Jump to content
Dogomania

Zulka dostała najpiękniejszy prezent na Święta! MA WSPANIAŁY DOM!


Martali

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani napisała :)


Zdecydowaliśmy,że chcemy psa.Będzie w domu na pewno a jeżeli trzeba będzie to pójdziemy nawet do weterynarza bez względu na to jakie to będą koszty.Zanim podpiszę ostateczną umowę to chciałabym zobaczyc Zulkę, a ponieważ nie mamy samochodu zostawiam to w waszych rękach.Jestem w domu codziennie ale tylko do 12.Później jadę do pracy.
Nasz adres:


Nie mogę się już doczekac.Pozdrawiam.
P.S.Na wakacje nie jeździmy.


Sobota nie bardzo ponieważ jade do pracy wcześniej ze względu na brak dogonego połączenia autobusowego.Wcześniej nie da rady?

Link to comment
Share on other sites

Jejku. Może faktycznie już zostały tylko formalności - umowa, zawiezienie pieska itd. Ale strasznie się denerwuję. Mam nadzieję, że w sobotę będziemy mogli już Zule zabrać do nowego domku. Biedula marznie na dworze. A jak wszystko dobrze pójdzie (oby!) to już niedługo Zulka spędzi pierwsze Święta w rodzinie.. - w ciepłej kochającej rodzinie! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Łojej.. Zulka przy choince! :) Byłoby super! :razz::loveu:
Czekam na maila od Pani..

Jak ostatnio byłam w Przytulisku to wszystkie mordki szczekały, a Zulka sobie siedziała i patrzyła na mnie tymi pięknymi oczkami.. i tak bardzo prosiła o dom... no i chyba Nam się uda spełnić jej marzenie! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Sprawa się troche komplikuje. :roll: P. Wanda mówiła o innym piesku no i Zulka nie jest wysterylizowana (Pani Wanda ma tyle psów, że i tak ją podziwiam że się w tym jakoś łapie... ).
Jeśli wszystko dobrze pójdzie sterylkę sunia będzie miała jutro (zresztą zdecyduje weterynarz czy już można). Będe jutro rano w Przyborówku, założe jej obroże i nie będzie problemu z jej rozpoznaniem. :razz: Mam tylko nadzieję, że Pani się nie odmyśliła i nadal chce Zuleczkę naszą. No nic, nie poddajemy się. Zulka musi mieć domek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...