Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

[quote name='aldo']Dzięki za powitanie:multi:
Ja też wierzę, że zapału, cierpliwości i czasu nam wystarczy i że z pomocą naszego hodowcy osiągniemy jakieś sukcesy. Chociaż nasz Bolek jest przede wszystkim członkiem rodziny, takim do kochania i, jak to ładnie określiłaś, przynoszenia radości:iloveyou: . Cieszymy się ogromnie z faktu, iż jest on z nami i jestem przekonany, że Bolek też jest szczęśliwy u nas. I to jest dla nas najważniejsze :grins:[/quote]kazdego z nas pieski to sa czlonkowie naszych rodzin;) Potrafia dawac tez duzo milosci.Oni sa przecudowne:loveu: życze ci duzo wytrwalosci i oby zobaczylismy bolka na wystawach:cool3: Maluszek jest bardzo ladny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lonka']gratuluje!!!!rośnie mlode pokolenie;) Elsing sorki ale haotycznie to napisalas.Flasz wygrał 9 grupe?Jak mozesz to podaj stwke.jeszcze raz gratuluje udanej wystawy i wygranej!!!![/quote]Ten piesek wygrał nie tylko grupę,został zwycięzcą wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Cześć Aldo, cześć Boluś :loveu: .............. ;)[/quote]

Cześć PUMILO :multi:
Miło mi Cię powitać tu, na forum ...
Korzystając z okazjii chciałbym pogratulować Ci wspaniałej hodowli (nie tylko piesków). Odwiedzam Twoją stronkę i jestem pod wrażeniem ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']Ten piesek wygrał nie tylko grupę,został zwycięzcą wystawy.[/quote]elsing nie jestem upierdliwa ale nie bardzo moge zajazyc(sorki):oops: wystawa 2 dniowa a ty napisalas ze zostal zw.wystawy?Przeciesz dzisiaj sa bisy wszystkich grup?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']elsing nie jestem upierdliwa ale nie bardzo moge zajazyc(sorki):oops: wystawa 2 dniowa a ty napisalas ze zostal zw.wystawy?Przeciesz dzisiaj sa bisy wszystkich grup?[/quote]Sorry,ale takie miałam informacje z Niemiec od przyjaciółki która tam mieszka na stałe.Jutro będę z Nią rozmawiała i dowiem się dokładnie,podałam tylko to co usłyszałam.przez telefon.Masz rację na pewno chodziło o zwycięstwo ale grupy IX.Koleżanka jest laikiem i pomieszała pewnie pojęcia,ale czy tak czy inaczej to sukces,oby tak dalej było z występami na ringach zagranicznych dla naszych psiaczków bez względu na rasę.Miłe jest to że chociaż w kynologii nie wyglądamy tak mizernie,jak w innych dziedzinach.Poza tym dla nas Polaków też istotną barierą są koszty związane z wystawami w innych krajach.To jest niejednokrotnie głowną przyczyną że tak mało naszych pupili,może się pokazać,a szkoda!Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']Sorry,ale takie miałam informacje z Niemiec od przyjaciółki która tam mieszka na stałe.Jutro będę z Nią rozmawiała i dowiem się dokładnie,podałam tylko to co usłyszałam.przez telefon.Masz rację na pewno chodziło o zwycięstwo ale grupy IX.Koleżanka jest laikiem i pomieszała pewnie pojęcia,ale czy tak czy inaczej to sukces,oby tak dalej było z występami na ringach zagranicznych dla naszych psiaczków bez względu na rasę.Miłe jest to że chociaż w kynologii nie wyglądamy tak mizernie,jak w innych dziedzinach.Poza tym dla nas Polaków też istotną barierą są koszty związane z wystawami w innych krajach.To jest niejednokrotnie głowną przyczyną że tak mało naszych pupili,może się pokazać,a szkoda!Pozdrawiam[/quote]Wiesz za granica jest troche polskich wystawcow co mnie cieszy i osiagaja sukcesy i to nie male.I wcale tak malo nie jest na wystawach polskich wystawcow.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']Ten piesek wygrał ..........................[/quote]

Bez względu na to, co wygrał :multi: , przyłączam się do gratulacji i życzę kolejnych sukcesów, zwłaszcza za granicą :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldo']Bez względu na to, co wygrał :multi: , przyłączam się do gratulacji i życzę kolejnych sukcesów, zwłaszcza za granicą :eviltong:[/quote]Też się przyłączam do gratulacji! To super ze są pasjonaci,którzy nie bacząc na trudy i koszty związane z wystawami zagranicznymi pokazują nasze piękne pieski!Ja mimo że mam hodowlę od wielu lat,jeszcze nigdy nie odważyłam się na zaprezentowanie moich suczek na Zachodzie.Może kiedyś się odważę?Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

I już wszystko wiadomo :-))
Grupę wygrywa Zaje .... Tybecik, drugi biszonik, trzeci znany z naszych wystaw chińczyk

[url]http://www.nahaci.cz/images/2006Zahr2/Brl06_CodyBIG3_3101.jpg[/url]

(Foteczka troszkę duża, mam nadzieję że moderator ją zmniejszy jakby co)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']I już wszystko wiadomo :-))
Grupę wygrywa Zaje .... Tybecik, drugi biszonik, trzeci znany z naszych wystaw chińczyk



(Foteczka troszkę duża, mam nadzieję że moderator ją zmniejszy jakby co)[/quote]dzieki jusz zerknelam sobie.Dla grzywaczy to udana tez wystawa;) Gratuluje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']w Niemczech na wystawach dwu dniowych wybierają często Najlepszego psa dnia (spośró BOG)[/quote]ale chyba nie zawsze tak jest?A wybieraja posrod psow co wygrali grupe?dobrze mysle?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam po dłuższej nieobecności :lol:
Odnosząc się do pytania Oraska - od razu nasuwają się wątpliwości - czy pies stróżujący będzie mieszkał na dworzu, jaki ma mieć charakter, predyspozycje, itp.
W przyszłości zamierzam sobie sprawić psa rasy Landseer - duży, stróżujący, dobrze tolerujący inne psy, lubiący dzieci, może mieszkać (a nawet powinien na dworzu) i... atakujący JEDYNIE bardzo mocno sprowokowany (czytaj: w samoobronie, obronie właściciela, etc.).
Cena tego psa jest w tej chwili dość wysoka - 2.800,00 zł.
Stronka do oglądnięcia [url]www.uzrodelwisly.com[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orasek']Dziewczyny, chłopaki zmiana tematu na chwilke, jakiego psa stróżującego mi polecicie?[/quote]Ja mam na zewnątrz domu sunię owczarka niemieckiego.jest bardzo mądra,szybko uczyła się na szkoleniach,mam ją 6 lat i jest świetnym stróżem domu.a przy tym lubi shihtzaki!Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a ja z innej beczki
a tak wogule to cześć dawno mnie nie było (mam mnustwo pracy i mało czasu)

kożystając z wczorajszej słonecznej pogody wybraliśmy się na spacerek całą rodzinką było ciepło miło i sucho przedewszystkim
mała nie wruciła po raz pierwszy po spacerku obłocona normalnie było super ale nie o tym chciałam pisać

spotkaliśmy na tym spacerku chłopaka z sunią shih tzu o istnieniu której donosili mi sąsiedzi i znajomi
jest prawie identyczna jak moja z jednym ważnym wyjątkiem tamta sunia chyba nigdy nie widziała grzebienia o zgrozo jeden wielki filcak
sunia ok roku i nie wiem czy kiedykolwiek była czesana wyglądała strasznie

chłopak twierdzi że stało się to w przeciągu dwóch tygodni jak z rodzicami wyjechał a pies pozostał pod opieką babci aż nie chce mi się w to wieżyć
mówił że mama ma różne grzebienie ale czy ich używała , ja nie sądzę

zfilcowane kołtuny nawet na grzbiecie na całej długości włosa jedyne co to strzyżenie im pozostaje na zero

po jaką cho....rę było brać takiego psa jak nie ma komu go czesać czy pujść z nim do fryzjera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goja'].......................nigdy nie widziała grzebienia o zgrozo jeden wielki filcak ..........................................
......... po jaką cho....rę było brać takiego psa jak nie ma komu go czesać czy pujść z nim do fryzjera[/quote]

Ludziki, działając pod wpływem impulsu kupują zwierzaka nie zastanawiając się nawet jaki biorą na siebie obowiązek. Ba, później nie zdają sobie nawet sprawy, że mają jakiekolwiek obowiązki wobec psiaka. Traktują je jak ruchome pluszaki. Dzięki Bogu, że babcia się psiną opiekowała i nie został w domu bez jedzenia, bo i o takim przypadku słyszałem.
Nawet nie wspominaj takiemu o fryzjerze, bo każe ci się w czółko popukać.
Włos mi się na głowie jeży jak słyszę coś takiego .....
A może chłopak zobaczył zdjęcia Dody z jej shih-tzu i po prostu bierze "dobry" przykład ??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...