Jump to content
Dogomania

2- letni, katowany seter irlandzki. Już w nowym domu :)))))


agatkia

Recommended Posts

[quote name='agatkia']Majk jutro jedzie do nowego domu!!:multi::multi::multi: Zadzwonił Pan z Bydgoszczy, doświadczony właściciel dwóch seterów. Wszystko zapowiada się świetnie. Umówiłam sie z Panem, ze będziemy w kontakcie, wiec wszystko zapowiada sie wspaniale. Dodam tylko, że Majk znalazł dom dzięki portalowi poświęconemu adopcji seterów :) DZIĘKUJĘ WAM OGROMNIE ZA ZAINTERESOWANIE I CENNE WSKAZÓWKI DO KOGO SIE ZWRÓCIĆ I GDZIE GO OGŁOSIĆ. Teraz pozostaje nam zaciskać kciuki.
Jutro dam znać co i jak.[/quote]
Świetnie :multi::multi::multi: :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DG32']Hej, ja co prawda w seterach nie siedzę ale wysłałam pw do Lucky0302 (z tego co pamiętam to pomagał seterowi z katowickiego schronu), mam nadzieje, że jak będzie na dogo to wejdzie na wątek i może coś pomoże.[/quote]

Aż się coś robi gdy takie rzeczy słyszę, sam osobiście nie mogę nic zdziałać gdyż jestem zbyt daleko w chwili obecnej , dostęp tylko internetowy i to żadko, ale dla zainteresowanych wątek na naszej stronie


[URL="http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=754"]Setery-adopcje :: Zobacz temat - Pardzo pilnie potrzebna pomoc 2 letni seter Majk[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatkia']Majk jutro jedzie do nowego domu!!:multi::multi::multi: Zadzwonił Pan z Bydgoszczy, doświadczony właściciel dwóch seterów. Wszystko zapowiada się świetnie. Umówiłam sie z Panem, ze będziemy w kontakcie, wiec wszystko zapowiada sie wspaniale. Dodam tylko, że Majk znalazł dom dzięki portalowi poświęconemu adopcji seterów :) DZIĘKUJĘ WAM OGROMNIE ZA ZAINTERESOWANIE I CENNE WSKAZÓWKI DO KOGO SIE ZWRÓCIĆ I GDZIE GO OGŁOSIĆ. Teraz pozostaje nam zaciskać kciuki.
Jutro dam znać co i jak.[/quote]
Witam Panią :lol::lol::lol: jestem i tutaj ale bardzo bardzo rzadko :roll: brak czasu na wszystko:shake: a seterków w potrzebie coraz więcej :oops:
W razie potrzeby piszcie na maila adopcyjnego [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] postaram się też częściej zaglądać na dogomanie :oops:
Też strasznie się cieszę, że się tak fajnie i ładnie złożyło :loveu: i Majk będzie miał domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatkia']Zgadzam sie z seti25! Też z Panem rozmawiałam- żałuje, że nie mogłam być przy adopcji. Fajnie chłopak trafił, oby wszyscy mieli tyle szczęścia co on.
Dziękuje wszystkim za pomoc i zainteresowanie moim wątkiem.[/quote]

agatkia-czas pokaze czy piesek dobrze trafil,mozna miec tylko nadzieje ,ze moze dobrze trafil. :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...