Jump to content
Dogomania

Szczecin Klub Psia Farma


MusliStracciatella

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia&Pysia']Dina- nie mów: "im więcej nast tym lepiej" bo normalnie znowu mam ochote wkleić tekst piosenki o groszku a to by juz nudne było:eviltong::eviltong:
a to dobrze że otwarte dla wszystkich bo będe mogła dominike poinformowac[/quote]

Ożesz... ty sie o mnie martwisz :crazyeye::lol: O ja... ale będzie siara jak ja zacznę skakać :roll: Kto widział ten wie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście bede z mymi dwoma jełopami :diabloti: ;) a co do ciastek-to wszyscy Ci, ktorzy posiadają bordery niech lepiej nie jedza CIASTEK poniewaz jest to podstep, zebysmy sie nazarli, a potem niebeziemy mogli biegac :lol: :eviltong: i bordery nie pokaza na co je stac! :diabloti: :razz: :mad:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Ożesz... ty sie o mnie martwisz :crazyeye::lol: [B]O ja... ale będzie siara jak ja zacznę skakać[/B] :roll: Kto widział ten wie :cool3:[/quote]

...nie ma to jak bojowe nastawienie Dominiki....
przeciez nigdy nic nie wiadomo dominika! poza tym bedzie chyba jakiś podzila na psy poczatkujace i te bardziej zaawansowane ;) nie ma co sie matwic. gdybys miala takiego psa ja Vigo...to cie wtedy rozumiem :evil_lol: ale ze z Lucysławem sie matwisz to....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']kurde ja właśnie w tedy wyjeżdżam ;/;/
A chciałabym przyjechać i Was poznać.
Zna ktoś jakiś dobry sposób na wymiganie się od rodzinnego wyjazdu na narty ? :evil_lol::diabloti:[/quote]
niestety nie znam żadnego sposobu:placz:
chociaż zawsze możesz powiedzieć ze nawyrężyłas noge:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

oczywiście będą 2 grupy bo 3 to juz chyba za dużo:) Psy, które skacza dłużej i tu nie ma znaczenia rok czy 3 - będą w tej samej grupie tak jak to normalnie jumping natomiast osoby zupełnie poczatkujace albo z początkującymi , młodymi psami będą w oddzielnej grupie coś w rodzaju zerówki:)
Jeśli macie inne propozycje to słucham :)
Poniewaz zdechł mi system w kompie i korzystam z nieswojego laptopa , to być może nie od razu odpowiem na ewentualne pytania ale mozecie mnie atakować sms ami - no chyba ze dzis zrobie format kompa i wszystko bedzie ok :) trzymajcie kciuki , żeby nic nie wybuchło:)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co kombinować tylko jechac jak rodzice dają Ci taką możliwość . Zawody bedą nie raz a ferie zimowe są raz w roku , wiec chyba nie ma co sie smucic - ja osobiście chetnie bym pojechała ale mam juz zaplanowane finanse na 2009 :)
No komputerek juz sprawny - jak na razie ;) wiec mam kontakt ze swiatem , na razie lista wyglada tak:

Jumping - dla bardziej doswiadczonych;)

Marysia - Pysia (BC)
Sonia - Vigor mix. sznauc. sr
Karolina - Boogie (BC)
Bożenka - jamniki - piszę tak bo nie wiem czy z 3 czy jakoś inaczej:)
Dominika - Lucky (BC)
Kasia - Diuna (MIX)
Ola - Tasha
Agnieszka - Figo - Karolina daj znac do jakiej grupy bo w tej drugiej maja być psy które dopiero zaczynają czyli skacza max 2 mies więc mysle, że Figo może juz do starszej?

Jumping "0" - sędziowała bedzie Karolina i ona bedzie autorka toru dla zerówek - to ja bedę mogła wystartowac hahaha tak sobie wymysliłam;)

Maciek - Bono (BC)
Sonia - Zuzu (BC)
Arleta - Tasha (BC)
Diana - Musli (BC)
Patrycja - Bursztyn sznaucer min.
Natalia - Libra (BC)
Agata - Baster

Psy , które najprawdopodobniej zostana zgłoszone to:
Oila - Hovawart
Astra - boxer
Ira - boxer
Frodo - Mops
Zefir - York
Cassy - boxer
Amant - Tervueren
Hektor - Weimar

I teraz w zaleznosci od tego ilu bedzie uczestników mysle, ze sympoliczne wpisowe 5zł to nie bedzie obciazenie Klasyfikacja bedzie jedna - na podstawie ilosci punktów karnych lub ich braku oraz czasu przebiegu wyłonimy zwyciezcę. Mogę jako nagrode zakupic slalom z pastuchów, które wielu z was chciało i tak sobie kupić albo tradycyjnie puchary - dajcie znac co wolicie bo nie ode mnie to zalezy tylko od Was:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']...nie ma to jak bojowe nastawienie Dominiki....
przeciez nigdy nic nie wiadomo dominika! poza tym bedzie chyba jakiś podzila na psy poczatkujace i te bardziej zaawansowane ;) nie ma co sie matwic. gdybys miala takiego psa ja Vigo...to cie wtedy rozumiem :evil_lol: ale ze z Lucysławem sie matwisz to....[/quote]

Ty nawet nie doceniasz Vigora :cool3: On jest wspaniały :cool3:

Diana- Ile BC :loveu: A i mam pytanko :) Bedzie slalom ? Schcoiaż dla tych co chcą ? :cool3: A i co do nagród to mi obojętnie :cool3: Jedno i drugie super pomysł :cool3:

O i będzie Libra :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...