Jump to content
Dogomania

Komendy i sztuczki


Basia165

Recommended Posts

Moja Suzi jak mialam 3 m-c potrafila siadac dawac lape, warowac.

Nauka zajmowala nam nie cala godzinke :wink: . Goldeny i Labki to bardzo madre psiaki, wiec nie jest to takie trudne.

Powiem tak jak mialam nagrode to Suzi robila doslownie wszystko. Najwazniejszy byl smakolyk. Jak miala 4 m-c chodzilismy na spacery bez smyczyc :D , bardzo ladnie sie sluchala jak mialam nonstop nagrodke w reku.

Ale kiedy skonczyla 6 m-c wstapil w nia diabel (okres buntu) i miala juz gdzies nagrodki :evil: .

Teraz zaczyna sie normowac (9 m-c).

Link to comment
Share on other sites

Nauka - szkolenie i wychowanie - to :wink: 'Niekoncząca sie opowieść'.

Laby uczą się bardzo szybko.

Można by nawet powiedzieć, że nastawione są na współpracę z alfą.

Wszystko - albo baaardzo wiele, zależy od konsekwencji.

Powodzenia, uporu i konsekwencji życzę. :)

Potem :wink: zostają tylko 'przyjemności' :roll: :lol:

:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka kiedy miała 10 tygodni znała komendy siad, waruj, do mnie tym właśnie zaowocował 2 tygodniowy okres kwarantanny. I tak było pięknie przez pierwsze miesiące... Potem nastał okres buntu więc poszłyśmy na szkolenie. innych komend także nauczyła się bardzo szybko ale nie zawsze ma ochotę je wykonać :evil: Teraz od czasu do czasu przyłączamy sie do grupy i ćwiczymy ale będę się musiała chyba mocno wziąć do roboty bo po ostatnich 3 tygodniach pobytu na Mazurach jej niesubordynacja zdaża się coraz częściej :evil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...