Jump to content
Dogomania

Leszno - Międzynarodowa "Prestige 2009"


figazmakiem

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Judit']oooo to jakbym mogła prosić... to najbardziej mnie interesuje jedna suczka czerwono-biała w klasie młodzieży :loveu::loveu: chociaż ze dwa zdjęcia jakby dało radę to bym była happy :cool3:

no i jakby dało radę to i gordonki (ich 6 chyba jest).[/QUOTE]

jeśli mój pies nie będzie za bardzo świrował w międzyczasie to zrobię zapewne całą siódemkę.... nie wiem czy tu zamieszczę bo zaraz mi admin pozmienia na linki pewnie :p jak by co napisz mi po wystawie PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']jeśli mój pies nie będzie za bardzo świrował w międzyczasie to zrobię zapewne całą siódemkę.... nie wiem czy tu zamieszczę bo zaraz mi admin pozmienia na linki pewnie :p jak by co napisz mi po wystawie PW[/quote]

ok, od razu po wystawie będę Cię łapać na PW :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']jeśli mój pies nie będzie za bardzo świrował w międzyczasie to zrobię zapewne całą siódemkę.... nie wiem czy tu zamieszczę [B]bo zaraz mi admin pozmienia na linki pewnie[/B] :p jak by co napisz mi po wystawie PW[/quote]

wystarczy dostosowac sie do regulaminu i nikt nikomu zdjec nie zamienia w linki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']wiesz kto to koleś git ? poza tym nie chcę żeby ktoś pisał że je stąd przepisał :p[/quote]

Twój wybór możesz być kolesiem git ale miej wtedy jaja i nie jęcz, że ci ktoś zdjęcia w linki zamienia. Jak źle tobie z tym to po co się meczysz bytnością tu.
Co do drugiej części wypowiedzi to czyżby urażona "męska" duma? To już Twój problem robić z igły widły. :eviltong:

Do zobaczenia może w Lesznie.:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Twój wybór możesz być kolesiem git ale miej wtedy jaja i nie jęcz, że ci ktoś zdjęcia w linki zamienia. Jak źle tobie z tym to po co się meczysz bytnością tu.
Co do drugiej części wypowiedzi to czyżby urażona "męska" duma? To już Twój problem robić z igły widły. :eviltong:

Do zobaczenia może w Lesznie.:hand:[/QUOTE]

nie mam zamiaru na ten temat dyskutować bo to nie miejsce od tego, jak chcesz obejrzeć zdjęcia zawsze możesz wejść na forum (doskonale wiesz które) i sobie zobaczyć, ja nie mam czasu ani chęci wstawiania wszystkiego wszędzie.... a druga część wypowiedzi jest jedynie reakcją na swego rodzaju zmowę milczenia czy jak to tam nazwać na temat pewnego forum :p wszyscy tam wchodzą i przepisują z niego i nie potrafią nawet podpisać skąd było to brane.... a wobec swoich stron to słodko pierdzą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jasne jak chce sobie zobaczyć zdjęcia to sobie je ogladam jak np. zdjęcia Asi z wystawy z Bydgoszczy czy inne.
Nie wiem o jaką zmowę milczenia Tobie chodzi co do teamu, i nie pisz, że wszyscy wchodzą i wszyscy przepisują bo to nie prawda a najprościej rzecz ujmując brzydko uogólniasz.
Do Leszna mam zamiar wpaść oczywiście towarzysko-wystawowo, takie 2 w 1, ale czy wpadnę tego najstarsi górale nie wiedzą.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Jasne jak chce sobie zobaczyć zdjęcia to sobie je ogladam jak np. zdjęcia Asi z wystawy z Bydgoszczy czy inne.
Nie wiem o jaką zmowę milczenia Tobie chodzi co do teamu, i nie pisz, że wszyscy wchodzą i wszyscy przepisują bo to nie prawda a najprościej rzecz ujmując brzydko uogólniasz.
Do Leszna mam zamiar wpaść oczywiście towarzysko-wystawowo, takie 2 w 1, ale czy wpadnę tego najstarsi górale nie wiedzą.;)[/QUOTE]

o przepraszam, zapędziłem się... miało być duża część :p od tego osądzania na różnych forach aż mi się to udzieliło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wystawa odbędzie się na terenie lotniska.
Park przy CSS, ul. Szybowników 28.

Tak mam napisane na potwierdzeniu.

Pzdr.[/QUOTE]

ale masz fajnie, dostałaś potwierdzenie :p pewnie Ci co dostali po dwa mają te moje ;) hahah tak poważnie to dobrze że chociaż dodzwonić się można do oddziału Leszczyńskiego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']Czy ktoś może mi napisać jak dotrzeć z dworca PKP na miejsce wystawy??
Niestety prawdopodobnie będę zmuszona pojechać z psem na wystawę pociągiem z Wrocławia...[/quote]


powtórzę się... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']powtórzę się... :roll:[/QUOTE]

[url=http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=dworzec+pkp+leszno&daddr=Szybownik%C3%B3w+28,+64-100+Leszno&hl=pl&geocode=&sll=51.83814,16.55003&sspn=0.015062,0.041757&mra=cc&dirflg=w&ie=UTF8&ll=51.83888,16.548715&spn=0.015061,0.041757&t=h&z=15]from: dworzec pkp leszno to: Szybowników 28, 64-100 Leszno - Mapy Google[/url]

tu masz trasę pieszą

Link to comment
Share on other sites

To też znalazłam. Ale jest tam informacje, że cyt: "Zachowaj ostrożność – na tej trasie może nie być chodników ani ciągów dla pieszych."

Dlatego pytam tych, którzy już szli tamtędy. Prawie 3 km z bagażem i psem średnio mi się uśmiecha iść po ulicy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']To też znalazłam. Ale jest tam informacje, że cyt: "Zachowaj ostrożność – na tej trasie może nie być chodników ani ciągów dla pieszych."

Dlatego pytam tych, którzy już szli tamtędy. Prawie 3 km z bagażem i psem średnio mi się uśmiecha iść po ulicy :([/QUOTE]

patrząc na zdjęcia z google maps i zumi to ja tam chodniki widzę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']To też znalazłam. Ale jest tam informacje, że cyt: "Zachowaj ostrożność – na tej trasie może nie być chodników ani ciągów dla pieszych."

Dlatego pytam tych, którzy już szli tamtędy. Prawie 3 km z bagażem i psem średnio mi się uśmiecha iść po ulicy :([/quote]

nie wiem ile kosztuje taxi 3km ale z 10zł ?? czy warto za 10zł iść z 3 km z bagażem i psem, nie wiem jakiej rasy ale rano jest rosa, będzie mokry, wybrudzi się....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...