Jump to content
Dogomania

Temat do zamknęcia sunia ma już dom


AgusiaP

Recommended Posts

Pilnie szukam ciepłego domku, dla suni, która w wakacje prawdopodobnie została wyrzucona z samochodu na przystanku autobusowym.
Psinka całymi dniami siedzi na tym właśnie przystanku, a z tego co mowili ludzie śpi na dworcu kolejowym. Dokarmiam ją, ale to za mało, bo z dnia na dzień robi się coraz zimniej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Super wiadomość :multi:nie wiem czy nie zapesze ale dałam ogłoszenie do Dziennika Zachodniego i miałam dzisiaj pięć telefonów o suczkę w tym ten jeden najważniejszy. Jutro sunia jedzie do nowego domku do Bytomia. Rozmawiałam z panią sunia będzie mieszkać u bloku a w lato w wekendu bedzie jeździć na działkę. kobietka bardzo sympatyczna nawet nie chciala na początku żebym przesłała jej zdjęcia suczki. wieczorem zadzwoniła żeby jej jednak przesłać te zdjęcia bo córka już nie może się doczekać. A najważniejsze jest to że jeszcze cztery pieski będą miały nowy domek już rozmowy trwają. JEDNAK 13 PIĄTEK NIE ZAWSZE MUSI BYĆ PECHOWY. Pozdrawiam. Mam nadzieje że to ostatni wątek tej bidulki.

Link to comment
Share on other sites

Sunie przekazała dzisiaj do Bytomia pani z fundacji mówiła, że to bardzo sympatyczna rodzina. Dzwoniłam tam o 19 tej i babeczka mówiła że sunia sie im bardzo podoba ale dwa razy załatwiła im się w domu ale że posprzątala i wie że sunia musi się zaklimatyzoawć. Umówiłam się jutro na telefon jak tam minęła nocka. Mam nadzieje,że wszystko będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

Teraz już wiem, że napewno są konieczne. Niestety sunia zaraz na drugi dzień była spowrotem w stadninie koni w Katowicach:placz:Podobno załatwiwła się w domu. Jestem załamana nie nadaje się na psa stróżującego, do domu też jeżeli to prawda że załatwiała się im w domu sama nie wiem co teraz robić kto zechce takiego pieska.

Link to comment
Share on other sites

ale każdy pies prawie sika i zalatwia sie w domu przez pierwsze dni, przeciez on nie wie ze 3ba tylko na dworze, psa 3ba nauczyc, pochwalic ze zalatwil sie na dworze, czesto wychodzic itp. Ludzie poprostu nieodpowiedzialni.
Taki piesek ma szanse na dom tylko na dom ktory rozumie co to madra adopcja!!

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że w końcu znajdzie się taki domek w którym sunia zostanie na zawsze. Tylko jaka jest gwarancja że to będzie dobry domek. Ta babka z Bytomia wydawała mi się naprawdę ok a na drugi dzień wyszło szydło z worka. Wczoraj miałm dwa telefony o sunie jeden z Kęt gościu chciał sunie bo mu zdechła a ma jeszcze drugiego pieska i chciał wziąc ją żeby tamtemu nie było smutno. Sunia była by trochę w domku trochę na dworze. Ale jak usłyszał że sunia jest w Katowicach powiedział że to daleko i że się jeszcze zastanowi. A drugi z Czechowic sunia byłaby w kojcu ale ja dokładnie nie wiem gdzie jest ta stadnina koni gdzie jest Murcia na tymczasie więc ma do niego zadzwonic pani Anetka z Fundacji SOS. Zobaczymy co ustalą...

Link to comment
Share on other sites

no chyba nie dacie jej do kojca! do mnie tez dzwonil facet z czechowic jakis miesiac temu ze chce psa do kojca, burak z rozmowy straszny. Komara bym mu pod opieke nie dała!:shake:
Przekaż Anecie (Amikat) że bywam w czechowicach jakby chciala cos sprawdzic.
#mam kciuki żeby wreszcie znalazła swoej miejsce na ziemi!

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam wogóle kontaktu z panią Anetką wszystko załatwiam przez panią Janeczke a ona to dopiero przekazuje pani Anetce. Wiem od pani Janeczki że ten gościu rozmawiałm z nią wczoraj i ma się zastanowić i odezwć. Ja chciałambym dla suni jak najlepiej wolałabym żeby szła do mieszkania a nie do kojca ale już mi głupio cały czas zawracam głowe Janeczce ma mnie już chyba dosyć.:-(Byłoby super gdybyś mogła sprawdzić ten domek jeżeli gościu wogóle się odezwie.Najgorsze jest to jak pisałam wcześniej że naprawdę trzeba znaleść jej domek w którym właściciele będą mieli do niej cierpliwość bo w mieszkaniu się załatwia a na placu się podkopuje. Pani Janeczka mówiła że jeszcze dobry byłby tymczas w mieszkaniu gdzie można by nad nią popracować.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pani z fundacji to ja. Nie ma Murka szczęścia o tyle, ze daleko jest na tymczasie i nie w domu. Ona już szczeka, więc na stróża się nada, ale rzeczywiście nie na stróża kojcowego. Dobrze Aniu że wiem, że jeździsz do Czechowic.:lol: Szukamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...