Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłyśmy ze slalomowania. :razz:
Jako, że jestem osobą ambitną [SIZE=1](oraz mam sklerozę)[/SIZE] ustawiłam tunel o szerokości ok. 3cm [SIZE=1](bo zapomniałam linijki... :lol: :roll:)[/SIZE]. I wiecie co? Szło na początku beznadziejnie... I to nie dlatego, że było węziej, tylko dlatego, ze ja zablokowałam Kikę. Jak? Otóż cofałam ją po każdym błędzie ostrym "NIE!" na start. No i potem zaczęła się wlec, prawie czołgała się między tyczkami :placz: No to zmieniłam taktykę :razz: Zaczęłam ją chwalić za każda jedną dobrą tyczkę, dopingowałam ją, a ona odwdzięczyła się tym, że speeda miała jak ta lala i robiła... na 1 łapkę! :multi: :loveu: :loveu: :loveu: Gdy pominęła tyczkę, nie przerywałam jej "NIE!", tylko wołałam i super radosny tonem wracałyśmy na początek i od nowa. Tak się Sucz nakręciła, że zaczęła omijać tyczkę drugą od końca. No to przestałam ją dopingować po każdej jednej, tylko na początku, tak, że do "felernej" zwalniała :razz: I robiła pięknie! PIĘŃIE!!! :multi: :loveu::loveu::loveu: Pod koniec co prawda troche tylko przestała biec między tyczkami, a szła powoli, powli, myśląc o tym, którą tyczkę wziąć z której strony :loveu: :cool3: Generalnie jestem zadowolona, zwłaszcza, że 5cm robiła na 80% dobrze (brakowąło tylko tempa). Także we wtorek (no, najpóźniej w piątek) znowu idzimy slalomować na 3cm i może popracujemy nad połączeniem prędkości z dokładnością :loveu: A jak będzie dobrze szło, to sfilmuję i Wam pokażę :razz:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny! :loveu:
Dzisiaj też byłyśmy slalomować. :cool3: Nie miałam 2 ostatnich lekcji, to se pozwoliłam na małe "szaleństwo", a co :razz: :eviltong:
Było SUPER!! :multi::multi: :loveu::loveu: Na cały trening Kika pomyliła się tylko 5 razy! :loveu: :loveu: :multi: :multi: :razz: :razz: :loveu: :loveu: ładnym truchtem biegła :) Ale ja wiem, że stać ją na więcej, w końcu to cocker! (bez metki, ale zawsze :eviltong: :loveu:) Dlatego w pt jeszcze raz idziemy na 3cm, spróbuje ją przyspieszyć. :) A potem 2cm, 1cm i... gotowe!! :multi: Mam nadzieję, że zdążymy, zanim się ziemia zrobi zbyt zziębnięta na pastuchy :cool3:

W pt nakręcę nasze poczynania :cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']No to gratki :) !
Gosia mam do ciebie prośbę, czy mogłabyś ze mną któregoś razu iść do psiego rancza ? Bo nie bardzo wiem gdzie to jest a chciałabym jaki mają tam asortyment :P[/quote]
Danke, danke :)
Jasne! Bardzo chętnie! :) Tylko wiesz, asortyment zależy od tego, kiedy była dostawa :) Można trafić tak, że aż sama nie wiesz co poprzeglądać najpierw, a czasem jest tak, że nie ma aż tylu nowości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Ja dzisiaj poszłam od początku tej ulicy gdzie jest helios i nie widziałam ...
Kobylanka Uuu daleko trochę ...[/quote]
Hm... No to jak Cię raz zaprowadzę, to na bank trafisz sama już zawsze. ;)

Wiem, wiem. Strasznie daleko! Ale na szczęście mamy trochę zmotoryzowanych ludzi w Klubie! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Hm... No to jak Cię raz zaprowadzę, to na bank trafisz sama już zawsze. ;)

Wiem, wiem. Strasznie daleko! Ale na szczęście mamy trochę zmotoryzowanych ludzi w Klubie! :loveu:[/quote]
No to jak będziesz miała jakiś wolny czas to jakbyś mogła ze mną pójśćto byłabym wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']A co powiesz o Fuksie , ktory zatrrzymal sie na szerokosci z 30 cm:oops: My sie tego slalomu nigdy nie nauczymy :shake:[/quote]
Sorry, sorry, ale to nie było 30cm, tylko 20! A to znaczna różnica!

[quote name='border_collie&westie']Gratulacje co do slalomu! :razz::loveu::multi:[/quote]
Dzięki :cool3:

[quote name='Lucky.']No to jak będziesz miała jakiś wolny czas to jakbyś mogła ze mną pójśćto byłabym wdzięczna.[/quote]
No, jakoś się umówimy. :) W ten weekend nie mogę, bo jedziemy do rodzinki, w następny jestem w Wa-wie, ale 10 myślę, że nie robię nic interesującego :) Jeszcze się jakoś zgadamy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Przed Wami debiut w zerówkch ! Nie bujta się !!! :eviltong:[/quote]

taaaaa! a jak opanujemy slalom to przejdziemy na emeryture :placz:! F. pierwszej mlodosci juz nie jest, a liczac , rocznie zmniejszanie szerokosci slalomu o 5 cm - tak jak w tym roku :oops: to.............
Eh :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']taaaaa! a jak opanujemy slalom to przejdziemy na emeryture :placz:! F. pierwszej mlodosci juz nie jest, a liczac , rocznie zmniejszanie szerokosci slalomu o 5 cm - tak jak w tym roku :oops: to.............
Eh :shake:[/quote]

Trzeba było w tym roku już startować !!! :cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']taaaaa! a jak opanujemy slalom to przejdziemy na emeryture :placz:! F. pierwszej mlodosci juz nie jest, a liczac , rocznie zmniejszanie szerokosci slalomu o 5 cm - tak jak w tym roku :oops: to.............
Eh :shake:[/quote]
Więcej pozytywnego myślenia!!!! Jak Fuksik załapie o co chodzi, na bank szybciej mu pójdzie! Tylko nastaw się POZYTYWNIE i się nie zniechęcaj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Zanim się obejrzymy będą w A2 :diabloti:[/quote]

Ta! Jak F. zalapie slalom to od razu A3, to moje male jest takie powolne i dokladne , ze wszystko przed nami :diabloti: Tylko, ze malo kumate, daje sobie rok na nauke slalomu, a jak nie to zaczynam go uczyc metoda tradycyjna :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']Ta! Jak F. zalapie slalom to od razu A3, to moje male jest takie powolne i dokladne , ze wszystko przed nami :diabloti: Tylko, ze malo kumate, daje sobie rok na nauke slalomu, a jak nie to zaczynam go uczyc metoda tradycyjna :p[/quote]

Na pewno szybciej będzie w A3 od Lucka :diabloti: Tego mogę być pewna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']taaaaa! a jak opanujemy slalom to przejdziemy na emeryture :placz:! F. pierwszej mlodosci juz nie jest, a liczac , rocznie zmniejszanie szerokosci slalomu o 5 cm - tak jak w tym roku :oops: to.............
Eh :shake:[/quote]


Sorcia, ale suka Marcusa Topps'a ktora widzialam na wlasne oczy ma teraz jakos 9 lat i w tym roku jeszcze zostala vice mś. :p a fuks jest chyba w wieku vigora? czy cos takiego. wiec easy going. jezeli robilabys slalom regularnie od poczatku do konca to uwierz mi- da sie go ogarnac w naprawde spoko czasie ;-) nie ma co sie spieszyc. narazie to fuksio ma schudnac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...