Jump to content
Dogomania

Szczecin Klub Psia Farma


MusliStracciatella

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To co w końcu z tymi przbiegami bez rak, i bez mowienia????mi to tam pasuje, tylko tak jak Ola od Tashy-kiedy sie nie odzywam nie moge zmotywowam Vigora, i dziwi sie dlaczego sie nie odzywam...:roll: ja tam se dam rade jak cos, tylko Ci poczatkujacy moga miec problem.Ale jak chcecie, to ma byc zabawa, i mysle ze wlasnie najwiecej smiechu bedzie przy tych dwoch "dziwnych" przebiegach-wiec z drugiej strony o to chodzi....:roll: bo jak byly by tylko takie standardowe przebiegi czylie te takie "normalne" to nie bylo by z pewnoscia tej zabawy..."i tu jest pies pogrzebany" :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

No i nie grzeb żadnego psa Sonia :)

Postaram się odpowiedzieć m.in Marysi na pytanie co do slalomu "prawie w linii prostej" a szeroko rozstawionego - oczywiscie to pierwsze ustawienie bedzie + 5 sek drugie ustawienie czyli szeroko - bedzie + 10 sek - moze być?

mysle mimo wszystko nad 3 grupami ponieważ okazało się , ze poziom psów poczatkujacych zdecydowanie sie rózni i szkoda zabierać szansę tym całkiem początkujacym
I tak pierwsza grupa czyli najbardziej zaawansowana bez zmian

Bożena - Zinka
Bożena - Amka
Bożena - Sasanka
Agnieszka - Figo
Karolina - Boogie
Marysia - Pysia
Dominika - Lucky
Natalia - Mila
Ola - Tasza
Sonia - Vigor
Kasia - Diuna
Pluto

druga grupa czyli A0

Zuzu
Musli
i moze ktos jeszcze

grupa całkiem poczatkujaca tzw debiuty

Maciek - Bono
Hubert - Musli
Paweł - Tasha
Diana - Kala
Agata - Baster
Natalia - Libra
Patrycja - Bursztyn
Cassy
Astra
Ira
Hektor
Diuna
Oila

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze pamietaj o monice i jej jamniczkach:lol::lol::lol:

a i kilku innych osobach z HOPA:multi::multi:
A ZINKA do Najlepszych!!!!

Wczoraj na torze ćwiczyłysmy troszkę:lol:;)
I ZINKA prowadzona bez głosu:thumbs:

i bez gestów:thumbs:

z pozostała dwójką;) gorzej,ale tez nieżle:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Doczekałam się w końcu maila aktywującego od admina, więc mogę pisać..(czekałam tydzień!) :)[/SIZE]

[SIZE=2]Nasza obecność na zawodach stoi jeszcze pod znakiem zapytania (zbliża się moja [ostatnia] piekielna sesja)[/SIZE], ale zrobię co w mojej mocy, żeby się zjawić.

Mam jednak kilka pytań co do przebiegu.
1. Mam nadzieję, że to pytanie retoryczne ;) - Czy przebiegi bez użycia rąk i bez głosu tyczą się też grupy całkowicie początkującej?
2. W przypadku pozytywnej odp. na Ad.1 - Proponuję przebieg bez nóg :P
3. Czy w/w grupa będzie miała slalom? I jeśli tak, to czy obowiązują te same zasady z doliczaniem czasu?

Pozdrawiam

Natalia

Link to comment
Share on other sites

Natalia w Twojej grupie slalomu nie będzie a czas doliczany będzie tylko w najstarszej grupie bop po co doliczac w sredniej jak tam nikt nie robi slalomu normalnie a w koncu jest to grupa A0, wiec troszke forów trzeba. Bez rąk robia wszyscy bo własnie chodzi o zabawę, żeby tak pokierowac psa głosem i stanać w takim miejscu by odpowiednio pokierowac psem za pomoca całego ciała tylko nie rąk. To ma być smieszne i po to zeby sie rozgrzać szanse sa na prawdę wyurównane po to 3 grupy, staram się juz tak dzielic, żeby na prawdę było fair.
Karolina co do Boogie to w grupach zerowych sa tylko psy debiutujace wiec nie da rady bo Boogie trenuje juz długo. Grupa srednia powstała tylko ze wzgedu na doswiadczenie przewodników bo chyba smieszne by było dla mnie i Soni czy Bozenki skakac z tymi co od miesiaca góra dwóch trenuja. Oceniłam ,że zdecydowanie zmniejszyłoby to ich szanse i dlatego powstała ta grupa. Nie wiem jak z Bozenki sunią bo to tylko dla debiutujacych psów i jesli Amka juz startowała normalnie to nie ma sensu wrzucać jej do tej grupy tylko dać wyzej. Jesli okaże się, ze my z Sonią bedziemy same to skoczymy trudniejszy tor ten dla was tylko na medium i z rozszerzonym slalomem i dodanym czasem i bedzie najbardziej fair. Mozemy puscić Elwirę z Boo jako ostanią w tej starszej grupie ale na torze od tyłu np i bedzie fair

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MusliStMusliStracciatellaracciatella']Natalia w Twojej grupie slalomu nie będzie a czas doliczany będzie tylko w najstarszej grupie bop po co doliczac w sredniej jak tam nikt nie robi slalomu normalnie a w koncu jest to grupa A0, wiec troszke forów trzeba. Bez rąk robia wszyscy bo własnie chodzi o zabawę, żeby tak pokierowac psa głosem i stanać w takim miejscu by odpowiednio pokierowac psem za pomoca całego ciała tylko nie rąk. To ma być smieszne i po to zeby sie rozgrzać szanse sa na prawdę wyurównane po to 3 grupy, staram się juz tak dzielic, żeby na prawdę było fair.
Karolina co do Boogie to w grupach zerowych sa tylko psy debiutujace wiec nie da rady bo Boogie trenuje juz długo. Grupa srednia powstała tylko ze wzgedu na doswiadczenie przewodników bo chyba smieszne by było dla mnie i Soni czy Bozenki skakac z tymi co od miesiaca góra dwóch trenuja. Oceniłam ,że zdecydowanie zmniejszyłoby to ich szanse i dlatego powstała ta grupa. Nie wiem jak z Bozenki sunią bo to tylko dla debiutujacych psów i jesli Amka juz startowała normalnie to nie ma sensu wrzucać jej do tej grupy tylko dać wyzej. Jesli okaże się, ze my z Sonią bedziemy same to skoczymy trudniejszy tor ten dla was tylko na medium i z rozszerzonym slalomem i dodanym czasem i bedzie najbardziej fair. Mozemy puscić Elwirę z Boo jako ostanią w tej starszej grupie ale na torze od tyłu np i bedzie fair[/quote]


[B]AMKA ma już dwie nogi do 2 klasy:cool3:[/B]
[B]i dwa razy pod rząd
[COLOR=Blue]w PUCHARZE POSKI AGILITY
za sezon 2006 i 2007
zajęła v pucharowe miejsca!!!!


Och MusliStracciatella
najlepszego psa w klasie small
z zachodniopomorskiego nie znasz :mad:

toż pierwszych lekcji jej Ty udzielałaś:crazyeye:
[/COLOR][/B]

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6602/puchar1ed9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/3445/puchardp9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/282/pucharyny9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MusliStracciatella']Bo ja nie wiedziałam w końcu czy ona startowała :) ale siara no nic tępa jestem:) więc juz zmienie, ze ona do klasy wyzej a w takim razie to najmłodsze Sasanka? do której gr?[/quote]

Amka-ZINKA do najbardziej zaawansoanych

SASANKA -rówież,przeciez juz startowała w zerówkach
na różnych zawodach i zajmowała I miejsca:cool3:

MISS MEGI do srednozaawansoawnych,
ona wszystko umie,
ale jakos solo tory z wielkim namysłem pokonuje:cool3:
ale jak w duecie np.z ZINKĄ-AMĄ
to jest szybsza od niej o 100 razy:crazyeye:
no ewentualnie jak tor bedzie składał się
z kładki,palisady ,hustawki i kilku tuneli,
taak to MISS MEGI to l u b i
dlatego nie wiem gdzie ją dac??

SASANKA NA TORZE WE WTOREK
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5459/img2335ch1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...