Jump to content
Dogomania

A co Wy na to??????


Olinka

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak upodlić kobietę
[IMG]http://fryzjerzy.com/uploads/ecards/154.jpg[/IMG]

[IMG]http://fryzjerzy.com/uploads/ecards/273.jpg[/IMG]

[IMG]http://fryzjerzy.com/uploads/ecards/4.jpg[/IMG]

weszłam na pierwszą lepszą stronę z pokazu fryzjerskiego...
Pudle ze strony którą podałaś to też pokaz fryzjerski...

Link to comment
Share on other sites

A mnie to nawet bawi. Myślicie, że psu dzieje się krzywda? Jak jest ostrzyżony i fachowymi farbami czy barwnikami pokolorowany? Ja uważam, że nie. Pokazane są czyste, zadbane, rozczesane psiaki, przy przygotowaniu których właściciele spędzili zapewne wiele godzin. Myślicie, że są nieszczęśliwe? Dla nich to taka sama wystawa jak każda inna... Są ze swoimi ludźmi, są czesane, zadbane... A że jeden wystrzyże mu garba na grzbiecie... Dla jednych garb a dla drugich pompony są głupotą... Rzecz gustu... Ja tam bym się nie bulwersowała takim akurat traktowaniem psa...

Link to comment
Share on other sites

Co Ty Bura, te w schronach mają lepiej: nikt ich nie maltretuje kąpielami i czesaniem:diabloti:
Ludzie zastanówicie się!!!
To POKAZ strzyżenia!!!
Obejrzyjcie zdjęcia z jakiegokolwiek konkursu strzyżenia, psiego czy ludzkiego.
I co z tego że jeden na wielbłąda. Pojedzie do domu i cały spray się zmyje, a te fryzury ludzkie...? Chyba nie sądziecie że któraśś z modelek tak paraduje po ulicach.
Zaraz odezwą się głosy że psy to nie ludzie. Zapewniam Was że każdy ze strzyżonych psów jest do tego przyzwyczajony, bez względu czy to pudel czy terier itp. Pies który nie ludzi zabiegów kosmetycznych na pewno nie wziąłby udziału w jakichkolwiek pokazach.
Pozatym jaką widzicie różnicę w przygotowaniu psa do wystawy a zrobieniu go na pokaz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Co Ty Bura, te w schronach mają lepiej: nikt ich nie maltretuje kąpielami i czesaniem:diabloti:
[/quote]

Tiaaaa... Gdybyście wiedzieli ile ładuje się w te wystawowe Husky czy Malamuty, tyle, że na nich tego nie widać tak, jak na tych pudlach... Mnie się ten wielbłądzik spodobał, mogłabym mieć takiego, a co...

Link to comment
Share on other sites

No wiesz, Malamuta to się ładuje najpierw szampon, potem odżywki, potem płukanka, i dmuchawa, potem podkład pod puder, potem puder i coś na puder żeby się nie osypywał, potem na łapy najlepsza pianka do golenia Gilette bo zwiększa objętość i kryjesz słabą kość, potem na tą łąpę puder... a potem to już tajemnica :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']No wiesz, Malamuta to się ładuje najpierw szampon, potem odżywki, potem płukanka, i dmuchawa, potem podkład pod puder, potem puder i coś na puder żeby się nie osypywał, potem na łapy najlepsza pianka do golenia Gilette bo zwiększa objętość i kryjesz słabą kość, potem na tą łąpę puder... a potem to już tajemnica :diabloti:[/quote]

:lol::crazyeye::lol::crazyeye: nie no powaga!!! Kurde to na pudla szamponik odżywka i na wystawie trochę lakiery, chociaż teraz to i tak już nawet lakieru nie wolno... Ale te FRYZURY!!! i tak pudel bardziej nieszczęśliwy bo ostrzyżony:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Bura mnie ten wielbłądzik też przypadł do Gustu :D i już wiem jak swojego xxl apricocika będę strzygła :diabloti:[/quote]
:lol::lol: Tak po zastanowieniu to ja nie muszę, bo patrząc na Bila i jego błękitne papiloty już wygląda jak wielbłąd. A ile się nacierpiał przy tym, musiał stać w wannie, całe 15 min, bo to szampon dwa razy i odżywka, potem spłukać, nałożyć olej, no i suszenie, łooo całe pół godziny, do tego musiał potem sobie poleżeć i poczekać aż go zawinę w te ochydne papiloty.

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm oglądnęłam sobie te foteczki i powiem Wam pewną rzecz :)

Po 1 na moich sie nie da takich malowideł odstawić ,bo troche są nie w tym kolorze do malowania . Ale takiego pięnego "pawia" mogłabym mieć domku przez chwilkę hehhee . Natomiast bardzo podziękowałabym za wielbłąda ,on jest :eek2: .

Co do tego czy się dzieje im krzywda czy nie ,to ja mysle że napewno nie !! Gdyby było to szkodliwe ,to napewno nikt by tego nie stosował . A tak piesio pomalowany ,pójdzie na pokaz , przedstawi swoje "nowe oblicze" , potem hoppp do wanny i juz jest "normalny" .

Mysle ,że każdy z Was chociaż raz w życiu widział pomalowane modelki ,które zamiast szmatek na sobie miały farby i jakos nic im się nie stało ,dla mnie jest to porównywalne ,tylko że one to ludzie a to pieski .Ot cala różnica .

Link to comment
Share on other sites

Ok to może teraz ja bo zaczełam.
Przyznam szczerze, że mi sie śmiac chcialo, ale nie wiedziałam czy wypada.
Że to pokaz to oczywiście zdaję sobie sprawę i wiem też,że kobiety i mężczyźni na pokazach tez wygladaja dziwnie:)
Ale ten z pawimi piórami...:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

A ja bym chociaż w połowie chciała tak strzyć, ten z miśkiem - no bomba!
Na ulicy to jednak z wielbłądem albo pawiem to chyba bym się jednak mimo wszytsko nie pokazała. :evil_lol:
Pokaz to pokaz jeszcze raz powtórzę, czym się różni od konkursów strzyżenia organizowanych u nas? Chyba tylko sparyem, który naprawdę łatwo schodzi - tak jak i lakier.

Link to comment
Share on other sites

Asia to było tyle lat temu, pewnie mają, ale teraz to nawet ja już nie pamiętam gdzie to było i kto to kręcił, chyba w wytwórni fimlmów fabularnych w Wawie, ale głowy nie dam uciąć.
W zeszłym roku też mieliśmy prpozycję reklamy na jakiś nowy portal internetowy i też Ford na różowo, ale nie zgodziłam się ze względu na wiek Forda, jednak to cały dzień mozolnej pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...