Jump to content
Dogomania

Kama już w nowym domu, nareszcie szczęśliwa!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84']:calus::Rose: cuuudnie! Zachęcamy do wstawiania! Ja niestety bujam sie z firefoxem, ktory nie pozwala na wstawianie banerkow na dogo:angryy::mad:.[/quote]

Ole:) Sprawdż czy to na pewno wina FF, bo ja nteż go używam i nie mam problemów z banerkami. To znaczy mam, ale nie zależne od przeglądarki:roll:

Link to comment
Share on other sites

Jak tak patrzę na inne dalmatyńczyki to Kama najładniejsza;). Jutro postaram sie zrobić jej allegro, bo wtedy co robiłam dla innych to dla niej nie, bo Ci starsi ludzie mieli po nią przyjechać, ale nie zaciekawie sie skonczylo, ah. Madcat ja z operą i FF miałam to samo, banerki mi sie nie wstawiają, taki sam problem mam ze wstawianiem napisu już podlinkowanego, żeby to wszystko mniej miejsca zajmowało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Madcat ja z operą i FF miałam to samo, banerki mi sie nie wstawiają, taki sam problem mam ze wstawianiem napisu już podlinkowanego, żeby to wszystko mniej miejsca zajmowało.[/quote]

Tylko mi nie mów, ze staroświecki, wysłużony i dziurawy Internet Explorer jeszcze się do czegoś przydaje;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Madcat ja z operą i FF miałam to samo, banerki mi sie nie wstawiają, taki sam problem mam ze wstawianiem napisu już podlinkowanego, żeby to wszystko mniej miejsca zajmowało.[/QUOTE]
Ja mam operę i nie mam żadnych problemów... I w szkole na firefoxie też wszystko działa ;)

Link to comment
Share on other sites

Otóż nie, ja wolę mieć wszystkie dowody niż tak pisać, ale inni zbulwersowani napisali już na innych wątkach, więc napisze i tu. Kama, Miszek i Prins to 3 psy ktorym zalozylam wątek z przytuliska, kazdy znalazł kogoś chętnego co by mu dal dom albo chcial pomoc- Kama - zestarzała się jak znalazła chetnych co by ja wzięli, Miszek, zaczął być agresywny jak znalazł sie ktos chętny na niego i Prins dziś miał być w drodze do domu, w sobote go szukał, wczoraj zainteresowana Pani zadzwonila do przytuliska, a panie odmowily bo pies nadpobudliwy (w sobote byl lagodny i szukal domu najbardziej z wszystkich), panie tez byly zle na wolontariuszki ze tak ladnie mowia o psach, ale same tak je opisywaly w sobote, tak wiec nie wiadomo co tam sie dzieje, psy juz domow nie szukają, bo mają tam, to znaczy szukają domow teoretycznie, ale jak znajdują chętnych to juz nie. Jedna dogomaniaczka miala to samo z innym przytuliskiem z ktorego ją wyrzuclili bo za duzo sie pytała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...