Jump to content
Dogomania

Buldog francuski cena


bulldog

Recommended Posts

[quote name='Viris']
Niektorzy maja blade pojecie o tym ze niektore hodowle psow z papierami maja o wiele gorze warunki niz hodowle bez papierow. .[/quote]

Zgadza się !! Dlatego trzeba pojechac i zobaczyc na własne oczy warunki w jakich zyja psy,bo moga miec elitarne pochodzenie i siedziec w brudnym kojcu,pozostawione samym sobie,albo moga to byc po prostu zadbane,zdrowe i kochajc psiaczki bez tysiaca tytulow przed imieniem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris']Mi sie wydaje ze okreslenie pseudohodowla w tym poscie mialo znaczyc bez papierow.
Niektorzy maja blade pojecie o tym ze niektore hodowle psow z papierami maja o wiele gorze warunki niz hodowle bez papierow. Ja na wlasnym przykladzie moge powiedziec. Jak kupowalam Klare. Byly szczeniaki bialo plowe za 1500 zl, z takich warunkow ze bym sie bala o psychike tego psa. Widzialam wiele hodowli i tych ktore sa okreslane "pseudo" tez.[/quote]

Chciałabym mieć pewność, że kupuję buldożka, a nie jakiegoś mixa (bo skoro chcę rasowego, to tylko z rodowodem) Rozumiem, że są hodowle, gdzie są gorsze warunki od niejednych "domowych hodowli" Dlatego już sama nie wiem co robić :roll:

P.S Chciałabym czarnego z białymi znaczeniami lub biało-czarnego

Link to comment
Share on other sites

Za 1200 zł też się zdażają,choć są to sporadyczne wypadki.Najłatwiej w tej cenie znaleźć rodowodowego z adnotacją niehodowlany(ale musze Ci powiedzieć,że ja rok temu takiego szukałam i nie znalazłam) lub starszego.Beatka z tego forum,rok temu kupiła półrocznego buldożka z rodowodem tanio(coś ok 1000zł).Jak się pojawi na forum to dokładnie napisze.
Bajtek jest jak najbardziej wystawowy.Po prostu miała szczęście :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam
chciałabym troszkę odświeżyć temat, ponieważ poszukujemy przyjaciółki dla naszej Tosi :) Musimy jeszcze trochę uzbierać pieniążków no i przygotować mieszkanie na przybycie szczeniaka :) więc zależałoby mi na miocie urodzonym tak powiedzmy po czerwcu-lipcu, no i chcielibyśmy łaciatą sunię (im więcej plamek tym lepiej :D ważne tylko, żeby miała czarny pyszczek przy oczkach i fałdkach, może być z białym znaczeniem) Kwotę jaką chcielibyśmy przeznaczyć to najlepiej do 2000 zł. Szczerze mówiąc nie zależy mi na bóg wie jakim rodowodzie i kryciu, chcę psa do kochania i towarzystwa. Na pewno odwiedzę wystawy blisko Olsztyna (czyli Olsztyn, Dobre Miasto, Warszawa), ale traktując to jako przygodę, a nie dążenie do Intera ;)
Pisałam już kilka maili do bliskich hodowli (do 300 km od Olsztyna), ale jakbyście wiedzieli coś więcej o planowanych/urodzonych po czerwcu-lipcu szczeniakach to dajcie znać :)
pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzień dobry, ja właśnie zakupiłam małego pieska tej rasy, jadę po niego za tydzień pod Częstochowę. Jest pieskiem rodowodowym i kosztował mnie 2500, ale nie zastanawiałam się ani chwili czy kupić rasowego czy nie.Odłożyłam kasę i jestem zadowolona, że poczekałam. Już nie mogę się doczekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oranginaab']Dzień dobry, ja właśnie zakupiłam małego pieska tej rasy, jadę po niego za tydzień pod Częstochowę. Jest pieskiem rodowodowym i kosztował mnie 2500, ale nie zastanawiałam się ani chwili czy kupić rasowego czy nie.Odłożyłam kasę i jestem zadowolona, że poczekałam. Już nie mogę się doczekać.[/quote]

No to pochwal się jak już będzie u Ciebie. Czy to może taki jasny pręgus z Lublinieckiej Sfory?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Piesek jest czarny z takim "krawatem białym":p
Jego rodzice to:[B] ojciec LORD OF KINGDOM [/B] [COLOR=#0000b1]http://krolarlekin.com.pl/LORD%20Reproduktor.htm [/COLOR]
[B] matka Bibian Chocolate Family córka Kubusia z Draczyna
piesek nazywa się [/B] [B]JACK Pontifex Maximus[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brosse0606']zawsze mnie smiesza te imiona i tytuly dla psow z rodowodem.... bywa ze szczeniak ma ich kilka....wierze ze jest w tym jakis sens...:)
moze mojej Divie wymysle jeszcze ze dwa :evil_lol:[/quote]

Imiona i przydomki to tak jak nasze imiona i nazwiska. Dzięki temu wiem, że ojcem powyższego malucha jest Lord a nie Ciapek spod płota itp, itd.;) Co za tym idzie mogę sprawdzić rodowód na parę pokoleń wstecz oraz cechy jakie niosą rodzice.;)

Link to comment
Share on other sites

Droga VIRIS ja nie pisałem nic o wygrywaniu wystaw. Hodowca widząc szczeniaki widzi, który ma potencjał wystawowy, a który nie. Czy takiego psa odda za darmo nie wiem. Jeśli wiesz coś o wygraniu jakiejś wystawy przez psa oddanego za darmo, w którego klasie było wystawianych kilka psów, najlepiej na miedzynarodówce to napisz, bo ja o takiej nie słyszałem. Pewnie, że zdarzają się sytuacje, kiedy hodowca oddaje psa za darmo, ale znaczy to, że nie miał zbycia na swoje pieski. Jakbyś słyszała, że De La Parure chce oddać swoje daj mi znać.

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, może nie dopisałam wszystkiego co chciałam aby zawierała moja wypowiedź. Są Hodowcy którzy nie kierują się chęcią zysku i mimo że mają ładne szczenięta, dobrze zapowiadające się wystawowo oddają je za darmo, lub za kwoty mniejsze niż Ty wspominasz.
Owszem importy są drogie, ceny szczeniąt szczególnie na zachodzie dużo wyższe niż w Polsce (jak się orientowałam swego czasu to z jednej z lepszych hodowli można było wybitne szczenię sprowadzić za 1500euro - ale to było jakiś czas temu) a są polskie hodowle które za tą samą cenę sprzedają szczenięta które nie są wstanie wygrać nawet w swojej klasie.
Wysoka cena nie jest równoznaczna z wygrywaniem na wystawach, szczególnie że w Polsce jest bardzo duża konkurencja. Równie dobrze (raczej źle) można kupić za parę tysięcy psa z wadą która nie tylko dyskwalifikuje go z hodowli (chociaż - dla chcącego nic trudnego!) ale również utrudnia normalne funkcjonowanie i życie.
Chciałabym żeby mój post dotyczył wyjątków i pojedynczych przypadków mających miejsce raz na sto lat..

Jakby De La Parure oddawał szczenięta za darmo straciłby swój prestiż w oczach ludzi dla których im wyższa cena za szczeniaka tym lepiej ;)

Buldożek o którym pisałam w poprzednim poście nie wygrał na jednej wystawie i możesz mi wierzyć miał sporą konkurencję w swojej klasie jak i w całej stawce. Z szacunku ogromnego dla tego Hodowcy oczywiście nie powiem o jakie zwierzątko chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, że wysoka cena, nie jest gwarantem sukcesu, jednak jak nie zobaczę tego pieska, który miał wygrywać to nie uwierzę. Ceny na zachodzie rzeczywiście są różne w zależności od kraju i prestizu hodowli. Z takich jak De la Parure, Daulokke czy podobnych kupno szczeniaka poniżej 2000euro graniczy z cudem. Nawet w Rosjii minimum za psa w miarę hodowli to wydatek rzędu 900 euro, a cena w takich hodowlach jak Avigdors czy ZonMirakl przewyższa kwotę 2000euro. Jednak wszystko zależy czy chcemy psa na wystawy czy tylko do zabawy i przytulania, bo w tym drugim przypadku wydawanie takich kwot zakrawa na snobizm.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='magda_f']witajcie :)

chcialabym kupic szczenie rodowodowe buldoga francuskiego.
Mieszkam w krakowie, czy moglibyscie polecic mi jakas w miare dobra (ale nie najdrozsza) hodowle tych psow?A moze ktos z Was planuje miot?[/quote]

[url=http://www.buldogfrancuski.com]Serwis Buldoga Francuskiego[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...