Jump to content
Dogomania

Potwierdzenia wniosków CACIB


Kika

Recommended Posts

  • 2 years later...

Dostałam dziś potwierdzenie CACIB z Poznania 2006 i na środku jest jakaś czerwona pieczątka z napisem RAPPEL.. co to oznacza????
Dodam, że Anata skończyła Interchampionat kilka miesiecy przed Poznaniem i dyplom dostałysmy jakoś w październiku/listopadzie

Link to comment
Share on other sites

Jak wygląda sprawa resCACIBów. Jezeli dostaje resCACIB a inny pies CACIB ale nie ma jeszcze intera to czy jak on go zrobi ten resCACIB przechodzi na mojego psa w postaci CACIBA, czy zamany takie są dopiero wtedy kiedy zdobywca CACIBA ma juz intera?

Link to comment
Share on other sites

"CACIB rezerwowy (res. CACIB) może zostać przyznany i przekształcony w CACIB na wniosek właściciela
psa, który otrzymał res. CACIB lub na wniosek krajowej organizacji kynologicznej, której jest on
członkiem, o ile spełnione zostaną następujące warunki:
1. CACIB został przyznany psu, który jest już Międzynarodowym Championem Piękności
(tytuł potwierdzony przez FCI)
[...]
4. CACIB został przyznany psu, który w dniu wystawy spełniał warunki do uzyskania tytułu
Międzynarodowego Championa Piękności (odpowiednie terminy i ilość przyznanych CACIB)."

czyli resCACIB zostanie zamieniony na CACIB, jeżeli Twój konkurent spełnił już wymagania na Interka, ale nie dostał potwierdzenia. Jeżeli jeszcze nie ma odpowiednich wniosków to nie, niezależnie od dalszej kariery zwycięzcy:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Potwierdzenia CACIBów idą z Belgii do krajowych organizacji kynologicznych (organizatorów danej wystawy) i dopiero te je rozsyłają zainteresowanym. Przeważnie czeka się ok. 6-9 miesięcy. Mój pies też pierwszego CACIBa zdobył w Krakowie i z całą pewnością dostałam potwierdzenie dopiero po Nowym Roku (w jednej kopercie z potwierdzeniem za Warszawę, która była 3 tygodnie później). A rekord pobiły CACIBy z Wilna, na które czekałam prawie rok.

Link to comment
Share on other sites

slicznie dziekuje za odpowiedz. w takim razie czekamy dalej :)

zadam jeszcze pytanie z polrocznym wyprzedzeniem :evil_lol: czy w takim razie po dostaniu ostatniego wniosku na CACIBa trzeba czekac na potwierdzenie czy mozna wyslac wniosek do ZK zanim sie go dostanie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...