Jump to content
Dogomania

Bytom znaleziony psiak


agabytom

Recommended Posts

Kochane dogomaniaczki.Znalazłam przedwczoraj na ulicy Witczaka u siebie na klatce schodowej psa.Nie mam sumienia wysłać go do schroniska,lecz mam w domu 2 psy i zaczynają się małe ścięcia.

Wieczorne wyprawy w poszukiwaniu domu,również nie przynoszą efektu.Nic nie wskazuje na to,żeby pies znal droge do domu.Może jest z innej części BYtomia,albo innego miasta.
[IMG]http://images34.fotosik.pl/404/d802f2f99cba70afmed.jpg[/IMG][IMG]http://images50.fotosik.pl/32/3977e35f7c6defe0med.jpg[/IMG]



Może go rozpoznajecie??
Psiak jest dobrze ułożony i bardzo grzeczny.Sprawia również wrażenie rozpieszczonego.Bardzo bym chciała,by wrócił do swojego domu.
Liczę na pomoc osób z BYtomia i okolic

Link to comment
Share on other sites

zobacz na błyskawiczną mapę dogo:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blyskawiczna-mapa-dogo-http-mapapomocy-dogomania-pl-rejestrujcie-sie-27419/[/URL]


[LEFT][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B]BYTOM - [/B]Miechowice Śląskie[/COLOR][/FONT][/LEFT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#006400][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/17401.html"][SIZE=1][COLOR=green]YaBear-CubCammy[/COLOR][/SIZE][/URL][/B][/COLOR][/FONT]

[LEFT][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]kom. 602170321[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][EMAIL="[email protected]"][B][U][SIZE=1][COLOR=black]bibahatika[malpa]interia.pl[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/EMAIL][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]NET[/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]DT[/COLOR] [/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]FOTO 24h/24h[/COLOR] [/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]AUTO [/COLOR]- pomoc Taty za zwrotem kosztow[/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]POMOC przy ULOZENIU [/COLOR][/B]psa [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]POMOC [/COLOR][/B]przy wyprowadzaniu na SPACERY [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]DORADCA DOGO[/COLOR][/B] [B]przy wyborze rasy i np. [COLOR=#ff0000]wzięciu psa ze schroniska[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/LEFT]


[LEFT][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B]BYTOM[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#008000][SIZE=1][B]AleksandraJ[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000080][email protected][/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DT [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]FOTO[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]jakies zbiórki[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/LEFT]


[LEFT][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B]BYTOM / ZABRZE[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#006400][SIZE=1][B]wandul66[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=black]tel. kom. 600 942 653 , [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][COLOR=black][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]NET [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]DT [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]AUTO [/COLOR][COLOR=#ff8c00]-[/COLOR][COLOR=black]ograniczony dostep, raczej TZ[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B][SIZE=1][COLOR=#ff8c00][COLOR=red]TRANSPORT -TZ[/COLOR] [/COLOR][COLOR=#000000]transporty TIR dlugie trasy mozliwe [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=#006400]odwiedzam schronisko w Bytomiu[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/LEFT]


[LEFT][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Tahoma][COLOR=#0000ff][SIZE=2][B]BYTOM[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#006400][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=green]esza[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#006400][COLOR=black][SIZE=1]gg- 6666240[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=1]tlen- akwamaryn[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][COLOR=black][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=red]NET[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=red]Allegro [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=red]FTP[/COLOR][COLOR=black]( do przesyłania i odbierania większych plików)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#006400]
[FONT=Arial][FONT=Tahoma, sans-serif][SIZE=1][COLOR=red][FONT=Arial]Grafika[/FONT] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE][/LEFT]


[LEFT][FONT=Arial][B][COLOR=blue][U]BEDZIN,CZELADZ? DABROWA? SOSNOWIEC[/U][/COLOR][/B][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue][U]KATOWICE, BYTOM [/U][U], [/U][U](ale juz z czyjas pomoca) itp.przyległe miasta[/U][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=green]MartynaP[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]gg.8558482[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Tahoma][COLOR=black]tel.[FONT=Verdana]513-134-003[/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[EMAIL="[email protected]"][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=red]NET[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=red]WIZ[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#483d8b]/dom[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Tahoma][COLOR=red]WIZ[/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#483d8b]/poadopcyjna[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=red]FOTO[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Tahoma][COLOR=red]OGL/PLAKAT[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=red]PETSITTER[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][COLOR=black]wiem że aktywna jest napewno AleksandraJ i MartynaP,poproś choć ich o zaglądanie na wątek,wyślij do nich PW prywatną wiadomość[/COLOR][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

na forum sosnowca znalazłam ogłoszenie że szukają psa właśnie z bytomia. Sądzac po zdjęciu to chyba ten
W BYTOMIU 26 PAŹDŹIERNIKA, WIECZOREM ZAGINĄŁ (UCIEKŁ) KUNDELEK - w okolicach Kopalnii Powstańców Sląskich i Stroszka
WYSOKOŚĆ "DO KOLANA", DROBNY, KUDŁATY (dlugi miekki wlos), MA NA IMIĘ KRECIK, podpalany, brązowe łapki i uszy oraz czesc pyszczka, na ogonie bardzo dlugi wlos. mial na sobie czarną obróżkę z zółtym paskiem, jest kastratem, ma ok 5 lat ale wyglada na starszego.

jestem zrozpaczona. jestem w kontakcie z pobliskimi schroniskami ale mimo wszystko prosze wolontariuszy o pomoc, czasami cos umyka w bałaganie.... nagroda pieniezna oczywiscie przewidywana!


Chyba pomyłka :( jeszcze raz obejrzałam i to raczej nie ten.

TO JEGO ZDJECIE

img61. imageshack.us/img61/964/oooo4dp.jpg
Kontakt: 514095762 LUB 507741622
ALA PRZEMEK

jezeli ktos go widzial,badz zobaczy bardzo prosze o kontakt!
pies jest lagodny bez problemu pozwoli sie zaprowadzic do domu znalazcy, ułatwiłoby to moje poszukiwania gdyz widziano go w kilku mdzielnicach bytomia(miechowice,centrum,arki bożka), ciągle sie przemieszcza. próbuje wrócic do domu.
prosze dzwonić o kazdej porze dnia i nocy, jestem w stanie przyjechac nawet w środku nocy....
bede bardzo wdzieczna za pomoc....... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ten pies mieszkal w Bytomiu na ul dworcowej 32 często tam widywalam identycznego psa! byc moze to ten sam!! Wlasnie znajomi mi tu za placami mowi ze wlascicielka psa zmarła ;( a psa zabrała rodzina,moze im uciekl albo go wyrzucili. Bede dzis na dworcowej to sie zorientuje co do psa !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...