Jump to content
Dogomania

Psy z oławskiego przytuliska ....


I'm so sory

Recommended Posts

1,5 roczny wykastrowany pełny energi pies Szuka nowego domu. Psiak był wychowany w mieszkaniu Troche zaczepny do innych psów. Do ludzi bardzo przyjazny. Powod oddania: brak czasu :/
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/2bf23726fd53bdec7fca9aea32c0ec68,14,19,0.jpg[/IMG]

2 letni szorstkowłosy snieznobiały piesek szuka nowego domu. Lukas jest psem bardzo posłusznym uwielbia sie bawic i kontakt z człowiekiem. Świetnie dogaduje sie z suczkami z psami jest roznie. Powod oddania: znaleziony kilka tygodniu wegetował w rowie przy ruchliwej ulicy.
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/af2db16e370b68eca638c00729ec1e92,14,19,0.jpg[/IMG]

2 letni mieszaniec dobermana z owczarkiem. Chodzaca łagodność. Wychowywany przez starsza pania ktora umarła. Bardzo przezył smierc włascicielki. Łagodny do ludzi psów i suk. Typowy pies kanapowy ktory samym wygladem moze wystraszyc
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/f495b3f5a241be918156d966f4810d26,14,19,0.jpg[/IMG]

8 miesieczna owieczka-pies szuka nowego domu. Od małego był trzymany na łancuchu siersc ma w tragicznym stanie przed wydaniem do nowego domu mozliwosc profesionalnego ostrzygniecia. Łagodny do ludzi i psów. Bardzo spragniony bliskosci z człowiekiem uwielbia spacery.
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/c7a3b69dfe82d5c7c421902fb1c9f8ad,14,19,0.jpg[/IMG]

Roczna malutka wysterelizowana sunia szuka nowego domu. Malutka jst bardzo grzeczna łagodna do ludzi i psów. TYpowy pies kanapowy.
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/794b6f26ba4bf125e91bab8b1fa772d8,14,19,0.jpg[/IMG]

kontakt w sprawie psiaków 504-211-752

Link to comment
Share on other sites

Owieczke mozna by wstawic tutaj:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-kudlata-mloda-sunia-podobna-do-lady-125322/[/URL]
Przeczytaj watek, Lady ma juz dom, ale sa w zanadrzu adresiki osob pragnacych przygarnac podobnego psiaka:lol: Daje glowe, ze owieczka nie bedzie dlugo czekac:lol: Domki beda sie bic o to cudo:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam!

Zastanawiałam się nad założeniem na dogomanii wątku poświęconego psiakom z Oławy, ale trafiłam tutaj i widzę, że już ktoś się tym zajął :multi:. Znalazłam też wątki poświęcone indywidualnym pieskom z Oławy.

Tylko mało tu odwiedzających i od dawna nic się nie dzieje :-(

Mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy można zaglądać do "oławskiego przytuliska" z karmą dla psiaków i innymi, potrzebnymi im rzeczami? Do tej pory skupiłam się na schronisku we Wrocławiu i zawsze tam zawoziłam jedzenie, koce i tym podobne, a przecież w Oławie też jest wiele potrzebujących zwierzaków :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='melissa']Ok, pieski już wystawione.
Jeśli macie jeszcze jakieś to dodajcie je tutaj, a ja je zamieszcze na allegro. ;)[/quote]

Przede wszystkim witam nową dogomaniaczkę z Oławy :loveu:

Umieściłaś na Allegro psiaki z tego wątku, czy masz zdjęcia nowych psiaków z oławskiego przytuliska?

Jeśli chodzi o numer, to chyba obecnie ta osoba nie zajmuje się tymi psiakami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melissa']o kurcze.
to możecie mi podać aktualny nr?
wystawiłam tylko te z tego wątku, bo innych fotek z opisami nie mam.
a jak coś to ta osoba ma nr aktualny?[/quote]

Możliwe, że tych psiaków już nie ma, wątek został założony wiele miesięcy temu. Psiaki obecnie tam przebywające są w Gazecie Oławskiej, ale trzeba by zdobyć ich zdjęcia...

Jeśli chodzi o numer to on ostatecznie może być. Tyle, że Pani weterynarz, która zajmowała się adopcjami jest teraz chyba na urlopie macierzyńskim i psiakami zajmuje się jej brat. W Gazecie Oławskiej podawany jest właśnie jego numer: 501 106 007. Ale przede wszystkim trzeba upewnić się jakie psiaki tam obecnie przebywają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melissa']no trzeba, trzeba..
ale skąd?
najlepiej chyba będzie tam pojechać, zrobić fotki i zapisać sobie coś o nich.
no i poprosić o numer. ;]
tylko że ja nawet nie wiem gdzie to jest..[/quote]

Najlepiej skontaktować się z Panem Wojtkiem, bratem tej Pani weterynarz (zresztą on także jest weterynarzem), jest dostępny pod numerem, który Ci podałam: 501 106 007. Ale z tego co wiem, on jest teraz na urlopie, więc może zadzwoń do niego za tydzień lub dwa. To bardzo miły, młody człowiek. A jeśli chodzi o miejsce, to psiaki przebywają na terenie oczyszczalni ścieków.

Link to comment
Share on other sites

to, że przebywają na terenie oczyszczalni ścieków, to ja wiem, ale nie wiem gdzie dokładnie.
kiedyś nawet tam szukałam z koleżanką, ale nie znalazłam.
Ale i tak wole pojechać, niż zadzwonić, to od razu zrobiłabym zdjęcia i poprosiła o krótki opis.
Ale najpierw moja mama musi znaleźć czas, bo sama tam nie pojadę, bo mam dopiero 13 lat. ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melissa']to, że przebywają na terenie oczyszczalni ścieków, to ja wiem, ale nie wiem gdzie dokładnie.
kiedyś nawet tam szukałam z koleżanką, ale nie znalazłam.
Ale i tak wole pojechać, niż zadzwonić, to od razu zrobiłabym zdjęcia i poprosiła o krótki opis.
Ale najpierw moja mama musi znaleźć czas, bo sama tam nie pojadę, bo mam dopiero 13 lat. ;][/quote]

Nie wiem, jak to dokładnie wytłumaczyć, ale to miejsce dla psiaków jest z boku, po lewej stronie (patrząc od strony ulicy). Dojść tam trzeba kawałeczek taką polną dróżką. Przy czym tam zazwyczaj jest zamknięte, więc i tak trzeba skontaktować się z kimś (najlepiej Panem Wojtkiem), aby móc tam wejść.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[COLOR=Red][B]Hej Oława!!! Ruszcie się ;) może czas odświeżyć, albo założyć nowy wątek, na bieżąco aktualizowany????[/B][/COLOR]

Byłam w przytulisku, pracuje tam miły starszy pan. Opowiedział nam troszkę o pieskach. Ale ja byłam tam z doskoku - donieść o jakimś mega chudym psisku przy szpitalu.

Mogłaby jakaś dobra dusza zaglądać tam od czasu do czasu, robić zdjęcia, skrobać opisy i sklejać tu na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Ojojoj.. Ale dawno mnie tu nie było. : O
no ale już jestem. ^^
i niestety jeszcze ani razu nie byłam tam w schronisku..
jakoś tak czasu nie było.
a poza tym, to ja za bardzo nie mam jak tam chodzić, bo mieszkam w nowym otoku i mam tak troche daleko. ; D
nawet nie wiem jak tam dojechać. ; p

Ps. witam nową forumowiczke. ^^

Link to comment
Share on other sites

ja tam jeszcze nie wiem jak będzie ze mną, ale mam nadzieję, że za jakiś czas będzie wiadomo, i że oczywiście będzie to pozytywna wiadomość. ^^

i jeszcze jedno. Bo nie wiem jak u was, ale mi czasami się wgl nie chce włączyć to forum, nie ma go w wyszukiwarce, itp.
no i mam kłopoty z jego znalezieniem.
A tak poza tym wolałam dogomanie przed zmianą..
no i jeszcze coś. Założyłam forum naszego schroniska i mam nadzieję, że się rozkręci,
więc proszę was, abyście właśnie na nim pisali. : D
nie wiem, czy można wklejać, strony, no ale coż. Zaryzykuje. : p
więc to jest to:
schroniskoolawa**********

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...