Jump to content
Dogomania

Smarcik


pati

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ze zdrówkiem to jest tak ze w sumie jestesmy na dobrej drodze . Brzuszek sie pięknie zagoił, wciąz jestesmy na diecie i raczej małych posiłkach a częstych.
Jestesmy umowienie na wizyte kontrolna i powtorzenie badań. Na razie wciąz kuleje mu wątroba ale to wynik zakazenia organizmu. Dostaje leki i ma je brac jeszcze około 3 tygodni. Pozniej powtorka badania i zobacztymy co dalej.
Bywa , ze jest mu nadal niedobrze, ze zwroci posiłek ale tak moze byc po takich operacjach.
Biega i skacze jak nigdy. teraz dopiero widac w nim pudla. Myslałam ze on taki spokojny, wyciszony a on po prostu był chory.
teraz to mała czarna torpeda. Skacze bawi się a apetyt to ma za trzech. Wazy juz 4 kilo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi że takie coś spotkało Twojego Smarta. :-(
Strasznie mi przykro że spotyka się aż tak nieodpowiedzialnych hodowców:shake: sama powoli przymierzam się do posiadania pudla rodowodowego, chciałabym jeździć z nim na wystawy itp, ale jak czytam o hodowlach czy oglądam chociażby zdjecia na str internetowych to naprawde odnoszę wrażenie że zakup zdrowego psa to jak chybił-trafił.
Z trudem przeczytałam Twój opis zdarzeń, łzy cisnęły mi sie do oczu bo od razu sobie wyobraziłam że takie coś mnie też może spotkać mojego przyszłego psa. :-(
Trzymam kciuki żeby nie było jakiś powikłań, żeby wątroba wróciła do normy i bardzo się cieszę że Smart odzyskuje forme.

Link to comment
Share on other sites

troche fotek mojego drania :p

zarosnięty
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/310/f3957085bc5e87ff.jpg[/IMG][/URL]

gzie głowa z gdzie tyłek?? :eviltong:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/311/55f15c957341ecaemed.jpg[/IMG][/URL]

po rozpakowaniu prezentu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/46/4444c1096bc3b13f.jpg[/IMG][/URL]

pozdrawiamy jak tylko przyjdzie mi czytnik kart(zjedzony przez psy) wstawie wiecej fotek

Link to comment
Share on other sites

ze zdwoiem smtcika juz wszystk ok dalej jest dieta i kontrolujemy wątrobe.
Ja mam 3 psy Smarta i dwa dalmatynczyki Zeta i Zoje.

A psiakow u mnie to roznie zalezy od tygodnia. Mam hotel dla psów takze czasem jest ich troche.
Jestem też domem tymczasowym dla psow bezdomnych jak np ta jamnisia ze zdjęcia :p

Link to comment
Share on other sites

o prosze jaki post BRAWO :p
zjedzinie zabawki nie jest umyslnym otruciem psa szczeniaki juz to maja do siebie , ze czesto cos zjadają ot to tylko pies. Ale do błedu tzreba sie umiec moja droga Pani przyznac oa nie zrzucać wine na kogo innego.
no jak to powiedziałas jestem w takim razie MENDĄ a hodowca moze i renome ma ale dobrze zdaje sobie sprawe z tego ze pies zjadł zabawke u niego. A ze nie chce sie do tego przyznać nie mój problem. kazdy ma swoje normy i standary jakimi sie w życiu kieruje. Ja mam inne hodowca Smarta inne. Nie mi naprawiac tok myslenia ludzi.
prosze pzreczytac relacje z choroby Smarta a potem wyciągnąc wnioski.

Pozdrawiam panią i pani sumienie :p

ach zapomniaąłm o najważniejszym wszakże to mi zalezało na tym aby wydać kupe kasy na psa a potem go otruć i zabić!!!!

a namieszac moja droga to jakbym chciała mogłabym bo takich for jak tu jest w europie dużo i kazdy mogłby sie tam diwoedziec jak potraktował mnie szanowany hodowca.
ja domagam sie jedyie SPRAWIEDLIWOŚCI

Link to comment
Share on other sites

To może przeczytaj jeszcze raz mojego poprzedniego posta ZE ZROZUMIENIEM. I może odniesie do faktu, że szczeniak pudel to nie dorosły bernardyn i nie jest w stanie nosić elementów gumowych w przewodzie pokarmowym i jednocześnie normalnie funkcjonować. Ja wiem, że zaraz tutaj się podniosą gromkie oklaski dla wszystkich Twoich postów (jaKie by to one nie były) ale sama się zderz z prawdą i zrozum, że nie można innych obwiniać za swoje niechlujstwo.

P.S. Jak się domagasz sprawiedliwości to trzeba było iść do sądu a nie gadać bzdury na forum.

Link to comment
Share on other sites

BRAWO :lol::lol::lol:

A kim ty jestes, ze twierdzisz ze pies był zdrowy? w stosunkach damsko meskich mowi się - nie wiem łózkiem nie byłam...a ty ze Smartem 24h na dobe przebywałas ? rozumiem ze jestes przyjaciółka pani Matławskiej ....ale twoja wielka przyjazn nie zmieni faktow ze pies MIAŁ w sobie czesc zabawki ktorych Pani Beta miała więcej ..a ja tylko jedna i od niej ją dostałam.... jest do tej pory w całosci.
Piszesz o umyslnym otruciu...nie sadze..poprostu psa nie dopilnowano i zjadł kawałek. wierze ze to był wypadek....ale wydarzył sie u niej. sądze ze jest to oczywiste...jezeli tego nie zrozumiesz to jestes dla mnie tak zwany "beton". czyli taki człowiek ktorego nic nigdy nie przekona...bo został dotkniety np. członek rodziny, przyjaciel, znajomy. I choc bys widziała jak zjada to na własne oczy...to beton i tak to sobie wytłumaczy ze to przewidzenie lub dopisze sobie inna legende. Dlatego tez nie bede dyskutowała z kimś, kto posługuje sie epitetami typu "menda" okreslajac tymsamym swoj niski poziom.

Link to comment
Share on other sites

Calineczko - kogo jak kogo , ale osobę która lepiej i bardziej bezinteresownie promuje psy i pudle niż Pati trudno znaleźć !
I robi to o wiele lepiej niż najbardziej renomowane Hodowle !
Bo dla większości bardziej znaczące nie jest promowanie rasy poprzez posiadane tytuły zwierzaków, ale przez to co sie dla nich robi !
Zanim osądzisz osobę to ją poznaj - wylicz mi ilu psom w potrzebie dałaś dom tak jak to od dawna robi Pati ? Nie na poklask, po prostu - robi to dla zwierząt. Daje im domy tymczasowe, czasem stałe , leczy, opiekuje sie w ostatnich momentach gdy okazuje sie że walka z ostatecznym jest przegrana.
Nie nazywaj kogoś kto ratuje psy które inni beztrosko porzucają wyłudzaczką !!!
I trzeba umieć przyznać się do błędów - chociażby to była najlepsza hodowla, wady i błędy się zdarzają. ktoś kto twierdzi inaczej jest po prostu kłamcą ! To normalne.
Pati nigdzie nie napisała, że Hodowca wcisnął jej specjalnie psa z problemem
Dlatego BRAWA dla Pani Beaty że w końcu niezamierzony przecież błąd uznała .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Calineczka']szczeniak pudel to nie dorosły bernardyn i nie jest w stanie nosić elementów gumowych w przewodzie pokarmowym i jednocześnie normalnie funkcjonować.[/quote]
Bo bernardyny sa znane z tego, ze takowe elementy moga nosic i jednoczesnie normalnie funkcjonowac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:shake::shake::shake:
Ciekawe skąd Calineczko wiesz, że Smart zachowywał się normalnie i był zdrowy? Byłaś tam?:shake:
Z tego co wiem, nie tylko z relacji Pati na forum, ale też osób które go w tym czasie widziały to jednak nie:shake:
Szczeniak był przed zabraniem przez Pati chory i leczony i prawdopodobnie leki i dieta kleikowa złagodziły objawy na tyle, że hodowca myślał, że jest już zdrowy. Być może bardziej stałe pokarmy spowodowały, że fragment gumowej, więc raczej miękkiej zabawki, przesuwał się coraz bardziej i w końcu stało się to co wszyscy wiemy. To nie był twardy przedmiot typu plastik, metal tylko guma, więc do pewnego stopnia ulegała odkształceniom i prawdopodobnie dlatego mogła być tak długo w przewodzie pokarmowym malucha.
Szkoda tylko, że nie była na tyle miękka i mała, żeby wyjść naturalną drogą i musiał się nacierpieć Smarcik, a namartwić Pati, osoba z tak dużym sercem dla psiaków, czego nie byłaś Calineczko łaskawa zauważyć:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pati nie przejmuj się postami Calineczki , bo według mnie nie warto przejmowac sie anonimową osoba , która nie potrafi i chyba nie chce się przedstawić , tylko potrafi pluć jadem .

Doskonale wszyscy zainteresowani wiedza ,że Smarcik przed kupnem przez Ciebie mial problemy ze zdrowiem . Nawet był ten temat poruszany na wystawie w Budapeszcie , że Smarcik chorował .
Najwidoczniej wydobrzał na tyle ,że można go bylo bez obaw sprzedać ,ale sytuacja rozwinęła się w innym niestety kierunku .
I dzieki Tobie i Twojej czujności smarcik zyje i wraca do zdrowia .

Calineczko albo sie przedstaw i powiedz kim jestes i dlaczego z taką zażyłością bronisz hodowczynię ,albo delikatnie mówiąc zamknij sie !!

Pati nie chodzilo o to żeby kogoś oczernic ,bo renoma tej hodowli jest ogromna i ja sama mam super suczke z tej hodowli , tylko chodzilo o to że wypadki się zdarzaja nawet w takiej hodowli .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...