wet mowila do mnie ze ta sunia ma okolo 2 lat.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=darkred]Ta suczka to Sara!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#8b0000]Przyjechali jej właścicele do wetki i ją zabrali.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#8b0000]Okazało się, ze dzieci kogos z rodziny nie domknęły bramki od właściceli Sary, i suczka poszła sobie - poprostu przypadek. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#8b0000]No ale już jest w domu u siebie, i teraz napewno bedzie lepiej pilnowana. No i musze dopilnować jej sterylizacji, ale to dopiero jak jej noga sie zagoi.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#8b0000]Także cieszmy się, że ta sprawa się szczęsliwie zakończyła.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No tak szczerze mówiąc to najlepiej byłoby zrobić sterylke już, bo jesli poszła na chłopów, to nie wiadomo czy nie jest w ciąży, ale z drugiej strony jej właścicel mówił, ze nie zauważył żeby miała cieczke, no ale ona mieszka na polu więc mogli nie zauważyć. Tylko narazie mi jej żal, no bo tydzień poza domem, ten uraz nogi, szycie, chciałabym aby sobie odpoczęła i doszła do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że znaleźli się właściciele tylko szkoda, że Sara przez taką nieuwagę doznała niepotrzebnie urazu. Ale z drugiej strony dobrze, że TYLKO na urazie się skończyło.

A tak na marginesie, trochę do mojej Sombry jest podobna :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Zupełnie jej nie poznałam, przecież jak ją zabierałyśmy z tego schroniska to był to wrak psa. :oops: No nawet bym nie skojarzyła, ze to może być ona. Dobrze, że Hanek dała znać, ze Sara zwiala :p

A co do cieczki to jej właściciele nie za bardzo wiedzą kiedy ostanio miała ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...