Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

[quote name='ELSING']super zdjęcia ! Magnat to piekny pies lecz moją uwagę przyciągnął młodziutki Flash zapowiada się oszałamiająco,sądzę ze wsród młodych psów wkrótce biedzie nr 1 a walczyć o palmę pierwszeństwa bedzie z Da Vincim.To moja opinia i mozecie się z nia nie zgadzać.[/quote]Kazdy ma swoje zdanie.Flash jest tez ladnym psem.I moim zdaniem Magnas ma w sobie duzo elegancji i efektownosci.Dla mnie to pies ktory jak wychodzi na ring to dech zapiera :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lonka']Kazdy ma swoje zdanie.Flash jest tez ladnym psem.I moim zdaniem Magnas ma w sobie duzo elegancji i efektownosci.Dla mnie to pies ktory jak wychodzi na ring to dech zapiera :loveu:[/quote]Magnat jest piękny bezprzecznie ale ja patrze na młode Flash mnie bardzo,, interesuje jako przyszły reproduktor-to nowa krew mam nadzieję ze bedzie tatą moich przyszłych szczeniaczków,inne juz nie wchodzą w grę bo nie mogą -pokrewieństwo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']Magnat jest piękny bezprzecznie ale ja patrze na młode Flash mnie bardzo,, interesuje jako przyszły reproduktor-to nowa krew mam nadzieję ze bedzie tatą moich przyszłych szczeniaczków,inne juz nie wchodzą w grę bo nie mogą -pokrewieństwo![/quote]tak sie czasami zdarza;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slaweknowicki']Wszystkie czarno białe shih-tzu są piękne :) Przynajmniej dla mnie bo akurat upodobałem sobie to umaszczenie i nie tylko w shih-tzu ;)[/quote]Ja raz miałam czarnobiałe szczeniaczki Shih-tzu i to był bardzo udany miot ,po swietnym reproduktorze ,teraz mam złotobiałe też piękne ,po raz drugi bede chciała mieć czarno biale i jesłi będzie sunia to zostawię do hodowli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']carotina cos nowego:shake: W zeszlym roku napisalas ze sie cieszysz ze czesi wygrali.[/quote]

Lonka, nie rozumiem Cie.... a co ma piernik do wiatraka??
tu nie chodzi o to kto wygrał, a kto nie wygrał....
a to że jak sama napisałaś "cieszyłam się":roll: że czesi wygrali, wynikało najwidoczniej z tego że czeski piesek najbardziej przypadł mi do gustu z zeszłorocznej stawki........ a jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje;)

[quote]zapowiada się oszałamiająco,sądzę ze wsród młodych psów wkrótce biedzie nr 1 a walczyć o palmę pierwszeństwa bedzie z Da Vincim[/quote]

i z tym właśnie stwierdzeniem, zgadzam się w 100%....

Link to comment
Share on other sites

to że jak sama napisałaś "cieszyłam się":roll: że czesi wygrali, wynikało najwidoczniej z tego że czeski piesek najbardziej przypadł mi do gustu z zeszłorocznej stawki........ a jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje;-) Pewnie ze nie.ale czasami pomysl co piszesz.Czemu ty swojego czempiona tez nie wystawisz i nie powalczysz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']to że jak sama napisałaś "cieszyłam się":roll: że czesi wygrali, wynikało najwidoczniej z tego że czeski piesek najbardziej przypadł mi do gustu z zeszłorocznej stawki........ a jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje;-) Pewnie ze nie.ale czasami pomysl co piszesz.Czemu ty swojego czempiona tez nie wystawisz i nie powalczysz?[/quote]

nie rozumiem po co te Twoje uszczypliwości...?? Czyżby atmosfera się udzieliła?? :crazyeye: :shake:
O co Ci właściwie chodzi?? Chociaż w sumie domyślam się o co.......... dziecinada.......... bez komentarza poprostu...............:shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']nie rozumiem po co te Twoje uszczypliwości...?? Czyżby atmosfera się udzieliła?? :crazyeye: :shake:
O co Ci właściwie chodzi?? Chociaż w sumie domyślam się o co.......... dziecinada.......... bez komentarza poprostu...............:shake: :shake: :shake:[/quote]W zyciu nie domyslisz się o co:shake: I mi sie nic nie udzielilo.Dziecinada jest to jak diantus napisala dokladnie jak jest "lukrowanie" a punkt widzenia zalezy od tego"gdzie wiatr zawieje".Uszczypliwosc nu to niech ci bedzie (tak zawsze sie mowi jak komus sie prawda nie podoba).Dalej nie komentuje.....i nie mam zamiaru.....
I tu prosze ponownie opatcznie nie zrozumiec;) Flasza widzialam na zywo i wiem jak wyglada piesek.Mysle ze lado chwile zacznie krolowac na ringach.i bardzo sie ciesze ze byl na wystawie czempionow!
Kto zrozumial oco mi chodzi to sie ciesze a kto nie to trudno temat zamkniety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']coś smutnawo-nikt nie pisze:shake:[/quote]

ja tam się boje odezwać:eviltong: :eviltong: ;) ;) ;)

a tak na serio:razz: to można by poprosić moda:razz: o rozdzielenie tematu shih-tzu na forum IX:p W końcu mamy już kilka osobnych wątków:razz: aaaa i mam pomysły na następne:cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']ja tam się boje odezwać:eviltong: :eviltong: ;) ;) ;)

a tak na serio:razz: to można by poprosić moda:razz: o rozdzielenie tematu shih-tzu na forum IX:p W końcu mamy już kilka osobnych wątków:razz: aaaa i mam pomysły na następne:cool3: :eviltong:[/quote]Niezły pomysl-popieram

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']ja tam się boje odezwać:eviltong: :eviltong: ;) ;) ;)

a tak na serio:razz: to można by poprosić moda:razz: o rozdzielenie tematu shih-tzu na forum IX:p W końcu mamy już kilka osobnych wątków:razz: aaaa i mam pomysły na następne:cool3: :eviltong:[/quote]

Carotina
A po odzieleniu tematow shih tzu, bedziesz sie udzielala?! :look3::candle: :razz:
Atmosfera jakos nie sprzyja do rozmowy na shihtzakowe tematy. :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']Carotina
A po odzieleniu tematow shih tzu, bedziesz sie udzielala?! :look3::candle: :razz:
Atmosfera jakos nie sprzyja do rozmowy na shihtzakowe tematy. :siara:[/quote]

postaram się:razz: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

a to na rozulźnienie atmosfery:eviltong: :diabloti: :lol:

Demon&Doshida
[URL="http://img423.imageshack.us/img423/8805/obraz1335vq.jpg"]http://img423.imageshack.us/img423/8805/obraz1335vq.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']
Demon&Doshida
[URL="http://img423.imageshack.us/img423/8805/obraz1335vq.jpg"]http://img423.imageshack.us/img423/8805/obraz1335vq.jpg[/URL][/quote]
fotka boooska:loveu: :loveu: ,Carotina zmniejsz ją,żeby bylo ją widać,ja nie mam programu zaś do zmniejszania fotek,imiona też cool:multi: :multi: ,i stanowczo zamało twoich fot:p :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...