Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']Mit amstaffa mordercy nadal modny.Tylko gdyby ktoś zechciał to może zmienić zdanie jak ja że one najwyżej mogą zalizać na śmierć.[/QUOTE]
Wybacz ale ja znam ten MIT i niestety sie do niego nie przylaczam;)
Moja kolezanka ma 4 asty. I powiem ci szczerze ze jeden uwielbia do dzisiaj osikiwac moje nogi ze szczescia;)

Natomiast faktem jest ze w ostatnim czasie mamy mnostwo Goldenow agresywnych
ktore niestety byly/sa zdolne do ataku na czlowieka:(
Jeden nawet kibluje z kostkiem w Bogatyni.. DJ sie nazywa..

Link to comment
Share on other sites

ok nadrobiłam. ladymonia już wysyłam nr konta, ciocia bazarowa wszystko potwierdzone... co do postu rozliczeniowego to stoi pod znakiem zapytania... już dawno chciałam Wam napisać ale nie mam konkretnej daty. Chodzi o to że się przeprowadzam pod Wałbrzych i mogę mieć problemy z byciem skarbnikiem dla Kostka, mam tam bardzo trudny dostęp do internetu bo to wioska i nie zawsze działa dlatego jestem tu w kratkę a i z czasem będzie kiepsko... aby bywać tu regularnie

dlatego chciałabym Was spytać czy ktoś chciałby przejąć moją funkcję bo boję się że nie zawsze inf o wpłatach i opłacie dt będą regularnie. najprawdopodobniej w marcu się wyprowadzam ale to nie jest pewne na 100%...co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Cześć. Żegnam się z Wami i Kostkiem. Wpłacę jeszcze daklarację za marzec.[/QUOTE]

A co się stało???
I nie teraz, bo właśnie miałam telefon w sprawie Kostka.
Z..............Sopotu.....................:cool1:
No to szukamy kogoś na wizytę. Ja znam dziewczynę z Gdańska z innego wątku, ale może tutaj jest ktoś z tych okolic, bo zawsze lepiej gdy coś się wie o psie, na co zwracać uwagę o co dopytać.
Sorry za niekompletny wywiad, ale pani mnie obudziła i nie byłam w pełni świadomości :oops:
Pani mieszka sama, teraz studiuje ( nie ma jej ok.5 godzin w ciągu dnia), później planuje pracować ok 8 godzin.
Miała psa, ale mieszka on nadal z rodzicami, a ona się wyprowadziła.

Nie wiem co z tego wyjdzie i czy coś wyjdzie. Póki co jestem sceptyczna :roll:

Bardzo proszę o zgłaszanie się osób chętnych na wizytę. Ja swoją drogą wysyłam pw do Lumix.


Wiolu, jeśli jesteś chętna aby przejąć przywilej bycia skarbnikiem, to masz moje błogosławieństwo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...