Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

O Boże :evil_lol: Nie moge tego zdjęcia :loveu::loveu::loveu: (mam go na tapecie w komórce :diabloti:):loveu::loveu::loveu:

Hehe to coś łączy nasze psy :D

Dziś uciekła mi menda :diabloti: wróciła po poł godziny upaprana w .... gowienku :diabloti: mmm cudownie :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya93']No co Ty, po co? xD
Taką okupaną do łóżka wpakowałam :evil_lol:[/QUOTE]

Lubisz te klimaty? :diabloti:

[quote name='Mqrtynq']Fajna fotka. :diabloti:
Na początku myślałam, że on warczy. :eviltong:[/QUOTE]

Dzięki. ;) A no, tak wygląda.

[quote name='deer_1987']oj boje sie jego :D[/QUOTE]

Bój, jest czego. :diabloti:

[quote name='agus5839'][URL]http://i36.tinypic.com/29kuf7p.jpg[/URL]
uśniecha?:-oTo rewelacyjny ma ten uśmiech:evil_lol::loveu:[/QUOTE]

[quote name='Moniek193']Jaki uśmiech:evil_lol:[/QUOTE]

Dziękujemy. ;)

[quote name='Feigned']hahahahahah o nie mogę, jaka mina :lol:
Fiodor [B]mój[/B] mistrz :loveu::evil_lol:[/QUOTE]

:mad:

[CENTER]Tadadam. Postanowiłam zniknąć z tytułu napis 'zawieszamy', gdyż na kompie siedzę to nie wdzię problemu w prowadzenoii galerii tyle, że nie będzie fotek. No mogę dawać te zaległe. Tak więc wracamy. :biggrina:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Lubisz te klimaty? :diabloti:



[CENTER]Tadadam. Postanowiłam zniknąć z tytułu napis 'zawieszamy', gdyż na kompie siedzę to nie wdzię problemu w prowadzenoii galerii tyle, że nie będzie fotek. No mogę dawać te zaległe. Tak więc wracamy. :biggrina:[/CENTER]
[/quote]
Ba moje najulubieńsze :evil_lol:


Turururu je je :D :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Ale dam Wam jedną jak Fiodorek się porannie uśmiecha przy ziewaniu:loveu:
Przepraszam za jakość.

A tak z ciekawości co u nas to.. śniegu nie ma, ale za to intensywnie padał deszcz więc za ciekawie z tą pogodą nei było. Oczywiście dzisiaj Fiodor zaliczył jakieś błotne kąpanko, nie wiem jak on tego dokonał, ale caluuusi z błotka, wleciał do domu, masakrycznego bałaganu narobił, a później wielce obrażony bo pod prysznic trafił i kąpany być musiał. Później znów coś nabroił i matka na niego krzyczała to podreptał do sypialni i się schował. Oczywiście z myślą, że go nie wiedać bo po co. Schował łeb pod łóżko a doopa wypięta ale co tam, przecież go nie widać. :siara:[/quote]
Bo psiaki takie już są! One myslą troche inaczej niż my...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Bo psiaki takie już są! One myslą troche inaczej niż my...:lol:

Pzdr.[/QUOTE]

Oczywiście. ;)

[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/QUOTE]

A witamy. :hand:

[quote name='Moniek193']Bo on tej doopy nie chciał chować, tylko ją na Was wypiął:diabloti:


Hej:multi:[/QUOTE]

Pewnie myślał, że to Ty i Ci wypiął, jeszcze gaza by strzelił. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Nie wiem..[/QUOTE]

No to wiedz, że tka jest


Mamy z Fiodorem problem. Wczoraj wieczorem lizał wciąż łape, ale jakoś nie zwróciłam uwagi, że mogłoby się coś stac, ponieważ on czasami sobie liże łapy od tak. A dzisiaj rano zaczął kuleć, ciężko staje na łape i jak rano oglądałam nie zauważyłam nic.. a teraz postanowiłam jeszcze raz obejrzeć dokładniej ([SIZE="1"]bo dopiero do domu wróciłam[/SIZE]) i zauważyłam duużą ranke na opuszcze do której się przylepiła sierść. I co mam zrobić? Przemyć to wodą utlenioną? Ale jak mu te włosy od tej ranki 'oderwać' bo warczy i piszczy jak teraz delikatnie próbowałam. :shake:
I oczywiście kuleje cały czas, a rana nei wygląda na roziętą tylko taką hm.. przetartą? Jakby o coś mocno zarył.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ranka przemyta. Najpierw wymyliśmy łape w wodzie, później wodą utlenioną, a teraz nie wiem. Bo założyłam mu taki jakby opatrunek i na to skarpetke. Zostawić? Czy tylko na dwór? Bo on to cały czas liże, a jeszcze to się okazło większe..

o tak wygląda wielkością: [url]http://i38.tinypic.com/iekosg.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Ranka przemyta. Najpierw wymyliśmy łape w wodzie, później wodą utlenioną, a teraz nie wiem. Bo założyłam mu taki jakby opatrunek i na to skarpetke. Zostawić? Czy tylko na dwór? Bo on to cały czas liże, a jeszcze to się okazło większe..

o tak wygląda wielkością: [URL]http://i38.tinypic.com/iekosg.jpg[/URL][/QUOTE]


ja bym zostawiła skarpetę. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...