Jump to content
Dogomania

Wystawa 12.09


killerka

Recommended Posts

Czasami udaje sie jakiegos psa "przemycic" a czasami nie.

Chyba nie zawsze trzeba psa przemycać... :fadein:

Pamiętam pewną sytuację, która miała miejsce na międzynarodowej wystawie w kwietniu w Warszawie. Stałam akurat w kolejce po bilet, a przede mną pani z dużym psem spytała w kasie, czy może z owym psem wejść.

"A czy pies był szczepiony przeciwko wściekliźnie?" - spytał osobnik w budce...

"Oczywiście" - odpowiedziała właścicielka psa

"W takim razie nie widzę żadnych przeszkód" - powiedział sprzedawca biletów...

Mimo to nie miałam odwagi zabrać Pufcia na kolejną, tym razem już krajową, wystawę.

Później jednak żałowałam, albowiem tradycyjnie widziałam na terenie imprezy wiele psów niewystawianych...

Link to comment
Share on other sites

Już jestem z powrotem wystawa była swietna. Wszystkie psiaczki wspaniale. Ale oczywiście "NASZE" yoreczki cudowne. Jak będę mieć wiecej czasu zarzucę kilka fotek. Może podwieczór.

Niestety :( nie kupiłam nic dla Jerrego bo po piwersze zagapiłam sie i zapomniałam pieniędzy nie wiem jak sie to stało ale chyba miałam szczęście bo ubranek nie było. Ale podobno w Krakowie w Plejadzie M1 jest sklep z ciuszkami, wiec koło października sie tam udam.

Link to comment
Share on other sites

Tygrysku Wiesz byłam dziś w M1 (w Krakowie) w zoologicznym sklepie przy wejsciu, i był tylko taki frak za 99zł, a po za tym nic ciekawego, jeżeli chodzi o Plazę to nie wiem gdzie, napisz może jest to jakiś specjalistyczny sklep, który przegapiłam. :o :shocked!:

Pozdrawiam :P

Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem wystawa miala pewne minusy np :

- wybiegi byly strasznie male ...

- wybieg dla yorkow byl na trawie dlugosci 10 cm + sucha trawa i pewlno lisci i innych pierdulek ktore "slicznie" wczepialy sie w dlugie wloski

- wybieg dla yorkow pod golym niebem - pod koniec zaczelo lekko kropic i zapowiadalo sie powaznie ...

- male zamieszanie z jedna pania ktora miala 3 pieski i troche sie zamotala jezeli chodzi o numerki i kolejnosc wystawiania pieskow

plusy :

+ bardzo ladne zwierzaki,

+ wysoki poziom yoreczkow,

+ super atmosfera :)

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem wystawa miala pewne minusy np :

- wybiegi byly strasznie male ...

- wybieg dla yorkow byl na trawie dlugosci 10 cm + sucha trawa i pewlno lisci i innych pierdulek ktore "slicznie" wczepialy sie w dlugie wloski

- wybieg dla yorkow pod golym niebem - pod koniec zaczelo lekko kropic i zapowiadalo sie powaznie ...

Zgadzam się z qba26 w sprawie tych minusów. I okropnie długo musieliśmy czekać na wejście yorków na ring! :( Niektórzy z wystawiających byli na miejscu już o 9 rano, a pieski wchodziły dopiero ok. 13.30! I do tego deszcz, oczywiście padający dopiero przy yorkach. :(

Ale plusem jest to, że mogłam osobiście poznać niektórych forumowiczów, z czego b. się cieszę! Nie wiedziałam, że jest nas tak dużo z tego regionu. :lol:

Zdjęcia niestety są b. kiepskie, zrobiło się zimno i padało. Wkleję jednak kilka, żeby można było "poczuć" atmosferę tej wystawy.

To ja z Fleur

DSC06206.jpg

Tu, Fleur trafiła do klatki, do swojego braciszka i wujka. Ale nie była zadowolona i b. chciała się wydostać

DSC06230.jpg

DSC06217.jpg

A to migawki z prezentacji yoreczków

DSC06243.jpg

DSC06251.jpg

DSC06252.jpg

Link to comment
Share on other sites

I oto fotki z wystawy:

_331978_n.jpg

_331979_n.jpg

_331980_n.jpg

_331977_n.jpg

A oto najmłodszy obywatel wystawy :)

_331981_n.jpg

Niestety zdjęć z ringu nie posiadam bo musiałam wyjść wcześniej z wystawy :( więc nie znam wyników.

Wystawa jak dla widza była dobrze zorganizowana tzn miejsce w którym sie odbywała jest świetne. Dużo przestrzeni i zieleni. Jak na plenerową impreze + super pogoda było :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

isabelle napisała:

Coś jest powalone przy wysyłaniu postów!

Zamiast na końcu tematu, pojawiają się na 2 stronie.

Ale się naszukałam tych fotek, myślałam że ja mam coś nie tak z moim komputerem :D

Nam też bardzo miło było poznać forumowiczów i forumowe yoreczki!!! :D :D :D Żałuję że swoją Bijou zostawiłam w domu, z pieskami, których się nie wystawiało można było bezproblemowo wejść.

Fleur jest strasznie słodkim kwiatuszkiem, jeszcze ładniejszym niż na fotkach. Cieplutko pozdrawiam Agatę i jej męża, bardzo się cieszę z tego spotkania! :P

Jerruś pięknie wyglądał w niebieskiej kokardeczce, a Fionka jest bardzo śliczną i grzeczną dziewczynką! :angel:

No i okazało się że jesteśmy z Iwoną i Agatą prawie sąsiadkami, bo mieszkamy w sąsiednich miastach. :D

Pozdrowienia dla yoreczki z Barbie i Cayenne, trzymamy kciuki i powodzenia na kolejnych wystawach. :P

Co do organizacji wystawy, to oczekiwanie na wejście yorków było strasznie długie, pieski już były wymęczone i ich właściciele też. :(

Link to comment
Share on other sites

samanta, nie ma fotki Jerrego, chyba że tygrysek wstawi :wink: , a ja widziałam go na żywo i jest super fajniutki :D :D :D !

W ostatnim momencie zdecydowaliśmy się wybrać na tą wystawę.

Ode mnie fotek nie będzie, bo nie brałam aparatu, z pewnością dużo zdjęć będzie miała yoreczka...

Link to comment
Share on other sites

samanto

Niestety ja Jerrusia nie wystawiam to tylko piesek dla mnie :wink: a nie robiłam mu zdjęci na wysatwie wiec pozostaje ci przeglądnięcie dogomani i tam znajdziesz mnóstwo jego zdjęć. Choć teraz w tym bałaganie nie wiem czy cokolwiek sie znajdzie.

A już w postach galerii to nie umiem żadnego nowego posta odnaleźć może mi powiecię na których stronach one są?? :x

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia bardzo fajne :wink: ...ale te ringi???? :o to jakas pomylka! rozumiem....Yorkshire to male psy ale ta wielkosc ringu jest "porażająca"....jednak nie zaluje,ze nie pojechalam! a bylam taka wsciekla! spoznilam sie ze zgloszeniem i na poczatku bardzo bylo mi szkoda! ale teraz....? zaluje tylko,ze sie nie spotkalam z Wami - Kochani....tylko tego....ale bede w Legionowie...moze wpadniecie...????

Link to comment
Share on other sites

Jussi napisała:

Wind

ale byloby fajnie!!! a Ty Majki nie zglosilas????podobno male rasy maja byc w hali...ufffff!!!! wiec bedzie przyjemnie....

Super,ze sie znowu zobaczymy! koniecznie musisz dac rade!!!!!

Calusy!

Popieram, mam nadzieję że Wind przybędzie do Legionowa nam kibibować, fajnie byłoby sie spotakć. To w końcu bliziutko i grzechem byłoby ta wystawę ominąć!

:wink:

A tak BTW to ta wystawa juz za 2 tyg, robi się coraz nerwowiej...

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...