Jump to content
Dogomania

a gdzie pod namiot :) ?


grrrond

Recommended Posts

Nie widziałam osobnego tematu poświęconego wyjazdom z psem pod namiot. Sama zamierzam się w przyszłe wakacje wybrać, ale jeszcze muszę skompletować caaały sprzęt ;). Może ktoś z Was ma sprawdzone pola namiotowe (może i jakieś dzikie zakątki :P) w jakiejś fajnej okolicy z jeziorkiem, górami, nad morzem? wszelkie kawałki Polski mile widziane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Fajny temat zapoczątkowałaś, też poszukuje ,,dzikiego miejsca" ,ale na przyczepe cempingową i 4 psy. W tym roku byliśmy pare razy na cempingu nad morzem, totalna porażka, cisza nocna ,a moje dziewczyny sobie w najlepsze szczekały,zero spania tylko uciszanie ,normalnie męczarnia. wszystkie zakątki Polski mile widziane :lol:.

Link to comment
Share on other sites

tak pomyślałam, że może się przydać ;) bo w sumie w poradniku MP "Miejsca przyjazne psom" są tylko hotele i gospodarstwa agroturystyczne...

Jeden z Kampingów, który widziałam, że przyjmuje zwierzęta jest bodajże 19 w Sopocie (stacja Sopot Kamienny Potok) jednak okolica dla psa mało atrakcyjna, chociaż może jak ktoś przejazdem to nie powinno być problemu ;)

Bonia, Tobie to fajnie, z przyczepką elegancko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='bonia']Fajny temat zapoczątkowałaś, też poszukuje ,,dzikiego miejsca" ,ale na przyczepe cempingową i 4 psy. W tym roku byliśmy pare razy na cempingu nad morzem, totalna porażka, cisza nocna ,a moje dziewczyny sobie w najlepsze szczekały,zero spania tylko uciszanie ,normalnie męczarnia. wszystkie zakątki Polski mile widziane :lol:.[/quote]

Mamy takie miejsce, w środku Polski w woj. świętokrzyskim, dzika łąka ponad 4 ha, z rzeką pośrodku lasem sosnowym, 2km do Zalewu w Sielpi Wielkiej, cudowne, wspaniałe "UROCZYSKO". Oczywiście ze względu na dziką zwierzynę pieski muszą zachowywac się przyzwoicie.
Zapraszamy na nasza stronę: [URL="http://www.zcoyoacan.pl"]www.zcoyoacan.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...