Jump to content
Dogomania

ARTEFAKT Poznań


Marysia_i_gończy

Recommended Posts

Agility Indywidualne
[url]http://www.youtube.com/watch?v=4CnrvhWLTyQ[/url]

Jumping Indywidualne
[url]http://www.youtube.com/watch?v=33Hzfn91nMg[/url]
głupia pańcia nie zrobiła zmiany....

Jumping Teem
[url]http://www.youtube.com/watch?v=70qqtvp70c0[/url]
znowu pańcia nie ogarneła

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][I][B][COLOR=Red]Dzisiaj w nocy zaginęła w Poznaniu biało-ruda kotka.
Mela ma około roku, jest drobnej budowy, nie zna terenu.
Kotka prawdopodobnie jest przestraszona, nie ma na sobie żadnej obroży.
Niestety nie mam żadnych zdjęć kotki.
Jeżeli ktoś widział opisywaną kotkę to proszę o kontakt ze mną pod nr telefonu: 513 845 436[/COLOR][/B][/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Może ktoś mnie powiedzieć, albo zapytać Marysię jak wyglądają treningi grupy początkującej? Bo straciłam telefon..
Wszelkie smsy prosiłabym wysyłać na 506031109
ale tylko smsy.

bylabym wdzieczna, nie chce opuscic kolejnego treningu.3


[b]bardzo[/b] proszę o pomoc.
w razie czego mozna tez pisac w wątku mojej suczki - w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

Nie, tak to nie jest, choć dostać sie tam trudno.. Czekałam jakieś półtora roku, ale myślę, że było warto. ;)
Nie jezdziłam na treningi, nie udzielałam się. Napisałam tylko maila do Marysi, zostałam dopisana do listy - po półtora roku dostałam odpowiedź, ze składana jest nowa grupa. Przeszłam minitest i dostałam się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wilkandlab']Słyszałam, że żeby dostać się do ARTEFAKTu trzeba najpierw udzielać się wokół jego terenów, oglądać treningi i pozostawać milczącym obserwatorem przez przynajmniej rok. Czy naprawdę to jest aż tak zamknięta grupa dla ludzi z zewnątrz?[/QUOTE]
O matko, od kogo coś takiego usłyszałaś?
Zgroza.

To fakt, że trudno dostać się do grupy trenującej, ponieważ mamy więcej chętnych niż wolnych miejsc, ale bynajmniej nie trzeba być "milczącym obserwatorem przez przynajmniej rok"!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netheter']mam pytanie- czy w Artefakcie ćwiczą jakieś wysterylizowane suczki? Czy w jakiś sposób zmienił się ich charakter? plusy i minusy sterylki patrząc pod kontem psich sportów?[/QUOTE]
moja suka jest wycięta i zmian nie ma
Nora jest wycięta
Haker wycięty
Frodo wycięty

ja widzę zmiany na lepsze:)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie rozwinięty temat masz na forum agility
[url]http://www.agilityinfo**********/kontuzje-i-choroby,54/kastracja-a-agility,394.html[/url]

A tu o tym, czy kastracja wpływa na technikę skoku psa
[url]http://www.agilityinfo**********/kontuzje-i-choroby,54/czy-kastracja-wplywa-na-technike-skoku-psa,420.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netheter']Nie, tak to nie jest, choć dostać sie tam trudno.. Czekałam jakieś półtora roku, ale myślę, że było warto. ;)
Nie jezdziłam na treningi, nie udzielałam się. Napisałam tylko maila do Marysi, zostałam dopisana do listy - po półtora roku dostałam odpowiedź, ze składana jest nowa grupa. Przeszłam minitest i dostałam się :)[/QUOTE]

To dlaczego tak rzadko składa się nowe grupy?
Szczerze powiem iż myślałam że to jest tak że każdy może się umówić np. raz w tygodniu na trening i że jest prowadzona całoroczna szkółka rekreacyjna czy coś w tym stylu. A sportowcy którzy startują na zawodach mają osobne treningi. Coś na kształt szkółek jeździeckich gdzie dzieci, początkujący i średnio-zaawansowani mogą przyjeżdżać raz czy dwa w tygodniu na zajęcia grupowe, a ci którzy trenują na zawody mają swoich osobnych trenerów (a nie "panie instruktorki" ;) ), osobny parkur/arenę, osobne treningi itd.
Informacja że tak trudno się do Was dostać zmartwiła mnie, ponieważ już niedługo zawita do mnie piesek który docelowo ma być do agility... co prawda nim wyrośnie ze szczenięctwa, to jeszcze długa droga, jednak zaczęłam się własnie zastanawiać czy w ogóle dane nam będzie sobie potrenować i sprawdzić się....

Być może to pytanie nie na miejscu, ale w takim razie czy są jakiekolwiek inne szkółki agility w Poznaniu? (z trenerami itd). Bo jeśli nie to trochę rozumiem czemu Artefakt jest tak oblężony....

Link to comment
Share on other sites

wiesz jak są dwie osoby tylko które też maja własne życie to trudno by grupy były co chwilę.
grupy są max 5 osobowe i to tez dlatego.
to inaczej działa niż szkółki jeździeckie
a grupy początkujące i zaawansowane mają osobno trening.

nie ma innego klubu agility z prawdziwego zdarzenia w poznaniu
no chyba ze myślisz o ośrodkach gdzie sa pojedyncze przeszkody to takie znaleźć możesz
ale tu chyba nie o to chodzi

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem... za mało trenerów dla których w dodatku jest to tylko dodatkowe, jedno z wielu zajęcie...
Jako klub obsypany takim zainteresowaniem że na dołączenie do grupy czeka się 1,5 roku (!!!!!!) może powinniście pomyśleć o zatrudnieniu kogoś dodatkowego na pełen etat albo coś w tym stylu? Wiem że to łatwo się pisze ale nie widzę lepszego rozwiązania aby rozładować takie kolejki do was. Dodatkowo można by zrobić z takiej szkółki agility niezły interes skoro jest u nas w Poznaniu tak wielka nisza w tym aspekcie, a zainteresowanie tak duże ;).

PS. Ja psa jeszcze nie mam, ale może już teraz się zapiszę do kolejki żeby potem tyle nie czekać.... fajnie byłoby gdyby piesek zaczął pierwsze treningi w wieku roku... ale to powinnam w takim razie pół roku temu pomyśleć o zapisywaniu go na listę oczekujących :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Lottie, my NIE prowadzimy treningow zarobkowo, NIE jestesmy szkółką dla psów i NIE chcemy robić masówki.
Grupy są małe, nas jest mało, grupy składa się tak rzadko, zeby był czas dla każdego.

Masz jeszcze jakies organizacyjne pytania? Napisz maila do Marysi i Marysia udzieli Ci wszystkich informacji :)

Miło było mi wczoraj poznań naszych nowych "kursantów"!
I kurcze dziwne, że się musiałyście podobno rok kręcić wokół nas, zeby się dostać, a jak Was wszystkie pierwszy raz na oczy widziałam :D

Link to comment
Share on other sites

Nie, dziękuję, narazie nie mam więcej pytań, choć ubolewam że tak długo trzeba czekać na przyjęcie do grupy. Paskuda Bandzior tobie to łatwo mówić bo już w niej jesteś, ale pomyśl ilu chciałoby być na twoim miejscu ;). Konkretnie będę się kontaktrować jak już mały do nas przyjedzie i się zadomowi, jak narazie to ma jeszcze ok.8 dni na "pojawienie się na świecie" :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

to my teraz już "na serio" meldujemy się w temacie :) w zeszłym miesiącu był telefon że się dostaliśmy do średniozaawansowanych.
więc teraz pytanie; czy są teraz treningi? bo wcześniej nas nie było, miesiąc nad morzem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']Nie, dziękuję, narazie nie mam więcej pytań, choć ubolewam że tak długo trzeba czekać na przyjęcie do grupy. Paskuda Bandzior tobie to łatwo mówić bo już w niej jesteś, ale pomyśl ilu chciałoby być na twoim miejscu ;).[/QUOTE]
Ja to w Artefakcie jestem od czasu jak go jeszcze nie było 8)

A jaki to maluszek będzie? ;>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...