Jump to content
Dogomania

Szczecin - off


Paula&Goofi

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka & Figo']Ja mam plany, ale wszystko zależy od Fiśka... :shake:
Niestety, jeżeli bym pojechała to raczej nie pociągiem.[/quote]

Aha mi rodzice powiedzieli że mogą na N4S jechać ale pod warunkiem że pociągiem ktoś będzie jechał też , bo samochodem to mnie nie zawiozą :placz:

Link to comment
Share on other sites

Madziulik ja się odważe :evil_lol:

Moi rodzice już planują sobie wakacje, tzn. jedziemy samochodem, zostawiają mnie na obozie, a oni jadą sobie w góry. :roll: :evil_lol: :eviltong:
Co do pociągu, to mnie nie chcą puścić nawet do Szczecina z psem :cool1:. Figo jest bardzo silny i mama mówi, że on by mnie wyciągnął z pociągu nawet przez zamknięte drzwi :lol:. Argumenty typu "przecież będzie jechał w halti!" nie przemawiają do moich rodziców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka & Figo']Madziulik ja się odważe :evil_lol:

Moi rodzice już planują sobie wakacje, tzn. jedziemy samochodem, zostawiają mnie na obozie, a oni jadą sobie w góry. :roll: :evil_lol: :eviltong:
Co do pociągu, to mnie nie chcą puścić nawet do Szczecina z psem :cool1:. Figo jest bardzo silny i mama mówi, że on by mnie wyciągnął z pociągu nawet przez zamknięte drzwi :lol:. Argumenty typu "przecież będzie jechał w halti!" nie przemawiają do moich rodziców.[/quote]

U nas rodzinne wczasy z psem są już zaplanowane bo jeszcze jedziemy całą rodzinką dodatkowo na obóz/ zlot berneński :evil_lol:
Także na to nie namówię ;/
Moi mnie pociągiem teraz z Szilą puszczają (jeżeli ktoś jedzie też ze mną ) bo na obóz z Wandrusa to pociągiem jechałyśmy bez problemów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Marysia&Pysia']no to edit part II :P
1Agnieszka i Figo
2Marysia i Pysia
3 Palma :PP czyli Karolina i BOO
4 Sonya i ZU i VIG:P[/quote]

Tyle niby odważnych było a nikt się nie zjawił :shake:

Na zachętę dodam fotkę z rękawa :evil_lol: :cool3:
[img]http://i42.tinypic.com/vmyexk.jpg[/img]


Mój zaczajony tygrys :lol: :lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Marysia&Pysia']Teraz to ja mam trsukawki więc mi nie podskoczysz:razz::cool3: :diabloti:
Czy ja kiedykowliek marudziłam? :-o hyhyhyhy:lol: ja?[/quote]

Marysiu moja mama z chęcią kupi od ciebie 1 kg czereśni, a wiec zakasuj rękawy i do roboty :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']A to mam dobra wiadomość dla tych wszystkich którzy chcą dorobić
[B]Truskawki są[/B] [B]już :cool3::cool3:[/B]

No Marysia czekam na Ciebie niecierpliwie bo truskawki już dojrzewają a Ja sama ich nie zjem :lol::diabloti:[/quote]

Ja chcę... moze chcoiaż postrasze rodziców i dadzą mi trochę kasy, bbo pewnie broń boże nie wyślą mnie na żadne truskawki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...