Jump to content
Dogomania

Wystawa 12.09


killerka

Recommended Posts

Witajcie

Ja jestem z Giszowca też niedaleko od Chorzowa mieszkam. Takze prosze o podanie dokladnego adresu gdzie jest wystawa i może sie umówimy zeby sie tam gdzies spotkac. Co wy na to? Bo ja raczej pownnam być o ile nie bede musisła do pracy iść. Także czekam na wszytskie informacje z tym związane.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Na wystawę wybieram się ze swoimi suniami i wiem że będzie też pokazywać swoją małą Ptyśka, może uda mi się namówić Wind, będziemy pod białym namiotem. Zapraszam wszystkich chętnych :)

Jak już dostane potwierdzenie to podam dokładny adres i miejsce wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm ... niestety nas nie bedzie :( A to dlatego, ze na Slask jade tydzien wczesniej czyli 5.09 i zostaje tam do 8.09. Potem musze wracac i nadrabiac zaleglosci w swych obowiazkach.

Nie mniej, zycze sukcesow wystawowych i jak zwykle udanego Yorkofiolkowego spotkanka :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

isabelle,

Przynajmniej raz na 4 - 5 tygodni jestem u Mamy w Sosnowcu :-) Jak wiec widzisz, jestesmy prawie sasiadkami :-)

Bardzo prawdopodobne, ze sie spotkamy, jesli nie we wrzesniu to na pewno pozniej :D Juz sie ciesze :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Ja bede napewno jesli nie bedzie padac. Tylko mam pytanie gdzie to jest dokladnie pojade z Katowic i nie znam Świętochłowic. Wiec będzie mi ciężko dojechać. Możecie mi napisać gdzie to jest??Najlepiej jak będzie mapak dojazdu z trasy średnicowej.

Dzięki i dozobaczenia będę z Jerrusiem najprawdopodobniej.

Link to comment
Share on other sites

Ja będę na pewno i chcę przemycić również Fleur, bo nie wiem czy z psami niewystawiającymi się wpuszczają. :-? A chciałybyśmy kupić jakieś szeleczki na nasz mały rozmiarek. :wink: I może jeszcze coś fajnego znajdziemy? :wink:

Myślę, że dojadę tak m. 11-12, to chyba nie będzie za późno?

I będę szukać białego namiotu Yoreczki. :)

tygrysek-kr

Mapki to Ci chyba nikt nie narysuje, my również będziemy po prostu szukać. :wink: Wejdź na topic o wystawach, tam jest trochę opisany dojazd autobusem, może to ułatwi orientację w terenie. :wink:

I napiszcie może kto na pewno będzie, to możemy się spotkać i poznać. :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

samanta,

Obligatoryjnie zawsze jest zakaz wnoszenia innych psow, niz wystawiane na wystawe. Czasami udaje sie jakiegos psa "przemycic" a czasami nie. Dlatego biorac pieska kazdy musi sie liczyc, ze na wystawe nie wejdzie jesli kontrola bedzie zbyt szczegolowa.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...