Jump to content
Dogomania

Leszno Champion of Champions 2009


panienkabubu

Recommended Posts

[B]KaRa[/B] - bardzo pieknie dziękuje za fotorelację z wystawy i tyle pieknych zdjęć moich 2 Asiaczków.

Szkoda, że nie ujawniłaś się...

Pzdr.

[SIZE=3][COLOR=red][B]Kaladan[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=red]panienkabubu[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Asiunia02[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Musiałek[/COLOR][/SIZE][/B]
- pieknie dziękuję za gratulacje.:lol:

Pzdr.

[quote name='Genie']Pierwsze miejsce pirenejczyk (bez znaku zapytania:lol:) - ALPINO PYRISTAMO czyli po prostu mój Alpuś:loveu:[/quote]
Noooooo, BRAWO dla Alpusia i Właścicielki!!!:multi::multi::multi::multi::multi:

Wygrac BIS'a wystawy to marzenia kazdego z nas...Troszkę pozazdrościmy, dobrze?;)

Pzdr.

[quote name='Asiunia02']Asiaczek jak zwykle szaleje :) A jak tam Akiciorki ?? chociaż staweczke (az 3 sztuki) poprosze :)[/quote]
[B]Asiunia02 [/B]- masz stawkę AJ.

PSY
AMAI BAKIRA
KAKUJITSU HALNE WZGÓRZE

SUKI
TAKUMASHISA HALNE WZGÓRZE

Pzdr.

[quote name='panienkabubu']Bardzo proszę o stawki:

- boston terrier (+właściciele, może być na PW)
- bernardyn krótkowłosy
- bernardyn długowłosy

dzięki.[/quote]
Po kolei.

BOSTON TERRIER
PSY
FIDO BOSSMO
RAMBO AL-KA-IR
ROLE ROYCE RENEA'S

SUKI
ARCO IRIS SUGAR SHOCK
DONA DLA POCIECHY

Bern. krótki
PSY
BRUNO OLBRZYM Z GALICJI
LEON DAR ŚWIĘTEGO BERNARDA

SUKI
MIKA DAR ŚWIĘTEGO BERNARDA

Bern długi
PSY
DŻYGIT-BOSS PRZYKLASZTORNE MOLOSY
MAX OLBRZYM Z GALICJI
ZAWRAT OLBRZYM Z GALICJI

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Asiaczek'][B]KaRa[/B] - bardzo pieknie dziękuje za fotorelację z wystawy i tyle pieknych zdjęć moich 2 Asiaczków.

Szkoda, że nie ujawniłaś się...

Pzdr.[/quote]

Oj pewnie jakbym sie ujawniła to byś i tak nie kojarzyła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Oj pewnie jakbym sie ujawniła to byś i tak nie kojarzyła ;)[/quote]
O nienienie! Twój nick kojarzę (jeszcze taka stara nie jestem!), ale wiesz co? Podejrzewam, że gdybys się ujawniła, to pozostałe psiaki, którym zrobiłas fotki byłyby bardzo niezadowolone, bo... nie miałyby tylu pięknych fotek! ;)Bo zgarnęłabym Cię do naszej grupy i miałabys okazję poznac co najmniej 8 osób z DGM i z fotek ... nici.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izoldas']Dzięki za fotki białych :cool2:


To moja Zorka :loveu:
Mogę skraść fotkę?[/quote]
Co do kradziezy fotki, to ja się nie wypowiadam, ale [SIZE=3][COLOR=Red][B]GRATULUJĘ CWC dla Zorki![/B][/COLOR][/SIZE]

Rozumiem, że juz jesteś w domku?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izoldas']Tak, dotarłyśmy, nawet nie zamarzając po drodze :evil_lol: Zorelka pojadła i odsypia a ja odreagowuję :drinking::drinking::lol:

Dziękuję za podróż i przemiłe towarzystwo :) :)[/quote]
[B]Izoldas[/B], do usług!
Myslę, że jeszcze sporo wystaw przed nami.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My dopiero w domu.... łoh...

nasz [B]Tytus Bohemia Thalset[/B] - CWC, NDPwR, BOB :p


a tak w ogóle to muszę to po prostu napisać... że ździerstwo niesamowite było :cool3: Najpierw wiadomość przy wjeździe na parking że za miejsce 30 zł. Potem do głównego wejścia gdzie dowiedzieliśmy się że jak po katalog to nas nie wpuszczą tędy tylko drugim wejściem trzeba iść. No to do drugiego, katalog odebrany przy czym też trzeba było 10 zł za niego zapłacić. Potem powrót do głównego wejścia i otrzymujemy wiadomość że nie wpuszczą bo tędy z psami nie wolno.. do drugiego wejścia, (tam dowiadujemy się że osoba z psem wejdzie ale że bilety można kupić tylko w pierwszym wejściu :evil_lol:) no to powrót. Kupujemy bilety (10 zł od osoby! nawet za 10 letnie dziecko!). Ale nic.... gdy odchodzimy od kasy i chcemy wracać do drugiego wejścia (gdzie czeka pies z drugą osobą) panowie krzyczą że nikt nas tamtędy nie wpuści bo jedno wejście jest dla jednego właściciela z psem a drugie dla reszty ludzi. Ale wchodzimy i to nawet bez problemu. Następna sprawa, strasznie śliska wypucowana podłoga - piękny, dość duży chart afgański idący przed nami jeździ po parkiecie (jak większość psów) przy czym mało brakuje by leżał. Aby się dostać na ring trzeba pokonać śliskie i strome schody z którymi największy problem mają niskopodwoziowe psy (ale z bassetem na rękach schodzić po schodach też ciężko). Siadamy w pierwszym rzędzie i pan ochroniarz mówi że nie wolno tu z psami (to gdzie wolno w psami?! - na samej górze, pada odpowiedź). Wychodzimy, trzeba się odstresować, wracamy za 20 minut i widzimy że cały pierwszy rząd zajęty przez właścicieli z psami, klatkami! i stolikami! - cóż. :roll:
Wiem, może się czepiam, wiem że może nie było innego miejsca na wystawę i nigdy nie będzie idealnej wystawy ale te sytuacje były wnerwiające. :mad:
Za to na pewno ogólna organizacja na ringach/przy ringach była jak najbardziej ok. Duże piękne ringi, ślicznie przystrojone. Później ring na finały piękny, duży + oświetlenie występujących psów - no po prostu ekstra :loveu:. O i kolejny plus zakrywający trochę tych minusów to darmowy szampan :evil_lol::evil_lol: hihihi :diabloti:

Dla zainteresowanych, mam zdjęcia prawie wszystkich psów z 3 ringu :p i w większości ich wyniki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']My dopiero w domu.... łoh...

nasz [B]Tytus Bohemia Thalset[/B] - CWC, NDPwR, BOB :p


Dla zainteresowanych, mam zdjęcia prawie wszystkich psów z 3 ringu :p i w większości ich wyniki.[/quote]


GRATULACJE!!! i proszę o zdjęcia i wyniki swetrów:p

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]dla mnie wystawa wyjątkowo ekscytująca :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]półtoraroczna [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Ml.Ch.Pl. i Ml.Ch.Litwy :loveu: [B]FRENCH FAIRNESS z Czańca[/B] :loveu: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]wygrała suki ( z imp z Finlandii do Czech ) a później porównanie o Zwycięstwo Rasy z Int.Ch multichamp itd...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]i tu już byliśmy wszyscy szczęśliwi ale to nie koniec ; ) )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]French wyszła z BOG ( grupa I i IX byly najmocniej obstawionymi ), a poźniej wygrała pierwsze porównanie z dalmatynczykiem ( niestety nie pamiętam imienia może ktoś podać ? ), drugie ze stafikiem ( tu równiez nie mam danych ) przegrala 3 porównanie z pirenejczykiem ktory wygral BIS ! ( wielkie gratki dla właścicielki )
no ale w ostatniej 8 była jedynym już przedstawicielem gr IX , [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]nie pamiętam żeby w historii wystaw championow jakiś lhasak zaszedł wyżej, jeśli sie mylę prosze o poprawienie... [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B]GRATKI DLA WSZYSTKICH ZADOWOLONYCH :)[/B] [/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]A ja mogę prosić o stawkę bokserów? Tylko 2 były :oops:[/B][/quote]
PSY
SHARAN SANVITA


SUKI
JOLIEE MADISON'S

Pzdr.

[quote name='aneta25']Bardzo proszę o stawkę :
suki rasy Mastif Neapolitański :lol:[/quote]
BILA MOLOSOS GRABOWSKI

Pzdr.

[quote name='aneta25']Bardzo proszę o stawkę :
suki rasy Amerykański Cocker Spaniel
:lol:[/quote]
SUKI
CASSIOPEIA DZIECKI LEŚNEJ WYGI (tak było napisane w katalogu).
Był jeszcze piesek:
GUMIŚ Z PSIEJ PARAFII

Pzdr.

[quote name='Jogurt']
Poda ktoś stawkę bassetów?? :cool3:[/quote]
PSY
ANDI CUDEŃKA
DROOPY WESOŁE SMUTASY
OBIBOK Z GANGU DŁUGICH

SUKI
PELAGIA ORLENA UNITA
POLA ORLENA UNITA

pZDR.

[quote name='Judit']My dopiero w domu.... łoh...

nasz [B]Tytus Bohemia Thalset[/B] - CWC, NDPwR, BOB :p


a tak w ogóle to muszę to po prostu napisać... że ździerstwo niesamowite było :cool3: Najpierw wiadomość przy wjeździe na parking że za miejsce 30 zł. Potem do głównego wejścia gdzie dowiedzieliśmy się że jak po katalog to nas nie wpuszczą tędy tylko drugim wejściem trzeba iść. No to do drugiego, katalog odebrany przy czym też trzeba było 10 zł za niego zapłacić. Potem powrót do głównego wejścia i otrzymujemy wiadomość że nie wpuszczą bo tędy z psami nie wolno.. do drugiego wejścia, (tam dowiadujemy się że osoba z psem wejdzie ale że bilety można kupić tylko w pierwszym wejściu :evil_lol:) no to powrót. Kupujemy bilety (10 zł od osoby! nawet za 10 letnie dziecko!). Ale nic.... gdy odchodzimy od kasy i chcemy wracać do drugiego wejścia (gdzie czeka pies z drugą osobą) panowie krzyczą że nikt nas tamtędy nie wpuści bo jedno wejście jest dla jednego właściciela z psem a drugie dla reszty ludzi. Ale wchodzimy i to nawet bez problemu. Następna sprawa, strasznie śliska wypucowana podłoga - piękny, dość duży chart afgański idący przed nami jeździ po parkiecie (jak większość psów) przy czym mało brakuje by leżał. Aby się dostać na ring trzeba pokonać śliskie i strome schody z którymi największy problem mają niskopodwoziowe psy (ale z bassetem na rękach schodzić po schodach też ciężko). Siadamy w pierwszym rzędzie i pan ochroniarz mówi że nie wolno tu z psami (to gdzie wolno w psami?! - na samej górze, pada odpowiedź). Wychodzimy, trzeba się odstresować, wracamy za 20 minut i widzimy że cały pierwszy rząd zajęty przez właścicieli z psami, klatkami! i stolikami! - cóż. :roll:
Wiem, może się czepiam, wiem że może nie było innego miejsca na wystawę i nigdy nie będzie idealnej wystawy ale te sytuacje były wnerwiające. :mad:
Za to na pewno ogólna organizacja na ringach/przy ringach była jak najbardziej ok. Duże piękne ringi, ślicznie przystrojone. Później ring na finały piękny, duży + oświetlenie występujących psów - no po prostu ekstra :loveu:. O i kolejny plus zakrywający trochę tych minusów to darmowy szampan :evil_lol::evil_lol: hihihi :diabloti:

Dla zainteresowanych, mam zdjęcia prawie wszystkich psów z 3 ringu :p i w większości ich wyniki.[/quote]
Brawo dla Tytusa!!!

Co do wejść na hale, to nie mielismy takich problemów, pewnie dlatego, że od razu pchalismy się do właściwych drzwi.:evil_lol:
Podłoga rzeczywiście tak sliska, że ja mało 2 razy nie wylądowałam na d... juz nie wspomnę o psach ślizgających się i podcinających nogi ludziom. Czy Organizatorzy nie mogli z tym nic zrobić? Bo odszkodowania w wypadku takich zaniedbań sa dosyć wysokie...

Nie wiem, jak wyglądała organizacja na pozostałych ringach, natomiast na ringu nr 2 - wyglądała super! Szybko, sprawnie, wydawane dokumenty były kompletne, psy wywoływane i... oby więcej tak profesjonalnie poprowadzonych ringów! Juz nie wspomne o znajomości języków/języka obcego!:lol:
Brawa dla Młodego Pana, który tym ringiem rządził:thumbs:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

kolejna galeria fotek z wystawy do obejrzenia pod adresem
[URL="http://elka.fm//content/view/33047/434/"]Galeria Zdjęć - portal elka.fm[/URL]

nieskromnie się pochwalimy, że springerka, która wygrała Grand Prix Leszna to nasza Salsa, a jeszcze mniej skromnie, że pan na ringu nr 2 to ja :) cieszę się, że chociaż w ten sposób mogłem poprawić humor wystawcom

wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616'][B]asiaczku[/B] - to ja się uśmiecham o goldeny i gordony;)[/quote]
Seter Szkocki Gordon
ASTI A OJCOWSKIEJ DOLINY

Goldeny
PSY
ANY MUSIC OF CHANGE VERBI BIAŁE ZŁOTO
CEZAR ADEKATOS Z DZIADA PRADZIADA

SUKI
DYSKRECJA ZŁOTO Z WYSPY
ENS PER SE ADSUM
ESTO PERPETUA KAPRYS REJESTA
KLARA POL-ROT
MALTA CAMA GOLDEN BEACH
UVEE DES VIVES

Pzdr.

[quote name='pati']asiaczku a mozna prosić pudle miniaturowe[/quote]
Pudel Miniatura Biała, czarna, brązowa
psy
EYE CATCHER CASPIAN LINE'S
MR.PONTIUS OD LALANKI

SUKI
MISS NEGRY OD LALANKI

Pudel Miniatura - Srebrny, apricot
PSY
BEL AMI BONAPARTE VON DER SALANA

Pzdr.

[quote name='quadrupedium']
Poproszę o informację - o terierze szkockim.[/quote]
TERRA ALITE LITTLE KISS FOR BUENOS DIAS

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...