Jump to content
Dogomania

KWPR Przemyśl - 14-15.03.2009r.


panienkabubu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tascha']Moze my sie wybierzemy...na gr V :psuczydło zamknę w klatce- może mi jej nie zadepczą :mad:a jak sedziuje ta sedzina Jaskiewicz? na wątku sedziowskim nikt jakos nie odpowiada...czyzby nikt nie miał tej przyjemności...albo moze nieprzyjemności :razz: ??
a jak tam jest z miejscami parkingowymi pod wystawą?
piszecie ,ze ciasnota i jak kto przezyje Jarosław to juz mu żadna halówka nie straszna :evil_lol: a jak z organizacją ? mam sie nastawic na wkurzanie sie ?:eviltong:[/quote]

Ja Panią Jaśkiewicz polecam- znakomita hodowczyni samoyedów, hodowla Chatanga. Sama jade z siberianem bo krajówki w takich warunkach to chyba juz standart:) co innego ba miedzynarodowa w Katowicach na dworze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']heheh moja własnoręczna robota jak wyjdzie :) :cool3::cool3:


no i Kentakiego
zobaczysz :eviltong: i siakis taki taki nowy sedzia :evil_lol:[/quote]

hmm... szykuj tą własnoręczną robotę, bo chyba się skuszę :razz:
dawno nie byłam w Jarosławiu :loveu: ciekawa jestem czy miasto bardzo się zmieniło :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Czy Wam otwiera się strona Oddziału? Bo ja nie mogę i pokazuje mi się jako zawirusowana :roll:[/quote]

o kurczątko... :roll: u mnie pojawia się napis: "[URL="http://zkwpoprzemysl.republika.pl/boat-win6b/index.html"]Boat Winch Ropes[/URL]"
a jeszcze niedawno buszowałam na ich stronie i było oki :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='efra-husky']agnethka teren wystawy to hala sportowa ale taka hala jak sala gimnastyczna w szkole podstawowej ;) :shake:
Na szczęście wystawę organizują w dwa dni więc może trochę luzu będzie choć za bardzo na to bym nie liczyła.
Małe ringi, mało miejsca, duchota i zwiedzający prawie deptający psy - tak zapamiętałam wystawy w Jarosławiu.[/quote]

podobno jest TAK, ale my i tak jedziemy - decyzja już zapadła :lol:

Link to comment
Share on other sites

My bedziemy; w niedzielę (V gr)
jak by co mam wolne miejsce w aucie - z tyłu jedzie klatka rozm.3, wiec albo jedna osoba z psem w klatce, albo dwie osoby z małymi psami na kolanach;
jade przez: Chełm, Krasnystaw, Zamośc,Tomaszów Lub. i od Bełżca droga nr 865

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszał ktos do Jarosławia przez formularz on line? przychodzi potwierdzenie na maila zaraz? bo mi nie przyszło...wyswietliło mi sie że niby zgłoszenie wysłano, ale u nich jakis wirus siedzi na stronie i moj program antywirusowy coraz wył, więc nie wiem, czy sie zgłoszenie wysłało czy nie...napisałam maila do oddziału ale na razie ni ma odpowiedzi:stop:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...