Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Yaki']Wczoraj wrocilismy bardzo zmeczeni i noca wiec chwale sie dzisiaj.
GUCIO-CAMO BOY ADAMARIA Wybitnie obiecujacy ,najlepsze szczenie w rasie ,na BISie szczenat poszedl pieknie,zostal wybrany do finalowej pietnastki.Wystawiany byl przepieknie przez Slawka,jeszcze raz dziekuje.

Maxi -ADAMARIA Adamaria ocena doskonala ,piekny opis ,ale bez tytulu niestety bo nie chciala podnosic ogonka.

BOLS-BLACK BOY COCA Bast CWC i res CACIB[/quote]

gratulacje :klacz:
a jak uplasowały się lokaty w klasie młodzieży?

Link to comment
Share on other sites

gratuluję dziewczyny ,ja to nawet zapomniałam o wystawie w Poznaniu wstyd się przyznac,ale tyle miałam na głowie,że zapomniałam na śmierć :oops: gratuluję większych i mniejszych sukcesików i tym którzy nic nie dostali też gratuluję występu :lol:
jeszcze jedno co sądzicie o hodowli [b]Astarte GOld [/b] coby nie było to proszę na pw :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje za gratulacje .Wystawa dla nas byla bardzo udana i mila .Zwlaszcza clopaki dobrze wypadli .Bols zdobyl trzecie duze CWC i drugiego res CACIBA.Do doroslego championatu brakuje mu odstepu czasowego , jednej wystawy po 25 listopada,moze byc krajowka.(oczywiscie jak dostanie cwc)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Pumilo .Bylo mi bardzo milo poznac Cie tylko szkoda ze nie mialysmy wiecej czasu na rozmowe .No coz moze na nastepnej wystawie.Wystawiajac mopsy mialam zdecydowanie bardziej towarzyskie wystawy :P :lol:
Z zazdroscia patrzylam na przygotowane do wystawiania ,poczesane pieski pani Podzemskiej ,ktore siedzialy prosciutko bez pilnowania(prawie),a mnie jeszcze dzisiaj bola rece od trzymania moich.

Link to comment
Share on other sites

Yaki, taki nasz los :wink: Ja też nie miałam nawet kiedy spojrzeć na yorki czy berniaki. Też zawsze podziwiam pieski z Bohemia Acro, ale myślę że nasze psiaki wolą być z nami :) nawet trochę krzywo uczesane :P
Mam nadzieję, ze towarzysko nadrobimy kiedyś wszystko.
Mnie się marzy kiedyś takie spotkanko z większą ilością shitzaczków. Może przy okazji jakiejś wystawy? Patrząc ostatnio na ilości zgłaszanych psów, to coraz nas więcej i więcej, to może kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Fotki shih tzu z Poznania ----> [url]http://psy.aplus.pl/s/wystawy/poznan05.html[/url]
Mam jeszcze troszkę innych, ale ciut gorszej jakości. Jeśli kogoś interesuje jakiś piesek szczególnie, to wstawię.[/quote]

s.u.p.e.r :D :D :D :D :D
na to czekałam :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Kluskowi, to chyba wisi, czy była 2 czy 10 :lol: Mam wrażenie, że to dla mnie pomaszerowała z ogonem do góry, chociaż godzinę wcześniej smętnie człapała zamiatając halę ogonem :wink:
Dziewczyny, to nie ja fotografuję. Ja tylko specjalnie na foty zabieram moją córkę. Jak nie mam Magdy ze sobą, to nie ma fot. Nie da się i wystawiać i focić a ja jeszcze miałam moich małych "synków" do przygotowania.
Kto jedzie do Nowego Dworu? Dzisiaj ostatni dzień zgłoszeń. Tak się zastanawiam, czy nas nie zasypie w tym czasie :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Kluskowi, to chyba wisi, czy była 2 czy 10 :lol: Mam wrażenie, że to dla mnie pomaszerowała z ogonem do góry, chociaż godzinę wcześniej smętnie człapała zamiatając halę ogonem :wink:
Dziewczyny, to nie ja fotografuję. Ja tylko specjalnie na foty zabieram moją córkę. Jak nie mam Magdy ze sobą, to nie ma fot. Nie da się i wystawiać i focić a ja jeszcze miałam moich małych "synków" do przygotowania.
Kto jedzie do Nowego Dworu? Dzisiaj ostatni dzień zgłoszeń. Tak się zastanawiam, czy nas nie zasypie w tym czasie :hmmmm:[/quote]

ja bardzo chciałam jechać, bo potem dopiero luty :roll: , ale niestety sędzia nie do końca nam odpowiada, tzn. pewnie gdyby było bliżej to byśmy startowali, ale jak już mamy jechać gdzieś dalej, to do kogoś konkretnego :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Kluskowi, to chyba wisi, czy była 2 czy 10 :lol: Mam wrażenie, że to dla mnie pomaszerowała z ogonem do góry, chociaż godzinę wcześniej smętnie człapała zamiatając halę ogonem :wink:
Dziewczyny, to nie ja fotografuję. Ja tylko specjalnie na foty zabieram moją córkę. Jak nie mam Magdy ze sobą, to nie ma fot. Nie da się i wystawiać i focić a ja jeszcze miałam moich małych "synków" do przygotowania.
Kto jedzie do Nowego Dworu? Dzisiaj ostatni dzień zgłoszeń. Tak się zastanawiam, czy nas nie zasypie w tym czasie :hmmmm:[/quote]

W takim razie wielkie ,wielkie brawa dla Magdy :D Bardzo zdolna jest Twoja corka Pumilo.Gratulacje dla corci i mamy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...