Jump to content
Dogomania

Te jego żałosne oczy-bokser Szekspir z Radomia już w swoim domku w Gdańsku!


red

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='red']Super, dzięki, oby ktoś go pokochał jak ja, od pierwszego wejrzenia.[/quote]
ja od pierwszego spojrzenia na fotkę, te ślepia mnie urzekły :placz:
w jakiej on jest formie? zdrowy?
domku mu nie zapewnię, ale może dam radę jakoś pomóc... czy macie jakiś hotelik do, którego można by go wyciągnąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żywa']To jest strona Adopcje Bokserów i proszę usunąć, Szekspira, [B]bo to mój pies!!![/B][/quote]

Żywa - wyjaśnijmy jedną rzecz - jeśli psa adoptowałaś i jest u Ciebie , to dlaczego wciąż sa informacje o tym, że jest w schronisku ???!!!!
Jeśli zaś pomagasz temu psu w jakikolwiek inny sposób - nawet adoptując go wirtualnie to NIE JEST to TWÓJ PIES tylko nadal pies bezdomny szukający domu. Ogłaszanie psa w wielu miejsach , potencjalnie zwiększa jego szansę na dom - co jest , zwłaszcza w obliczu zimy W INTERESIE PSA - więc trochę niezrozumiały jest taki wpis - chyba , ze działasz w innym interesie niż dobro psa .

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Szekspir pojechał do hoteliku k.Warszawy, po drodze zaliczył wizytę u lekarza, zabrała go "Żywa", był taki szczęśliwy, tak się tulił do niej, to cudowny, kochany psiak. Dzięki za ogłoszenia, myślę, że każde z ogłoszeń, może przynieść mu właśnie "ten" dom. Póki co, będzie miał b.dobrą opiekę, Szekspir musi trafić do czułych, ciepłych ludzi, on pragnie kontaktu z człowiekiem a przy tym ma dużo energii do biegania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Cieszę się, że nie siedzi już w schronisku. :loveu:
Red, jak rozumiem, przeszedł pod opiekę fundacji BwP?
Jeżeli tak, to muszę go zdjąć ze strony.
Chyba, że nadal jest pod Twoim nadzorem i chcesz,
żeby był na naszej stronie.[/quote]
Jeśli chodzi o mnie, nie mam nic przeciwko reklamowaniu psa wszędzie, gdzie tylko można. Jeśli chodzi o konkretną już adopcję, myślę, że zdecyduje Żywa, nawet chyba zmienię nr tel na allegro.

Link to comment
Share on other sites

Szekspir dziś przeszedł pod opiekę Fundacji Boksery w Potrzebie.
Aktualnie jest w klinice SGGW, gdzie zostaną zrobione wszystkie badania, po czym wróci do hoteliku.
[B]red[/B] telefon na allegro i alegratce będzie zmieniony na fundacyjny, a Ty zmień w tytule wątku lokalizację boksia na "pod opieką BwP"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...