Jump to content
Dogomania

16.11 - Kielce


Asztir

Recommended Posts

Witam!
Widziałam właśnie plan sędziowania na wystawie w Kielcach - staffiki idą na samym końcu, jak więc myślicie o której będziemy wchodzić na ring? Nie chce jechać z moją córką na 10.00 bo to troszke z nią uciążliwe, a jechać trzeba i zastanawiam się czy jak tam będziemy na 12.00 to wystarczy czy jednak być na 11.00? Jak myślicie? Pamiętacie może tępo oceniania przez tą Panią Sędzinę?
Dajcie znać :)

Link to comment
Share on other sites

Oj, widze [B]Dagmarko[/B] ze teraz na wystawach bedziesz miala jeszcze jednego kibica :multi:
Kurcze, ja nigdy nie bylam u tej sedziny, ale patrzac na ilosc ast i bt to raczej na 12:00 mozesz przyjechac. Mysle, ze nawet pozniej sbt beda wchodzic... Ale wiesz, to moje zdanie. A szkoda jakbys miala sie spoznic :roll:
Powodzenia!
Buziak :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asztir']Witam!
Widziałam właśnie plan sędziowania na wystawie w Kielcach - staffiki idą na samym końcu, jak więc myślicie o której będziemy wchodzić na ring? Nie chce jechać z moją córką na 10.00 bo to troszke z nią uciążliwe, a jechać trzeba i zastanawiam się czy jak tam będziemy na 12.00 to wystarczy czy jednak być na 11.00? Jak myślicie? Pamiętacie może tępo oceniania przez tą Panią Sędzinę?
Dajcie znać :)[/quote]

[COLOR=DarkOrange][B]przyjedź normalnie ;) ciotki do niańczenia maleństwa znajdziesz na 100% ;)

ogólnie sędziowanie zaczyna się o 10:15 [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Przyjechaliśmy o 12 a wchodziliśmy chyba przed 14 :razz: ale sędzina bardzo sympatyczna, wskazująca na błędy w prowadzeniu psa i poprawiająca je - w moim przypadku, także bardzo fajnie.
Nie wiem jednak dlaczego nie ma spisu wygranych! i w ogóle uczestników i zajętych miejsc, no i gdzie te zdjęcia które tak namiętnie były pstrykane :mad:
w naszej klasie młodzieży dziewczynka od Kasi - Staffki była na pierwszym - przepiękna suczka! to widać na naszym filmiku, jak się pięknie prezentuje! Nie mam nazwy Kasiu - przepraszam, ale nie odebrałam katalogu :shake: zupełnie zapomniałam bo mi Marta na początku płaka bo miała kolke :shake:
ja mam filmiki, niestety tylko klasa młodzieży bo przecież mój ciągle gdzieś musi znikać... zwłaszcza na obiady :mad:
Vectra miło było Cie poznać! Jak mówiłam - Franio jeszcze piękniejszy na żywo :D
a tu filmiki
wejście i pierwsze okrążenie
[url=http://www.youtube.com/watch?v=5_VZ6THSkTY&feature=related]YouTube - Ravena z Hambalek Busin - wystawa Kielce 2008 - wejście na ring[/url]
i końcówka
[url=http://www.youtube.com/watch?v=HpZoRq0nc78&feature=related]YouTube - Ravena z Hambalek Busin - wystawa Kielce 2008 - ocena końcowa[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...