Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania :)']Wiem :D :D :loveu:

Jak nie masz, jak niedawno następne wstawiłaś na fbl ? :mad:[/QUOTE]

:mad:

[quote name='deer_1987']jak mozna kupic lustrzanke i nie focic?[/QUOTE]

Bo wy tu chcecie fotki Fiodora, a jak nie mam dobrego światła to i brak cierpliwości do focenia go. On się wciąż rusza, dlatego mam tylko zdjęcia jak śpi, bądź leży. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']nie chcemy tylko jego, tylko ogolnie jakies foty.

ale na dworzu masz wiecej swiatla do focenia tlko trzeba umiec ustawiac aparat ;) lustrzanka sama nie robi zdjecia tylko ty ustawiasz :P[/QUOTE]

postaram się coś kidyś dać. :diabloti:

właśnie oto chodzi, że ja wracam późno do domu, jak już się ciemno robi, wtedy mam, złe światło, a lustrzankę kilka dni i też nie do końca wiem co jak bardzo dobrze ustawić, żeby mi isę zdjęcie nie rozmazało. Dobre światło jest w południe, a mnie wtedy nie ma w domu. W weekend myślę, że coś może spróbuję zrobić Fiodorowi ;)

[IMG]http://i35.tinypic.com/210eudx.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][COLOR=DarkOrchid]No już po północy więc mamy [COLOR=Purple][B]31.10[/B] :loveu:[/COLOR][/COLOR]

[/SIZE][CENTER][SIZE=6][COLOR=Purple]Wszystkiego Najlepszego !
:laola:
[COLOR=DarkOrchid][SIZE=3]No więc życzę Ci żeby Ci się dobrze fociło tym Nikosiem i pociechy z Fiodora i dużo zdrówka i spełnienia marzeń:loveu: A resztę życzeń to już nie tu :evil_lol:

Speszyl for ju, made by Pomidorek :evil_lol:
Suprajs:

[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/Urodzinowe1.jpg[/IMG]

[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][LEFT][COLOR=DarkOrchid]Nie miałam torta, miałam tylko gofra ale jest Pomidorkowy :diabloti:[/COLOR]
[COLOR=DarkOrchid]Jeszcze raz wszytkiego NAJ mooj Ty :buzi:[/COLOR]
[/LEFT]
[SIZE=6][COLOR=Purple][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3]

[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Lepiej żebyś znalazła czas jutro :mad:[/QUOTE]

:siara:

[quote name='Moniek193'][SIZE=2][COLOR=DarkOrchid]No już po północy więc mamy [COLOR=Purple][B]31.10[/B] :loveu:[/COLOR][/COLOR]

[/SIZE][CENTER][SIZE=6][COLOR=Purple]Wszystkiego Najlepszego !
:laola:
[COLOR=DarkOrchid][SIZE=3]No więc życzę Ci żeby Ci się dobrze fociło tym Nikosiem i pociechy z Fiodora i dużo zdrówka i spełnienia marzeń:loveu: A resztę życzeń to już nie tu :evil_lol:

Speszyl for ju, made by Pomidorek :evil_lol:
Suprajs:

]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/Urodzinowe1.jpg

[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][LEFT][COLOR=DarkOrchid]Nie miałam torta, miałam tylko gofra ale jest Pomidorkowy :diabloti:[/COLOR]
[COLOR=DarkOrchid]Jeszcze raz wszytkiego NAJ mooj Ty :buzi:[/COLOR]
[/LEFT]
[SIZE=6][COLOR=Purple][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3]

[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER][/QUOTE]

Dziękuję kochanie :loveu:;)

[quote name='Ania :)']Najlepszego Loluś kochanie :loveu: :buzi:


[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]przepraszam,ale nie mam weny dzisiaj:roll:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Dziękuję, Boluś! :loveu:

[SIZE="1"][COLOR="Cyan"]Coś się stało?[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky'][CENTER][SIZE="3"][COLOR="Indigo"]Wszystkiego najlepszego :loveu:[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[SIZE="1"][COLOR="White"]Ej, a ty masz urodziny dzisiaj? Bo na fbl pisze że masz w styczniu :hmmmm:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

A dziękuję! :loveu:

[SIZE="1"]Mam dzisiaj, a na pb tak pisze, bo jak go zakładałam to tak na szybko byle jaką datę. [/SIZE]:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Yellow]Sto lat[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [COLOR=Plum],[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Lime]Sto lat[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=PaleGreen]niech żyje[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=PaleTurquoise]żyje nam[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Cyan]jeszcze raz[COLOR=Plum],[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise]jeszcze raz[COLOR=Plum],[/COLOR][COLOR=RoyalBlue] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue]niech żyje[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=DeepSkyBlue]żyje Nam[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=LightBlue]niech żyje Nam[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=DarkOrchid]Izuś[/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::evil_lol::evil_lol:

Wiem że śpiewać nie umiem ale [SIZE=6][COLOR=DarkOrchid]N[/COLOR][COLOR=Plum]a[/COLOR][COLOR=LightBlue]j[/COLOR][COLOR=DeepSkyBlue]l[/COLOR][COLOR=RoyalBlue]e[/COLOR][COLOR=MediumTurquoise]p[/COLOR][COLOR=Cyan]s[/COLOR][COLOR=PaleTurquoise]z[/COLOR][COLOR=PaleGreen]e[/COLOR][COLOR=Lime]g[/COLOR][COLOR=Yellow]o[/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet'][SIZE=3][COLOR=Yellow]Sto lat[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [COLOR=Plum],[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Lime]Sto lat[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=PaleGreen]niech żyje[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=PaleTurquoise]żyje nam[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Cyan]jeszcze raz[COLOR=Plum],[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise]jeszcze raz[COLOR=Plum],[/COLOR][COLOR=RoyalBlue] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue]niech żyje[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=DeepSkyBlue]żyje Nam[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Plum],[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=LightBlue]niech żyje Nam[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=DarkOrchid]Izuś[/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::evil_lol::evil_lol:

Wiem że śpiewać nie umiem ale [SIZE=6][COLOR=DarkOrchid]N[/COLOR][COLOR=Plum]a[/COLOR][COLOR=LightBlue]j[/COLOR][COLOR=DeepSkyBlue]l[/COLOR][COLOR=RoyalBlue]e[/COLOR][COLOR=MediumTurquoise]p[/COLOR][COLOR=Cyan]s[/COLOR][COLOR=PaleTurquoise]z[/COLOR][COLOR=PaleGreen]e[/COLOR][COLOR=Lime]g[/COLOR][COLOR=Yellow]o[/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Dziękowaaać:loveu:

Mam fotki. Mogę zgrać. Jacyś chętni? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jedno z pierwszych jakie zrobiłam Fiodorowi.

[IMG]http://i37.tinypic.com/r0varb.jpg[/IMG]

[IMG]http://i37.tinypic.com/23wtms8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/ftk6rn.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/3307hq9.jpg[/IMG]

Narazie only pies. Zaraz dam takie pseudoart. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...