Jump to content
Dogomania

Euro Dog Show Budapeszt .


Joanna G

Recommended Posts

Mam gorące wiadomości telefoniczne z Budapesztu .

Występująca w klasie pośredniej [SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]NATALIE WOOD Gandamak [/B][SIZE=2][COLOR=black]stanęła na lokacie [B][SIZE=3][COLOR=darkorchid]3 :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: .[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Na zaszczytnym miejscu 1 stanęła suczka hodowców Natalki - OLIVIA Gandamak . Na lokacie 2 nie wiem co to za sunia ,ciężko czasem sie dogadac przez telefon z Czechami :) Zrozumiałam tylko , że to sunia Zw Świata ,ale nie jestem pewna czy młodzieżowa czy dorosła .

Może i nie ma się czym chwalic ,bo to tylko 3 lokata ,niektorzy nawet o takich lokatach nie wspominaja , jednak ja jestem ogromnie dumna z Natalki . Tym bardziej ,ze to wystawa europejska .

Ale oczywiście znowu nie bylo mi dane zobaczyć Natalkę na podium :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Mam gorące wiadomości telefoniczne z Budapesztu .

Występująca w klasie pośredniej [SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]NATALIE WOOD Gandamak [/B][SIZE=2][COLOR=black]stanęła na lokacie [B][SIZE=3][COLOR=darkorchid]3 :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: .[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Na zaszczytnym miejscu 1 stanęła suczka hodowców Natalki - OLIVIA Gandamak . Na lokacie 2 nie wiem co to za sunia ,ciężko czasem sie dogadac przez telefon z Czechami :) Zrozumiałam tylko , że to sunia Zw Świata ,ale nie jestem pewna czy młodzieżowa czy dorosła .
[/quote]


gratulacje raz jeszcze :lol:, ale mam prośbę o wyjaśnienie, może czegoś nie doczytałam, czy na euro psy i suki na pudlach stają oddzielnie (tak jest na wystawach w Japonii) czy to był wybór najlepszej suki....

Link to comment
Share on other sites

[B]ewa.c [/B]bardzo dziekujemy za gratulacje .

Mnie niestety na tej wystawie nie ma , więc nie znam pełnych stawek i ocen ,dzięki Bogarce z charciego forum mam tylko stawke z klasy Natalki . Oto ona
Bugatti Primavera Bohemia
Calamus True Lady
Celestian Blue Moon
Fan Fell Ultramarina
Kingsleah Sanadiva
Natalie Wood Gandamak
Oliwia Newton J Gandamak
Oudry Gandamak Slovakia

Może jak Iwona wróci z Budapesztu to nam co nieco pouzupełnia :)

[B]Maks i Spark [/B]nie wiem jak to jest :) Ja pisałam ,że Natalka w klasie stanęła na 3 lokacie :)

Link to comment
Share on other sites

Iwona jest jeszcze w Budapeszcie i bawi sie swietnie tylko z rana na wegierskiej klawiaturce ciezko mi pisac

na [B][COLOR=Red]drugiej lokacie[/COLOR][/B] w klasie posredniej w sukach stanela [B][COLOR=Red]CALAMUS TRUE LADY[/COLOR][/B] !!!!!!:ylsuper::bigcool::sweetCyb: zaraz za Olivia i tuz przed Natalia :thumbs:
TRUE LADY byla [B]FANTASTYCZNA[/B] widzialam to z sasiedniego ringu na ktorym walczlam z NATANEM rezultat jest rownie FANTASTYCZNY
w klasie posredniej [COLOR=Red][B]CALAMUS TRUE FIGHTER [/B][COLOR=Black]stanol na[/COLOR][B] 3 lokacie [/B][/COLOR]!!!!!!!! :megagrin::sweetCyb::sweetCyb:
na koniec poszla IRA ktora bardzo ale to bardzo sie podobala nie stanela na lokacie a sedza pwiedzial ze jest piekna tylko troche jej sie przytylo :megagrin::megagrin::megagrin: no tak w tej szczuplej stawce byla troche wieksza . Po zejsciu z ringu wystawcy gratulowali i podziwiali temperament gdy powiedzialam ze nie odchudzilam IRY bo niebawem ja kryje posypaly sie zamowienia na szczeniaki hahahjahah czyli IRA raczej zaliczyla doskonaly wystep . Fajnie bylo uslyszec od Pana Xsenosa i od Gandamaka ze IRA jest piekna i ma super temperament ! odezwe sie jak wroce do Polski i beda miala swoje znaczki na klawiaturce :sg168::hand:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][FONT=Arial]My byliśmy tylko na Europejskiej na drugi dzień zwiedzaliśmy Budapeszt. Ponieważ pogoda była średnia ograniczyliśmy się tylko do najważniejszych miejsc w Budapeszcie. [/FONT]
[FONT=Arial]Nocowaliśmy u właścicieli Calamus TRUE LADY jakieś 70 km przed Budapesztem gdy Ilona oznajmiła nam ze wyjeżdżamy o 5.40 rano żeby zdążyć na 10.30 pomyśleliśmy ze jest szalona ale ona była uparta właśnie przed 6 wyjechaliśmy. Teraz już wiem że Ilona wiedziała jak zakorkowana jest ich stolica. Na wystawie było fajnie i poszło nam nieźle a wyniki są takie:[/FONT]
[FONT=Arial]Entry: 54 dogs + 52 bitches[/FONT]
[FONT=Arial]Mrs Carla Molinari,Portugal (males+BOB)[/FONT]
[FONT=Arial]Mr Luis Pinto Texeira, Portugal (bitches)[/FONT]


[FONT=Arial]MALES[/FONT]

[FONT=Arial]Youth:[/FONT]
[FONT=Arial]1 Clovis du Menuel Galopin[/FONT]
[FONT=Arial]2 Agha Djari's Wait 'Til You See Me[/FONT]
[FONT=Arial]3 Xenos Kumano[/FONT]
[FONT=Arial]4 Envy Me TL Jerome[/FONT]

[FONT=Arial]Intermediate:[/FONT]
[FONT=Arial]1 Xenos Coveted[/FONT]
[FONT=Arial]2 Yasani Iram Z Allahovy Zeme[/FONT]
[B][COLOR=blue][FONT=Arial]3 Calamus True Fighter[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Arial]4 Agha Djari's Visual Effect[/FONT]

[FONT=Arial]Open:[/FONT]
[FONT=Arial]1 Polo's Top Gear - R.CACIB[/FONT]
[FONT=Arial]2 Vivat Sanraiz Future Is You[/FONT]
[FONT=Arial]3 Kouros Vitaspericolata[/FONT]
[FONT=Arial]4 Maidum The Black Power[/FONT]

[FONT=Arial]Champion:[/FONT]
[FONT=Arial]1 Khafka's Exotic Spice, CACIB, BOB[/FONT]
[FONT=Arial]2 Maidum Orizzonte di Cristallo[/FONT]
[FONT=Arial]3 Khafka's Spice is Hot[/FONT]
[FONT=Arial]4 Vivat Sanraiz Grand Prix for Golden Meri[/FONT]

[FONT=Arial]Veteran:[/FONT]
[FONT=Arial]1 Franco Nero Gandamak[/FONT]
[FONT=Arial]2 Korado Alebras Alharin Amal[/FONT]
[FONT=Arial]3 Faricka Pasmakh Pakh[/FONT]

[FONT=Arial]________________________[/FONT]

[FONT=Arial]BITCHES[/FONT]
[FONT=Arial]Youth:[/FONT]
[FONT=Arial]1 Xenos Dalmatica[/FONT]
[FONT=Arial]2 Happen't Anasthasia[/FONT]
[FONT=Arial]3 Shou Gerat High Fidelity[/FONT]
[FONT=Arial]4 Aisha Juwel von Persien[/FONT]

[FONT=Arial]Intermediate:[/FONT]
[FONT=Arial]1 Olivia Newton J. Gandamak[/FONT]
[B][COLOR=blue][FONT=Arial]2 Calamus True Lady[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Arial]3 Natalie Wood Gandamak[/FONT]
[FONT=Arial]4 Celestian Blue Moon[/FONT]

[FONT=Arial]Open:[/FONT]
[FONT=Arial]1 Jessica Gandamak, R.CACIB[/FONT]
[FONT=Arial]2 Maidum Ladra di Vento[/FONT]
[FONT=Arial]3 Raffica's Valymir Sweet Maidum[/FONT]
[FONT=Arial]4 Maidum Meteora[/FONT]

[FONT=Arial]Champion:[/FONT]
[FONT=Arial]1 Polo's Formula One at Shou Gerat, CACIB , BOS[/FONT]
[FONT=Arial]2 Khandhu Skeeta Rita[/FONT]
[FONT=Arial]3 Variance du Menuel Galopin[/FONT]
[FONT=Arial]4 Kingsleah Leila[/FONT]

[FONT=Arial]jakby ktoś mógł to ptrzeklejcie tego posta na miłośników znowu nie moge tam nic napisać.[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

fotki jutro dziś padam z nóg
[IMG]http://gallery.site.hu/d/6393622-1/EUROPA_2008__144_001.jpg[/IMG]

[IMG]http://gallery.site.hu/d/6393628-1/EUROPA_2008__172_001.jpg[/IMG]

[IMG]http://gallery.site.hu/d/6385906-1/EUROPA_2008__168.jpg[/IMG]

true Lady przy macanku a na drugim ringu ja z Natanem :)))))
[IMG]http://gallery.site.hu/d/6385924-1/EUROPA_2008__142.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hahahah TRUE LADY - WORLD WINNER - hahahaha potraktuje to jako dobrą wróżbe przed Bratysławą :)))) True Lady jest Młodzieżowym Zwycięzcą Europy Środkowej i Wschodniej - pewnie o ten tytuł chodziło właścicielom Franka bo na tej wystawie nasze panienki stały razem w klasie ale to nie światowej rangi wystawy była. Joanno ja tobie gratuluje ! bo stawka była przednia i ni jedna suka w klasie pośredniej nie była słaba - grabunia ode mnie dla was . Żałuje tylko że sama nie mogłam TRUE w ringu pokazać choć ILONA spisała się na medal i widze że hendler z niej jest caraz doskonalszy :)
Padł mi komputer i nie miałam dostępu do internetu dopiero dziś wgrali mi neostrade w laptopa wiec mam kontakt z siecią wirtualną z tym że wszystkie dane i linki itd....... odzyskam dopiero wraz ze starym dobrym kompem . Joanno czy mogłabyś wysłąć mi na meila mój nr GG ???? albo tu jako wiadomość prywatną
Budapeszt będę wspominać bardzo miło a wycieczka była odlotowa aż Jarka kolana rozbolały :) hahahaha Hania zabrałą telewizor samochodowy wiec tylna kanapa służyła nam za sale konową . Było bardzo fajnie.

Link to comment
Share on other sites

mam dużo fotek z tej wystawy w sumie to prawie wszystkie afgany mam obcykane no niektóre były naprawde bardzo ładne i interesujace wstawie kilka fotek teraz
Natan w Ringu:
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2792/eu1natannn0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7743/eu1natan2np9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/2218/041008wystawaeuropejskaqo3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Iwona napisałam Ci priv . Kurde coś mi dogomania szwankuje ,albo nie mogę się zalogować , albo nie przychodza powiadomienia o odpowiedziach :mad:.
Iwona ja Tobie równiez gratuluje . Być może że Państwu Kavalom o Poznan chodziło hehhee , moze pomylili jeszcze z jakąś inną suczka , tego juz nie wiem .
Bardzo żałuję ,że sama nie mogłam byc na tej wystawie i nie miałam mozliwości pooglądania sobie tylu pieknych afganów :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...