Jump to content
Dogomania

Ibis już za TM(*)


Pianka

Recommended Posts

[quote name='Monika z Katowic'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/124989-Niekonwencjonalne-wyleczenie-nuA-ycy"][COLOR=#4444ff]Niekonwencjonalne wyleczenie nużycy[/COLOR][/URL]
Aniu kochana! Znalazłam taki wątek na dogo. Może to coś na chorobę biednego IBISKA?[/QUOTE]

Tutaj na watku Lena jest tez sporo wiadomosci o chorobach skory wlaczajac nuzyce...jakim lekiem (lekami) lecza Ibisa...cos na M ale nie moge znalesc....Propolis jest tez bardzo skuteczny

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177400-Wylysialy-100letni-LEN-wyciagniety-ze-schronu-NIE-MAMY-PIENIEDZY-NA-BADANIA-HELP#post13905358[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ibisek oprócz nużeńca ma tez 3 rodzaje grzyba-grzyby nie są patogenne i gronkowca , który wyrósł na chorych zmianach skóry.
W srodę jadę do weta, podamy antybiotyk- przyszedł antybiotykogram, więc podamy według niego coś, do tego na pewno cos osłonowo na wątrobe w tym przypadku- zapewne hepatiale.
Za zeskrobine wyszło 57zł. W środe będę regulować wszystko, bo jeszcze nic nie płaciłam.
Mam wpływy na Ibisa to wieczorem podam..znowu z forum Nikona- a co to za dobrzy ludzie?:) co to za forum?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']
Mam wpływy na Ibisa to wieczorem podam..znowu z forum Nikona- a co to za dobrzy ludzie?:) co to za forum?[/QUOTE]
no prosze hehe
super sa tam ludzie na tym forum, ale nie chce ich co chwile nachodzić i tak wydaje mi się, ze Edkiem było wieksze zainteresowanie.
ale nie brakuje też nienormalnych ludzi jak wszędzie

o taką np. dostałam wiadomosc od jednej osoby z tego forum:niewiem:

[QUOTE]choc kocham zwierzaki wyrażę sie tak - za 600zł mozna pomóc nie jednemu psu (20-30) usypiając go!! wiele jest takich kundli co potrzebuja pomocy, nie wszystkim mozna pomóc....

swinski zart:

kula do pistoletu kosztuje 5-6zł , a wiec te 120 psów mialo by lzej, naprawdę...

ps. czy myslisz, ze na tych 600zł sie skonczy?? nie sadze, skoro ma uwarunkowania genetyczne do chorób to taki ma przykry los!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Pianka odpisz tej osobie, zeby miała więcej szczęścia niż rozumu i zeby w swoim życiu nie trafiła na osoby takie jak ona kiedy sama potrzebować będzie pomocy. Bo te 600 zł na niewiele jej starczy, nawet na kulę, która przecież tak pomaga, [I]naprawdę[/I]

A jak Ibisek sie miewa i Płotek? dawno do nich nie zaglądałam.

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy u weta...tym razem Ibis obrzygał mi cały samochód, a do tego zrobił rzadką kupę...ubabrał cały kubrak. Do prania to , a koc to jeszcze nie wiem czy sie nada do czegoś.
U weta jak zwykle grzeczny, do kazdego się łasił.:)

Dostalismy:
-antybiotyk -opakowanie enrobiofloxu
-zakropilismy advantixem
-tabletki na świąt, aby lekko choc załagodzic drapanie-zapomniałam nazwy , a papiery zostały u weta
-hepatiale 30tabl
-farmatan- proszek na poprawę pracy jelit, bo te kupy non stop rzadkie, co pare dni
-uregulowałam za zeskrobiny i krew

Wszystko razem wyszło [B]-234zł.[/B]

To na razie leczenie na miesiąc, musi sie choć troche ocieplić i zaczniemy kąpiele na grzyba , łojotok i nużeniec. Wet nie chce mu podawac leków na grzyba w zastrzykach czy tabletkach bo trzeba uważać na wątrobę, lepiej powoli ale bez pogarszania czegos innego leczyć.
Na razie to tyle, mam obserwowac drapanie i te kupy.
Po miesiącu zrobimy ponownie krew aby zobaczyc jak wątroba i reszta.

Finansowo zostaje nam więc [COLOR=SeaGreen][B]+713,10zł[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wybacz Pianka ale foty w niedziele zrobie - siostra mi aparat zabrała.
Zamówiłam dziś Kerabol na sierść- jak był u mnie łysy Ariel to dostawał to i preparat daje super efekty. Zamówiłam 50 ml-kosztuje 37zł- w karusku zamówiłam..przesyłka wyszła mi 0 zł, ale nie wiem -dziwnie tak:) Wrzuce potem paragon jak paczka dojdzie, to przekopiujesz na to forum Nikona:)

Ibis ok- chyba mniej sie drapie- na razie tez na szczęscie sierść nie wypada, oby sie to utrzymało jak najdłużej.

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam obiecaną fotkę.
U Ibiska na razie ok, nie pogarsza sie nic na szczęście- co dalej to tylko nam tu czas pokaże.
Mimo tego mrozu Ibis wesoły i chętny do zabawy. Razem z Płotasem potem zakopują się w budzie- mają tyle słomy,że ciężko im wejść:)

[IMG]http://images43.fotosik.pl/251/44fb4c944b568288med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Rozliczenie styczeń:[/B]
-hotel-320zł
-kerabol z przesyłką -50,50zł

[COLOR=SeaGreen][B]Zostaje więc: +342,60zł[/B][/COLOR]

[IMG]http://images48.fotosik.pl/254/c6467b245bb86050.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/109/6e0763bdceb34604.jpg[/IMG]

Ibis na razie ok, sierśc trzyma sie w stanie takim jak ostatnio-na szczęście nie wypada, przestał się drapać.
Podajemy leki i czekamy.
Zima daje nam w kośc, tylko odśnieżanie non stop....zaspy do kolan...a teraz znowu mróz zapowiadają...ehh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...