Jump to content
Dogomania

Zulka dostała najpiękniejszy prezent na Święta! MA WSPANIAŁY DOM!


Martali

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani się odezwała! Jest naprawdę miła, mieszka w Kwilczu (jakąś godzinę od Poznania). ;)
Ma się zdecydować dzisiaj wieczorem i dać mi odpowiedź jeśli się zdecyduje, zawieziemy ją do Kwilcza więc z transportem nie ma problemu. :loveu: Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Napisała..

Szczepienia kosztują 50 zł a sterylizacja kosztuje 250zł.To są bardzo duże pieniądze.Tyle biorą w naszej lecznicy.CZY TEN PIES ZOSTANIE TAKI MAŁY CZY NALEŻY DO DUŻYCH.BO JAK UROŚNIE DUŻY TO NIESTETY NIE MAM WARUNKÓW. PROSZĘ O SZCZERĄ ODPOWIEDŹ.jEJ RODZICE NALEŻĄ DO DUŻYCH PSÓW?

Link to comment
Share on other sites

kurcze nie wiem, psy tak rosna gora do pol roku chyba.
ona na bank pare miesięcy juz ma, moja psotka jak ją znalazlam to wygladala jak mały owczarek, wet tez powiedzial, ze to bedzie duzy pies, gruby ogon, łapy wielkie a tu taki malenki konusek z niej teraz jest. Zulka nie wygląda na super młodziutkiego szczeniaczka na zdięciach, chyba juz nie urosnie wiecej.. trzeba zapytac Pani Wandy

Link to comment
Share on other sites

"Zulka bardzo mi się spodobała a ja całe zycie chowałam się z pieskami.Wierzę,że pies w domu powoduje iż dzieci nie chorują tak bardzo.Córka bardzo lubi psy bo dziadkowie mają dwie suczki.Czy ten pies czekałby na nas spokojnie gdybyśmy byli z mężem w pracy?"


dla mnie z tego wynika, ze piesek bedzie w domku:) a osoba, ktora bedzie ją transportowac na pewno obada warunki

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Pani z Kwilcza (chyba). Ta sama Pani, z którą mailowo rozmawiała Martali.
Wydaje się być miłą osobą, bardzo jej zależy na tym, żeby sunia była mała, bo chce ją do domu, a nie na dwór.
Cieszy się, że sunia już wysterylizowana.
Zapytałam ją co zrobi jak pies zachoruje (dot. niechęci do wydania pieniedzy na sterylkę), odparła, że wiadomo, jak trzeba leczyć za większe pieniądze, to trzeba.
Pani zgadza się na wizyty poadopcyjne. Nie ma auta, więc nie dojedzie do Przyborówka.
Umowę podpisze, więc bez problemu. Marta mówiłaś jej o opłacie schroniskowej?

Marta, Pani będzie się z Toba mailowo kontaktować w sprawie transportu(pracuje codziennie od 12g).
Czy jeszcze aktualna ta propozycja dot. przewiezienia suczki??;)



Chyba się znalazł domek....:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Dzwoniła do mnie Pani z Kwilcza (chyba). Ta sama Pani, z którą mailowo rozmawiała Martali.
Wydaje się być miłą osobą, bardzo jej zależy na tym, żeby sunia była mała, bo chce ją do domu, a nie na dwór.
Cieszy się, że sunia już wysterylizowana.
Zapytałam ją co zrobi jak pies zachoruje (dot. niechęci do wydania pieniedzy na sterylkę), odparła, że wiadomo, jak trzeba leczyć za większe pieniądze, to trzeba.
Pani zgadza się na wizyty poadopcyjne. Nie ma auta, więc nie dojedzie do Przyborówka.
Umowę podpisze, więc bez problemu. Marta mówiłaś jej o opłacie schroniskowej?

Marta, Pani będzie się z Toba mailowo kontaktować w sprawie transportu(pracuje codziennie od 12g).
Czy jeszcze aktualna ta propozycja dot. przewiezienia suczki??;)



Chyba się znalazł domek....:multi:[/quote]


Tak, aktualna :) Mówiłam o opłacie schroniskowej :p

Weronika, przekażesz mi jakoś umowę adopcyjną?

Nareszcie znalazł się domek!! :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...