Jump to content
Dogomania

Szczeniak ze sklepu?


Chefrenek

Recommended Posts

końcówka felietonu to idealnei podsumowanie:

cytat z onetu:

"A na razie, dopóki handel szczeniętami w sklepach zoologicznych jest dozwolony, proponuję, aby prawdziwi miłośnicy zwierząt głosowali za zmianami przepisów portfelem. Nie kupując zabawek, karmy, smyczy, ani żadnych akcesoriów w sklepach, w których wystawiane są na sprzedaż szczeniaki. Bojkotując te sklepy. Zgłaszając do Federacji Konsumentów i Inspekcji Handlowej fakt oferowania nie oznakowanego towaru, towaru pozbawionego rzetelnej gwarancji oraz instrukcji użytkowania.

Kupno szczenięcia w sklepie nie jest nawet naiwnym kupowaniem kota w worku. To wydanie niemałych pieniędzy tylko za bezwartościową wywieszkę z nazwą rasy przyczepioną do worka.

[I]Zofia Mrzewińska"[/I]

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą poczytałam sobie kilka komentarzy na onecie odnośnie tego artytkułu i ręce mi opadły, ludzie mają strasznie dołujące argumenty i światopogląd typu "po co mi książeczka zdrowia psa skoro jak zdechnie to moge go oddać w ramach reklamacji do sklepu (bo jest rachunek zakupu) i po sprawie" :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Przed chwilą poczytałam sobie kilka komentarzy na onecie odnośnie tego artytkułu i ręce mi opadły, ludzie mają strasznie dołujące argumenty i światopogląd typu "po co mi książeczka zdrowia psa skoro jak zdechnie to moge go oddać w ramach reklamacji do sklepu (bo jest rachunek zakupu) i po sprawie" :angryy: :angryy: :angryy:[/quote]
To raczej troll pisał taki komentarz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']w Polsce czegos takiego nie widzialam ale jak bylam we wloszech to w 2 zoologach byly szczeniaki nie jednej rasy tylko w jednym akwarium kilka ras ehh po 300 euro z tego co pamietam

artykul swietny ;)[/quote]

Ja właśnie też widziałam we Włoszech psy 'w akwarium'.. :roll: W Polsce o dziwo jeszcze nie widziałam :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...