Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - stary szkielet BUKA. Zdarzył mu się na stare lata cud...:-)


kinga

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol:Ja wiem że ona podpuszcza i że to napewno "wrażliwe serducho" ( bo inaczej by tu nie wchodziła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:).

Tylko tak pomyślałam że jak ktoś tu wejdzie (a polecałam ten wątek znajomym dzuykającym psa) i zacznie czytać o tym ze nawet dogomaniacy w niego nie wierzą (bo "brzydki") to się przerazi - a tego nikt nie chce- i Buka po prostu "oleje".

A ja rozmowę mogę kontynuować jeśli chcesz tylko w końcu ktoś na nas się wkurzy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']a teraz z innej bajki, zupełnie.

a ja będę miała w domu niemowlaka :multi::multi::multi:
na dodatek ubranego na różowo, z racji płci :loveu::loveu::loveu:[/quote]

Alez GRATULACJE!!!!!
Dlaczego nic nam ni emówiłaś??!!??

Mąż pewnei w 7 niebie; bo w KOŃCU dziewczynka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]Angelika [/B]- czekam i czekam, kiedy padnie wreszcie:

- kinga jest cudowna...

:niewiem:[/quote]

[COLOR=DarkOrange][B][COLOR=Red]I[/COLOR] [COLOR=Black]KINGĘ[/COLOR] [COLOR=Red]KOCHAM[/COLOR] [/B][/COLOR](i tak Ci nie powiem:eviltong:)
[COLOR=DarkOrange][B][COLOR=Red]I[/COLOR] [COLOR=Black]GOCHĘ[/COLOR] [COLOR=Red]KOCHAM
[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]I WSZYSTKICH, CHCIAŁAM POZDROWIC CIOCIĘ,WUJKA I STASZKA......

[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']:lol:Ja wiem że ona podpuszcza i że to napewno "wrażliwe serducho" ( bo inaczej by tu nie wchodziła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:).

Tylko tak pomyślałam że jak ktoś tu wejdzie (a polecałam ten wątek znajomym dzuykającym psa) i zacznie czytać o tym ze nawet dogomaniacy w niego nie wierzą (bo "brzydki") to się przerazi - a tego nikt nie chce- i Buka po prostu "oleje".

A ja rozmowę mogę kontynuować jeśli chcesz tylko w końcu ktoś na nas się wkurzy:evil_lol:[/quote]
Goniu, te "nasze" wątki to takie, no, ciut specyficzne są.
Ale my sie na siebie nie obrażamy.
Wszystkie chcemy dla psów jak naj, naj, naj.
I dla tego uroczego staruszak BUKI też;
a że glupoty wypisujemy...
Lepsze to niż tylko: hop, hop, hop, hop,

Link to comment
Share on other sites

a propos NIEMOWLAKA.

wyjaśniam, zawczasu :evil_lol:.

ON do mnie przyjeżdża, na jedną noc :lol:.
...o czym dowiedziałam się godzinę temu, więc w błogim zachwycie pozostaję, a że na dodatek jest dziewczynka, więc zachwyt mój tym większy :loveu::loveu:, jako matki dwóch chłopaków :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8'][COLOR=darkorange][B][COLOR=red]I[/COLOR] [COLOR=black]KINGĘ[/COLOR] [COLOR=red]KOCHAM[/COLOR] [/B][/COLOR](i tak Ci nie powiem:eviltong:)
[COLOR=darkorange][B][COLOR=red]I[/COLOR] [COLOR=black]GOCHĘ[/COLOR] [COLOR=red]KOCHAM [/COLOR][/B]
[COLOR=red][COLOR=black]I WSZYSTKICH, CHCIAŁAM POZDROWIC CIOCIĘ,WUJKA I STASZKA......[/COLOR]

[/COLOR][/COLOR][/quote]

NIE PIJ więcej kawy.
Proszę.
Wystarczy na dzis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Goniu, te "nasze" wątki to takie, no, ciut specyficzne są.
Ale my sie na siebie nie obrażamy.
Wszystkie chcemy dla psów jak naj, naj, naj.
I dla tego uroczego staruszak BUKI też;
a że glupoty wypisujemy...
Lepsze to niż tylko: hop, hop, hop, hop,[/quote]

Wiem:lol:!!! Takie porównania nieraz słyszałam (od ludzi w moim otoczeniu) i do tej pory wywołują u mnie "agresję":oops:!Nie gniewasz się co nie??
Np ostatnio facet chciał zostawić szczeniaka bo sunia jest już stara więc skończyłaby ...wiecie jak. Ona mieszka na firmie (to ja ją szczepię, karmię na weekendzie bo na tygodniu robią to pracownicy) a ten chce ją zamienić na nowszy model a jeszcze ani razu jej jedzenia nie przyniósł. I wtedy mnie szlag trafia!!! Zresztą ostatnio same beznadziejne rzeczy mi się przydażają:-( szkoda słów.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow'][B]Angeliko [/B]czuje sie marnie, bo nie napisalas, ze mnie tez kochasz :-(

[B]Kingo[/B] -wszystkie niemowlaki sa okropne i to niezaleznie od plci :shake:


:painting:[/quote]

[B]samoglow 1 [/B]- Ty miałaś wyznanie miłości jak GOCHA, podejrzewam

[B]samoglow 2 -[/B] nie wolno wygłaszać takich herezji o niemowlakach :mad:. Trzeba propagować macierzyństwo, bo inaczej - wzorem krajow zachodnich - zacznie nam spadać populacja

a wracając do Buki...

choroba, zdjecia ZNOWU nie wklejone ( Gonia13, ja zawału przez te zdjecia dostanę :placz:)

a Buka ciągle szuka domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8'][COLOR=DarkOrange][B][COLOR=Red]I[/COLOR] [COLOR=Black]KINGĘ[/COLOR] [COLOR=Red]KOCHAM[/COLOR] [/B][/COLOR](i tak Ci nie powiem:eviltong:)
[COLOR=DarkOrange][B][COLOR=Red]I[/COLOR] [COLOR=Black]GOCHĘ[/COLOR] [COLOR=Red]KOCHAM
[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]I WSZYSTKICH, CHCIAŁAM POZDROWIC CIOCIĘ,WUJKA I STASZKA......

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote]

GOSIU:cool3:, napisałam GOCHĘ,bo sama kiedyś pisałaś,że nie jesteś Gosia:oops:, ale to wyznanie Ciebie dotyczyło:loveu:,może brutalnie to wyszło:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...