Jump to content
Dogomania

Krakow - szkolenie klikerowe


Canistic

Recommended Posts

Milo mi poinformowac, ze w styczniu 2009 roku Canistic rusza z kolejna edycja szkolenia "Podstawy Pracy z Psem" prowadzonego metoda pozytywnych wzmocnien.

Na wiosne natomiast zapraszam wszystkich milosnikow frisbee

Wiecej informacji na stronie [url=http://www.canistic.pl]Canistic - szkolenia psów // Warszawa, Kraków[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja też poproszę o więcej szczegółow:)

[quote] Na wiosne natomiast zapraszam wszystkich milosnikow frisbee[/quote]Czy możecie napisać coś więcej o tym?Cz czy na to "szkolenie" będziecie przyjmować psiaki zupełnie"zielone"we frisbee?Jaki będzie koszt?

I tak na koniec,super że w Krakowie powstała kolejna ,trzecia już szkółka klikerowa-konkurencja dla Axio i Canidu:cool3:W dodatku z frisbee w ofercie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']a jakieś szczegóły ?? bo na stronie nic nie ma ...[/QUOTE]

jesli nic nie ma, to gonie admina! :) bo info powinno byc juz dawno umieszczone.

Szkolenie PPP (czyli podstawy posluszenstwa) w Krakowie rusza 20 stycznia o godz 18. Kurs obejmuje 14 godzin zajec praktycznych + 2 godziny teoretycznych zajec. Koszt za calosc 650 zl. Zajecia odbywaja sie w dzielnicy Kurdwanow, na ul. Cechowej 21. Plac jest ogrodzony, bardzo duzy (ponad 3000m2) wiec psy majace problem z koncentracja przy innych psach w poczatkowych fazach nauki moga spokojnie pracowac w odpowiedniej dla siebie odleglosci.

Frisbee bedzie przede wszystkim przeznaczone dla osob "zielonych". Z czasem mam nadzieje jednak, ze grupka entuzjastow tego sportu sie zbierze i bedziemy mogli pracowac pilnie pod okiem specjalistow. Poki pogoda pozwala, mozna juz przychodzic i wspolnie cwiczyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canistic']jesli nic nie ma, to gonie admina! :) bo info powinno byc juz dawno umieszczone.

Szkolenie PPP (czyli podstawy posluszenstwa) w Krakowie rusza 20 stycznia o godz 18. Kurs obejmuje 14 godzin zajec praktycznych + 2 godziny teoretycznych zajec. Koszt za calosc 650 zl. Zajecia odbywaja sie w dzielnicy Kurdwanow, na ul. Cechowej 21. Plac jest ogrodzony, bardzo duzy (ponad 3000m2) wiec psy majace problem z koncentracja przy innych psach w poczatkowych fazach nauki moga spokojnie pracowac w odpowiedniej dla siebie odleglosci.

Frisbee bedzie przede wszystkim przeznaczone dla osob "zielonych". Z czasem mam nadzieje jednak, ze grupka entuzjastow tego sportu sie zbierze i bedziemy mogli pracowac pilnie pod okiem specjalistow. Poki pogoda pozwala, mozna juz przychodzic i wspolnie cwiczyc.[/quote]


Dziękuje za informacje bo na stronie głównej jest tylko wzmianka ze takie zajecia beda i tyle....

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Jakie umiejetnosci psy maja opanowac po tych 14 godzinach i ile psow najwiecej bedzie liczyc grupa?
I jakie wyniki na egzaminach czy zawodach - o ile w nich uczestniczyly oczywiscie - mialy psy dotychczas szkolone przez instruktorow prowadzacych zajecia?

Pytam dla znajomych, moje zwierzatko podstawy raczej zna:-)

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Pani Zofio,
Nasz psiaki maja m.in. takie osiagniecia:
1. suka, mix - agility open- puchar Polski; agility Białystok 2007 1 miejsce, frisbee – 2-gi vice mistrz Czech 2007,
2. BC -16 m-cy– flyball, frisbee 2-gie miejsce Sopot 2008, 4 miejsce w finale krajowym (kategoria młodych psów), młodzieżowy Champion Polski, młodzieżowy zwycięzca Polski 2008
3. BC –12 m-cy- flyball, frisbee – 2-gie miejsce w finale krajowym
4. groenendael 18m-cy – z uwagi na chęć pracy i ogromną żywiołowość szykowany do zawodów frisbee oraz obedience
5. golden retriever 26 m-cy– psi asystent, specjalizujący się w pomocy w życiu codziennym. W trakcie kursu tropienia.
6. w typie ONka - 15 lat - emerytura :) po kursach PT, PO (dawne czasy) oraz agility

Podstawowe umiejetnosci, ktore pies powinien nabyc podczas kursu to:
- chodzenie na luznej smyczy, chodzenie przy nodze na i bez smyczy
- przywolanie, przywolanie awaryjne
- zmiana komend w marszu
- pozostawanie w pozycji siad/waruj w warunkach silnych rozproszen
- wysylanie kierunkowe
- aport
- sztuczki
Wlasciciel dodatkowo ma mozliwosc uczestnictwa w zajeciach teoretycznych obejmujacych eliminowanie niepozadanych zachowan oraz hamowanie agresji u psow.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Dziękuje, przekażę.

Proponuje, abyście Panie zamiesciły te informacje i program kursu na swojej stronie - to przeciez da lepszą orientację wszystkim chętnym.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Milo mi poinformowac, ze strona CANISTIC zostala zmieniona na nowa. Systematycznie bedziemy dodawac artykuly oraz filmy szkoleniowe.

Zapraszamy na szkolenie w Warszawie oraz w Krakowie, zas wszelkie nowinki co do terminu, zakresu szkolenia znajda Panstwo na stronie [url=http://www.canistic.pl]Canistic - szkolenie psow Warszawa/Kraków - Aktualności[/url]

Jednoczesnie milo mi poinformowac symaptykow agility, iz nawiazalismy wspolprace z klubem HIGFLY, ktory rozpoczyna kurs dla poczatkujacych w dniu 18 kwietnia 2009r.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='LoveMe']a w Krk szczeniaczkowo działa? Jaki koszt takiego kursu?:)[/quote]
Jako że temat dotyczy szkolenia klikerowego w Krakowie, to szczeniaczek od nas właśnie się szkoli w[URL="http://www.axio.com.pl/nasza_oferta.html"] Axio[/URL] i bardzo sobie jego właścicielka chwali to szkolenie, ja również, widząc postępy malucha :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniatewka']jestem zielona w tym temacie - co to znaczy szkolenie klikerowe????[/quote]
poczytaj choćby tu
[URL="http://www.klubmalamuta.org/kliker.htm"]Klub Rasy Alaskan Malamute - szkolenie klikerem[/URL]
[url]http://www.dogs.gd.pl/kliker/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Serdecznie zapraszamy na [B]wrzesniowe edycje kursu Podstawy Pracy z Psem[/B] w Warszawie i Krakowie.

[B]W Warszawie w polowie wrzesnia i w Krakowie 8 wrzesnia o godz. 18.00[/B] rusza grupa poczatkująca, ktora nauczy swoje psy:
- komend siad, waruj, stoj; + pozostawanie w tych pozycjach
- chodzenie na luźnej smyczy i przy nodze
- chodzenie przy nodze bez smyczy
- zmiana pozycji w marszu
- przywołanie, także awaryjne

Wiecej informacji znajduje sie na stronie [url=http://canistic.pl/]Canistic - pozytywne szkolenie psow Kraków/Warszawa - Aktualności[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...