Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chciałabym sie pojawić w Nowym Dworze Mazowieckim :) sedziuje tam P. Janusz Opara niestety nie slyszałam żadnych opini na jego temat, moze ktoś go zna? To moj pierwszy shihtzak, miałam keidys lhasaczka, niestety nie rodowodowego, ale zdarzył sie nieszczesliwy wypadek, bo pieska potrącił samochód :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']Chciałabym sie pojawić w Nowym Dworze Mazowieckim :) sedziuje tam P. Janusz Opara niestety nie slyszałam żadnych opini na jego temat, moze ktoś go zna? To moj pierwszy shihtzak, miałam keidys lhasaczka, niestety nie rodowodowego, ale zdarzył sie nieszczesliwy wypadek, bo pieska potrącił samochód :-(:-([/quote]Karolajn jedz ,przyzwyczajaj pieska do wystaw i sama tez za kazdym razem czegos sie nauczysz w praktyce;) Jezeli masz blisko wystawe to skorzystaj z okazji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']Tak strasznie blisko to nie mam, bo jakieś 200 km :) no moze nie całe :) ale w najbliższym czasie bliżej nie będzie, chciałabym sie tez wybrac do Opola na klubówke, ale narazie to tylko chęci :)[/quote]Jezeli sie wybierzesz to sie zobaczymy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']No moze to dziwne, ale boje sie ze np. rozprosza go inne psy i nie bedzie chciał isc na ringówce albo ze nie ładnie stanie, no poprostu taka trema przed wystawa :oops::oops: ogolnie traktuje to jak zabawe, ale i tak sie troszke przejmuje..[/quote]To tym bardziej jedz dopuki jest szczeniakiem.Trenuj.A ze nie ustawi sie ladnie przeciesz to szczeniak.A treme ja tez mam przed kazda wystawa:oops:

Link to comment
Share on other sites

karolayna ja na tydzień przed wystawą się rozchorowałam i myślałam już o rezygnacji trema i to zatrucie
nie wieżyłam że dam sobie radę bo stawałyśmy na ring pierwszy raz a były poza nami jeszcze dwie sunie prowadzone przez wybitnych hodowców
miałam takie obawy wiesz ja i moja sunia a tamte dwie psinki nie mamy wogule poco się tam pokazywać

a jednak poszło i to było super właśnie ze strony wystawiających uzyskałam pomoc i doradzili mi co i jak

więc nie łam się to naprawde nic strasznego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']ale Wy tu macie fajnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Angel, chcesz cos skomentowac?! :mad::diabloti:

Nie bylo mnie caly dzien, ale widze, ze sytuacja wraca do normy.
:multi:

Nie ma sensu wdawac sie w pyskowki, albo tlumaczyc 10 razy to samo, a osoba pytajaca i tak nie przyjmuje tego do wiadomosci. :shake:

Pozdrawiam
anii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']Angel, chcesz cos skomentowac?! :mad::diabloti:

Nie bylo mnie caly dzien, ale widze, ze sytuacja wraca do normy.
:multi:

Nie ma sensu wdawac sie w pyskowki, albo tlumaczyc 10 razy to samo, a osoba pytajaca i tak nie przyjmuje tego do wiadomosci. :shake:

Pozdrawiam
anii[/quote]

Ja jestem tego samego zdania.Nie jestem ani wybitnym ,ani bardzo doswiadczonym hodowca i wiedzy nigdy mi nie dosyc.Dianthus spotkalam po raz trzeci na wystawie i jak poprosilam o rady to nie bylo problemu,a co zle robie tez mi wygarnela i wcale mnie to do niej nie zrazilo.
Mlode panie moze nastepnym razem tez podejdzcie do niej i poproscie .
Zycze powodzenia w pielegnacji i wystawianiu pieskow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokitnik']Nie "dorzucaj do pieca" AngelOfDeath:angryy:.Mam nadzieję, że nie będzie już "pyskówki". Cieszymy się, że atmosfera się nieco schłodziła i zaczyna się robić miło.[/quote]
Rokitnik możesz napisać cos więcej o swoich psach?? Ciekaw jestem , czy spotkaliśmy się kiedys na wystawach?!



Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokitnik']Spotkaliśmy się kilka razy na ringu. Moje shicki są po psach Vagabond vom Paenbruch i Fair Play Elsudan.[/quote]

gdzieś dzwonią ale nie wiadomo w którym kościele...Możesz podać imiona twoich psów ?? bo na kilku wystawach byłem i nie bardzo kojarze .Tak w ogóle to przepraszam za wczorajsze powitanie .Niech ten post będzie oficjalnym powitaniem na forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...