Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

[quote name='Izuuus']Ja robiłam :cool3:
Ale to tak z nudów bo ja też nie umiem i mi nie wychodzi :roll:


Haha, a żebyś ty widziała jak Fiodor ze schodów zbiega albo jak piję :lol:


[/quote]

Juz nie badzcie takie skromne:loveu::diabloti:


Hehe no to widze moja Sara nie jest sama-a juz sie martwilam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya93']Haha :evil_lol: to mamy takie dwie słodkie pokraczki :eviltong: :loveu:
a moja Maja sie nie zalicza :cool3: ona potrafi w miejscu podskoczyć jak sprężynka, a na łóżko wskakuje za jednym podskokiem i to tak po ciuchutku zebym nie zauwazyla :evil_lol:.......
a przed chwilką jej lapke przyciełam drzwiami :placz: jak byłam z nią po jedzonko w garażu :wallbash: :flaming: i biedula tak pisneła, że mi coś w uchu do tej pory piszczy :roll:

Izuś jak Ci tak dobrze idzie to pisanie to może i mi jedną rozprawke napiszesz :cool3:[/QUOTE]

Mogła cie uryźć! ak niby niechcąco :mad:

Jeszcze czego bo ja nie mam co robić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Haha :evil_lol: to mamy takie dwie słodkie pokraczki :eviltong: :loveu:
a moja Maja sie nie zalicza :cool3: ona potrafi w miejscu podskoczyć jak sprężynka, a na łóżko wskakuje za jednym podskokiem i to tak po ciuchutku zebym nie zauwazyla :evil_lol:.......
a przed chwilką jej lapke przyciełam drzwiami :placz: jak byłam z nią po jedzonko w garażu :wallbash: :flaming: i biedula tak pisneła, że mi coś w uchu do tej pory piszczy :roll:

Izuś jak Ci tak dobrze idzie to pisanie to może i mi jedną rozprawke napiszesz :cool3:[/QUOTE]

[FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]Ooj biedna Maja :-( Ja dzisiaj wsadziłam Lakusia na łóżko, (bo mu się tak spać chciało, że aż na podłodze zwinął się w kłębek i zasnął :evil_lol:) a on w pisk! Myślę co się dzieje, on złapać mi się nie da, ja nie wiem co robić, tak się wystraszyłam :shake: Ale sprawdziłam, na łóżku nic nie było takiego co mogłoby go zranić...Nie wiem co mu się stało, ale na szczęście wszystko już dobrze :multi:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Haha :evil_lol: to mamy takie dwie słodkie pokraczki :eviltong: :loveu:
a moja Maja sie nie zalicza :cool3: ona potrafi w miejscu podskoczyć jak sprężynka, a na łóżko wskakuje za jednym podskokiem i to tak po ciuchutku zebym nie zauwazyla :evil_lol:.......
a przed chwilką jej lapke przyciełam drzwiami :placz: jak byłam z nią po jedzonko w garażu :wallbash: :flaming: i biedula tak pisneła, że mi coś w uchu do tej pory piszczy :roll:

Izuś jak Ci tak dobrze idzie to pisanie to może i mi jedną rozprawke napiszesz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://i39.tinypic.com/23ksw1w.jpg[/URL]
Ale by się zjadło. :sabber:

[URL]http://i42.tinypic.com/2lnhevp.jpg[/URL]
Jaki skrzywiony, pewnie babeczki nie dostał. :evil_lol:
:loveu: :loveu: :loveu:

[URL]http://i43.tinypic.com/35mejp0.jpg[/URL]
Nieźle musiało wiać. :cool3: :evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i39.tinypic.com/23ksw1w.jpg[/URL]
Ale by się zjadło. :sabber:

[URL]http://i42.tinypic.com/2lnhevp.jpg[/URL]
Jaki skrzywiony, pewnie babeczki nie dostał. :evil_lol:
:loveu: :loveu: :loveu:

[URL]http://i43.tinypic.com/35mejp0.jpg[/URL]
Nieźle musiało wiać. :cool3: :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]

Ziewał, ale babeczki też nie dostał :cool3:
No akurat zawiało :lol:

[quote name='Magda&Bloom']mniam jakie ciacha :lol: tylko nie mów że to dla psa :oops:

F. ma minę nieziemską na tych fotkach :razz:

Pozdr.[/QUOTE]

Nie, nigdy nie daje Fiodorowi słodyczy, a szczególnie gdy są z czekolady lub czekoladowe mimo tych słodkich oczek i drapania łapką ;)
On jest cały nieziemski. Przed chwilą biegł, nie wychamował i w drzwi przywalił :roll::cool3:

[quote name='jbk']Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :(

:calus:[/QUOTE]

To zapraszamy jak znajdziesz czas. :loveu:

[quote name='Feigned']heej! :cool3:
kiedy foty nowe? :loveu:[/QUOTE]

Wczoraj foty były! :evil_lol:

[quote name='Moniek193']A dziendoberek :loveu: Zawitalam do Was mimo tej brzydkiej pogody:evil_lol:[/QUOTE]

Milutko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Witam sie wieczorkowo:loveu:
mizianko dla Fiodorka:loveu:[/QUOTE]

Hi :loveu:
Później go wymiziam :cool3:

[quote name='sandrulka'][url]http://i44.tinypic.com/21azrfc.jpg[/url]
BOSKI nosek!!! ucałuj Fiodorka!!!! :**[/QUOTE]

Ucałowany :cool3:

[quote name='Kasia&Rika'][url]http://i40.tinypic.com/2zf01gw.jpg[/url] wiatr we włosach (w grzywie:diabloti:)[/QUOTE]

Taak :evil_lol:

[quote name='Kaya93']Hi helo :loveu:
Czo tam u Was :razz:
Jaką pogode macie :cool3: bo u nas cały dzień słoneczko :multi: wkońcu :eviltong:[/QUOTE]

Heej :loveu:
A u nas ok, mnie boli brzuch bo wypiłam sobie hot chocolate z bitą śmietaną :evil_lol: W ogóle dziś i wczoraj w szkole śmiesznie :cool3:
A Fiodor to śpi sobie na.. o jak on się przemiesza :roll: Przed chwilą spał na łóżku, a teraz u siebie na legowisku jest :evil_lol: Nawet nie zauważyłam :lol:
U nas też słonko było ale i tak wiało i tak troszkę chłodno :razz:
Czyli co? Jakieś spacerowe foteczki Maji pewnie masz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']


Heej :loveu:
A u nas ok, mnie boli brzuch bo wypiłam sobie hot chocolate z bitą śmietaną :evil_lol: W ogóle dziś i wczoraj w szkole śmiesznie :cool3:
A Fiodor to śpi sobie na.. o jak on się przemiesza :roll: Przed chwilą spał na łóżku, a teraz u siebie na legowisku jest :evil_lol: Nawet nie zauważyłam :lol:
U nas też słonko było ale i tak wiało i tak troszkę chłodno :razz:
Czyli co? Jakieś spacerowe foteczki Maji pewnie masz :cool3:[/quote]

Oj:evil_lol: ja ostatnio wymieszałam śledzia z kiwi :evil_lol: to pół dnia w WC spędziłam :diabloti:
Hih Fioduś tak jak Majka, w nocy to śpi raz na posłaniu raz pod łóżkiem, a raz na fotelu pewnie gdzieś jeszcze tylko niezauważyłam :diabloti:
fotki juz są, ale nie spacerkowe :eviltong:
Co takiego śmiesznego w szkole może być?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Oj:evil_lol: ja ostatnio wymieszałam śledzia z kiwi :evil_lol: to pół dnia w WC spędziłam :diabloti:
Hih Fioduś tak jak Majka, w nocy to śpi raz na posłaniu raz pod łóżkiem, a raz na fotelu pewnie gdzieś jeszcze tylko niezauważyłam :diabloti:
fotki juz są, ale nie spacerkowe :eviltong:
Co takiego śmiesznego w szkole może być?:eviltong:[/QUOTE]

Fuuj. Ja nie jem ryb ani mięsa :cool3:
Hah Fiodor śpi jeszcze u moich starszych w szafie, przy drzwiach i pod stpłem w kuchni :lol:
A w sql.. hm.. wczoraj pan mi nie pozwolił na infie tańczyć i śpiewać. Stwierdził, że mi się przedmioty pomyliły 'zasiali górale owieees' :roll: :razz:
Dziś grałam na historii z koleżanką w 'bierki'bo nam się nudziło i ogólnie śmiesznie było bo pan się ciąąągle na nas gapił i śmiał :cool3:
(właśnie mi Fiodor na biórko wskoczył) A na matmie jadłam sobie potajemnie żelkowe lody takie mini. Wiesz jak je się fajnie liże? Mmm.. później dostałam napadu śmiechu i tak się skończyło :cool3: No ok to nei jest śmieszne ale nie pamiętam co było na lekcjach mimo iż z czegoś się śmiałam :evil_lol:
Foty widziałąm ale moje posty pouciekały gdzieś i się u ciebie błąkają :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Fuuj. Ja nie jem ryb ani mięsa :cool3:
Hah Fiodor śpi jeszcze u moich starszych w szafie, przy drzwiach i pod stpłem w kuchni :lol:
A w sql.. hm.. wczoraj pan mi nie pozwolił na infie tańczyć i śpiewać. Stwierdził, że mi się przedmioty pomyliły 'zasiali górale owieees' :roll: :razz:
Dziś grałam na historii z koleżanką w 'bierki'bo nam się nudziło i ogólnie śmiesznie było bo pan się ciąąągle na nas gapił i śmiał :cool3:
(właśnie mi Fiodor na biórko wskoczył) A na matmie jadłam sobie potajemnie żelkowe lody takie mini. Wiesz jak je się fajnie liże? Mmm.. później dostałam napadu śmiechu i tak się skończyło :cool3: No ok to nei jest śmieszne ale nie pamiętam co było na lekcjach mimo iż z czegoś się śmiałam :evil_lol:
Foty widziałąm ale moje posty pouciekały gdzieś i się u ciebie błąkają :placz:[/quote]
Hejka dziś:multi::loveu:
Haha ja też mam NIERAZ takie napady głupawki :evil_lol:
Dziś na przykład super na w-fie było choć ja nie lubie ćwiczyć bo mi sie nie chce:oops: :diabloti:
Miałyśmy na małej sali i pani kazała nam grać w piłeke nożną ale taką że sie chodzi jak krab :angryy: i sie zdenerwowałam bo mi sie nie chciało ale potem sie rozkręciło zaczęłyśmy sie wydurniać z kolezankami i to wcale nie wyglądało na piłke nożno-krabową weszły wszstkie drużyny i zaczełyśmy sie wydurniać skakałyśmy na siebie, śmiałyśmy (koleżanka steneła przed drzwiami i zaczeła pośladkami ruszać tzn mięsniami pośladkowymi :evil_lol: myślałam że nie wytrzymam:evil_lol:) i potem niechcąca drugiej koleżance włosy wyrawałam :oops: bo sie za bardzo w gre wczułam:evil_lol: bawiłyśmy sie jeszcze w ''krowe'' i koleżanka mnie złapała tam gdzie nie powinna :eviltong: :evil_lol:, i zapasy były oczywiście wygrałam, :eviltong: jak przygniotłam kol do ziemi to Monika przykryła nas materacem i z całej siły skoczyła na nas :evil_lol:. A pani z tyłu siedziała śmiała sie i z inną nauczycielką gadała:diabloti:

A u Was jak dzień mija?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Witam sie ladnie GADULY:diabloti:
Co tam porabiacie hmmm...?[/QUOTE]

Obecnie się lenimy :evil_lol:

[quote name='Magda&Bloom']skąd ja to znam :evil_lol:
może Cię nie pocieszę, ale na starość to się nasila :-D[/QUOTE]

Myślisz,że to u każdego? :lol:

[quote name='Feigned']heej wam! :cool3::loveu:[/QUOTE]

Hej :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky'][FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]Cześć :multi: Co słychać? :cool3:[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Co słychać? Chrapanko Fiodora :evil_lol:

[quote name='Kaya93']Hejka dziś:multi::loveu:
Haha ja też mam NIERAZ takie napady głupawki :evil_lol:
Dziś na przykład super na w-fie było choć ja nie lubie ćwiczyć bo mi sie nie chce:oops: :diabloti:
Miałyśmy na małej sali i pani kazała nam grać w piłeke nożną ale taką że sie chodzi jak krab :angryy: i sie zdenerwowałam bo mi sie nie chciało ale potem sie rozkręciło zaczęłyśmy sie wydurniać z kolezankami i to wcale nie wyglądało na piłke nożno-krabową weszły wszstkie drużyny i zaczełyśmy sie wydurniać skakałyśmy na siebie, śmiałyśmy (koleżanka steneła przed drzwiami i zaczeła pośladkami ruszać tzn mięsniami pośladkowymi :evil_lol: myślałam że nie wytrzymam:evil_lol:) i potem niechcąca drugiej koleżance włosy wyrawałam :oops: bo sie za bardzo w gre wczułam:evil_lol: bawiłyśmy sie jeszcze w ''krowe'' i koleżanka mnie złapała tam gdzie nie powinna :eviltong: :evil_lol:, i zapasy były oczywiście wygrałam, :eviltong: jak przygniotłam kol do ziemi to Monika przykryła nas materacem i z całej siły skoczyła na nas :evil_lol:. A pani z tyłu siedziała śmiała sie i z inną nauczycielką gadała:diabloti:

A u Was jak dzień mija?[/QUOTE]

O no to nieźle :cool3:
Mi też się na wf'ie ćwiczyć nigdy nie chce :evil_lol:
A ta piłka nożna co się jak krab chodzi jest durna (graliśmy w podstawówce) wole siate i zwykłą piłkę nożna :lol: W krowe? W zapasy? Długi macie ten wf :razz:
A ja nie pamiętam za bardzo co w szkole robiłam :roll:
Wiem tylko, że goniłam koleżanke bo chciałam ją zbić, a ona później mnie bo calusieńki ołówek jej pokolorowałam korektorem :evil_lol:
I na wosie znowu grałyśmy w bierki i się biłyśmy :lol:
A przed matmą rozmawiałam z Zarodeczkim (koleżanka) i Konradem i Magdą o jedzieniu. Gdzie co jest dobre i co lubimy :razz: Apsik.
Nie mam co opowiadać. Bania mi nawala :roll:
A ej ostatnio idzie korytazem taki chłopak i się na mnie gapi (dosłownie jakby downa miał) to ja też zaczełam sie na niego beszczelnie gapić i śmiać z niego i on minął nas słyszymy takie bum bo sie wywalił :evil_lol:
A Fiodoras śpi sobie.
U nas dziś okrooopna pogoda pada i w ogóle :roll:
Apsik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...