Jump to content
Dogomania

Stwierdzona dysplazja ... I co dalej?


ewula

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio dawałam Flexus Booster, kosztuje gdzieś 43 zł za opakowanie 30 tabletek. Mój piesek waży 10 kg i dawałam różne dawki - 1/3 tabletki na dzień, później 1/2. Na innym forum podano mi dawki nawet większe przeliczając na kg, ale te, które podawałam wystarczały. Teraz mamy przerwę, bo jest po kuracji Bonharenem, więc żołądek odpoczywa.

Link to comment
Share on other sites

Fajny ma skład i faktycznie tanie :) A możesz podać dawkę dla piesia 10 kg?

Robisz też przerwy dwutygodniowe w podawaniu tego suplementu?

Kiedyś był świetny Tumerin - wyciąg z kurkumy i imbiru. Niestety Bobo zjadł tylko jedno opakowanie i wycofali... bardzo żałuję.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się na razie kiedy w ogóle zacząć dawać, bo na razie jeszcze działa Bonharen :) Może od czasu jak będzie pływał w basenie, wtedy na pewno taki wspomagacz się przyda.
Bo porównując różne preparaty, ten ma wg mnie bardzo dobry skład, a inne podobne są od niego droższe.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witam,

 

Uprzejmie donoszę, iż w Warszawie przy ul. Heroldów jest przychodnia weterynaryjna z ośrodkiem rehabilitacji zajmująca się rehabilitacją psów i kotów, w której pracuję.

 

www.psychodnia.pl

 

Lecznica jest świetnie wyposażona, jest tu m.in. bieżnia wodna do ćwiczeń w odciążeniu, wykonujemy także wiele różnych zabiegów rehabilitacyjnych, jak i ćwiczymy z pacjentami.

 

Najczęściej przychodzą do nas psy po urazach kręgosłupa, psy mające niedowłady związane ze zwyrodnieniami kręgosłupa, z dysplazją stawów biodrowych i łokciowych, psy które z różnych powodów mają trudności z poruszaniem się i ze wstawaniem, psy po urazach kolan (np. pozrywane więzadła krzyżowe) oraz czworonożni sportowcy. Generalnie staramy się wyprowadzać na prostą neurologicznych i ortopedycznych pacjentów.

 

Niestety jeszcze niewielu właścicieli jest świadomych możliwości fizjoterapii dla zwierząt, dlatego uważam, że powyższa informacja może być pomocna w opisywanych tu na forum przypadkach.

 

Pozdrawiam i zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...