Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

Błotko małe było szczególnie w naszym namiocie :lol: :lol: :lol: .No opisami to sie pani sędzina nie popisała , mój opis cytuję : " 11 letna suka , biało czarna , doskonała szata" jak widac króciutki :lol: Ale i tak było super .Tak na marginesie to chyba pani Ubrowa taką pogodę ze sobą przywozi , bo kilka lat temu jak sędziowała w sopocie było dokładnie tak samo , powinnaś pamiętać Dianthus , wystawiałaś wtedy Misze a ja moją dejzi
[quote name='dianthus']No lać to lało w sobotę wczoraj "tylko" padało :evil_lol: .Ring nie był az taki tragiczny jak by się moglo wydawać.Organizatorzy byli na tyle uprzejmi,że znależli "malućko górecke" i ring zmiękł ale nie było taplania się w błocku-gorzej było obok.Brakowało tylko pontonu ale mimo tej niedogodności bylo nad wyraz sympatycznie.

Co do deszczu to nie ostatnio 7 lat temu tylko 3 lata temu piękna trąba powietrzna.W zeszłym roku nie miejsce było lepsze tylko pogoda :p .

Na zdjęciach:
-CAMO BOY Adamaria(Gucio) i TOLEK Farabi
-DANCER ON THE SKY
-BLACK BOY COCA Bast(Bols) i DANCER
-??? , DANCER , Bols , i Gucio
-GAWIN , MIKADO Red-Amo i MAIUS Red-Amo
- j.w.
-GAWIN

Stawka była bardzo ładna i jak na Sopot duża.Taka ilość shih była ze 6 lat temu.Generalne w Sopocie bywa 1-3 psy w klasie.
Pani Ubrova faktycznie jest miła na ringu ale dawno nie widziałam oceny z 4 słów(słownie:czterech).Ustawiała trzy lokaty.

Psy wygrał DANCER-suki MADAM i ona dostała rasę.
Byłam towarzysko więc bez katalogu.
Pozdrawiam[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Yaki']dzisiaj suszymy i czyscimy namiot[/quote]

Niżej to już tylko chyba na Żuławach by było,a trzeba było ulokować się z drugiej strony ringu-chociaz może nie byłoby tak miło:sweetCyb: .
A po co czyścić???Jak wyschnie to się wykruszy:evil_lol: .

Poza tym jak miła atmosfera i "zacna kompania" to i pogoda niestraszna :beerchug: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :beerchug: .
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slaweknowicki']Błotko małe było szczególnie w naszym namiocie :lol: :lol: :lol: .No opisami to sie pani sędzina nie popisała , mój opis cytuję : " 11 letna suka , biało czarna , doskonała szata" jak widac króciutki :lol: Ale i tak było super .Tak na marginesie to chyba pani Ubrowa taką pogodę ze sobą przywozi , bo kilka lat temu jak sędziowała w sopocie było dokładnie tak samo , powinnaś pamiętać Dianthus , wystawiałaś wtedy Misze a ja moją dejzi[/quote]
To i tak sześć słów :cool3: !!!!U małej "przodozgryz,wysoko noszony ogon".
wprawdzie nie znam niemieckiego ale przez te lata mozna się osłuchac i wiem,że sędzina mówiła dużo więcej niż sekretarz pisać raczył.

Pamięć wsteczna jeszcze mi działa:evil_lol: .Piękne było błocko na ringu:mad: :mad: :mad: oj piękne.Tiaa ja z "wątlutkim"Miszą na rękach właściciel z parasolem nad nami i sprint pod namiot sędziowski.Psy na rękach i po kolei na stół,po czym cytuję'Przykro mi ale muszę obejrzeć je w ruchu".A jak poszły suki to po prostu była cud-miód pogoda bo tylko popadywało.

Pani Ubrova to chyba ma jakieś talenta do ściągania ze sobą deszczu-parę lat temu w Wa-wie też lało jak "sądziła".A gdy jej nie było tez w Wa-wie to jabłka upiekły się w samochodzie.


No ja tam nie wiem ale ludziom to się nic nie podoba !!!! Jak mają solarium za darmo i Tunezję w Chojnicach to narzekają. Jak Sopot zapewnia angielską pogodę i kapiele błotno-borowinowe za frico to też żle. :shake: :shake: :shake:
Ludziom to w żaden sposób dogodzić nie można :lol: .
Chyba znowu zacznę zabierać kalosze na wystawy.
A jak rozpamiętujemy stare czasy to 11 lat temu w Bydgoszczy było jeszcze lepiej:mad: ,a ja 4 psy wystawiałam.Tak z 9 lat temu w Olsztynie ale na szczęście już na grupach było regularne oberwanie chmury-wracałam w stroju "niekompletnym"(dobrze,że samochodem).Też z 11 lat temu w mieście Łodzi dzien przed wystawą godz.21 temperatura około 25 stopni,grill w ogrodzie,a rano na wystawie wszyscy cieszyli się,że śnieg nie pada.Dzień po wystawie znowu 25 stopni.
Co tam błocko w namiocie ale jakie exclusive towarzystwo i atmosfera:loveu: .

A samochód obejrzałeś od spodu-pieczareczki już rosną :eviltong: ?A składanie namiociku Sławeczku przetestowałeś?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Namiocik przetestowany , kompletny i ładniusi , przy rozkładaniu mało pylica nie dostałem ale zadowolenie i tak duże . Dzięki Dianthus...
[quote name='dianthus']To i tak sześć słów :cool3: !!!!U małej "przodozgryz,wysoko noszony ogon".
wprawdzie nie znam niemieckiego ale przez te lata mozna się osłuchac i wiem,że sędzina mówiła dużo więcej niż sekretarz pisać raczył.

Pamięć wsteczna jeszcze mi działa:evil_lol: .Piękne było błocko na ringu:mad: :mad: :mad: oj piękne.Tiaa ja z "wątlutkim"Miszą na rękach właściciel z parasolem nad nami i sprint pod namiot sędziowski.Psy na rękach i po kolei na stół,po czym cytuję'Przykro mi ale muszę obejrzeć je w ruchu".A jak poszły suki to po prostu była cud-miód pogoda bo tylko popadywało.

Pani Ubrova to chyba ma jakieś talenta do ściągania ze sobą deszczu-parę lat temu w Wa-wie też lało jak "sądziła".A gdy jej nie było tez w Wa-wie to jabłka upiekły się w samochodzie.


No ja tam nie wiem ale ludziom to się nic nie podoba !!!! Jak mają solarium za darmo i Tunezję w Chojnicach to narzekają. Jak Sopot zapewnia angielską pogodę i kapiele błotno-borowinowe za frico to też żle. :shake: :shake: :shake:
Ludziom to w żaden sposób dogodzić nie można :lol: .
Chyba znowu zacznę zabierać kalosze na wystawy.
A jak rozpamiętujemy stare czasy to 11 lat temu w Bydgoszczy było jeszcze lepiej:mad: ,a ja 4 psy wystawiałam.Tak z 9 lat temu w Olsztynie ale na szczęście już na grupach było regularne oberwanie chmury-wracałam w stroju "niekompletnym"(dobrze,że samochodem).Też z 11 lat temu w mieście Łodzi dzien przed wystawą godz.21 temperatura około 25 stopni,grill w ogrodzie,a rano na wystawie wszyscy cieszyli się,że śnieg nie pada.Dzień po wystawie znowu 25 stopni.
Co tam błocko w namiocie ale jakie exclusive towarzystwo i atmosfera:loveu: .

A samochód obejrzałeś od spodu-pieczareczki już rosną :eviltong: ?A składanie namiociku Sławeczku przetestowałeś?
Pozdrawiam[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Wrocilismy dopiero.Necia dostala ocene doskonała i ładny krotki opis ale niestety nie byla w ten dzien dysponowana ale wywalczyla w sobote z córką na MP Zw.Dnia a w niedziele 2 lokate w mlodszej.Dostalam pare fotek wiec wstawie.Młodziez 1 lokata Zw.Mł Gratulacji!!![IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4849/p1010160ih4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...