Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ustalcie coś konkretnego i napiszcie mi jak tam trafić od dworca PKP.

Spokojnie z dworca PKP moge Cię odebrać ;-) a yvonne_s Ty byś czym przyjechała ?

Hm.. jeśli Sandra nie może w piątek i sobote, a yvonne_s w weekend i poniedziałek do południa.. to albo w poniedziałek tak koło 15? lub wtorek? co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Mutare a masz do dyspozycji samochód, czy komunikację państwową?

2. autobusem do gliwic, chyba nie ma bezpośrednich do zabrza, a potem np autobusem 32 do zabrza

1. samochodem na gliwice, w gliwicach kierunek katowice - mikołów, potem zjazd na sośnice, kierunek zabrze a jak juz bedziesz w zabrzu to sama nie wiem jak dokladnie dalej :)

napisz czym pojedziesz to obmyślę coś dokładniej

Link to comment
Share on other sites

To ok, niech będzie wtorek :D Wiec mamy miejsce i datę. Teraz musimy ustalić mniej więcej godzinę. Tutaj muszą sie wypowiedzieć ludzie, którzy mają dojechać - jak im będzie pasowało. No a póxniej tylko trzeba bedzie dograć szczegóły - np. gdzie się spotkamy, żeby wszyscy trafili.

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

Umawiajcie się, ja będę śledzić temat.

Ja w tygodniu raczej nie będę mogła, a jeśli uda Wam się spotkać w okolicach 15:30 to postaram się wracać z pracy przez park, żeby powiedzieć Wam "dzień dobry" i ewentualnie chwilkę z Wami zostać.

8)

Mutare, pisz czym zamierzasz dojechać, to Cię popilotujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sie zgadzam na poniedziałek po południu lub wtorek. Przyjadę 32, wysiąść mogę obojętnie gdzie.

Autobus? czyli gdybyś wysiadła na belonisa (tam gdzie jest ostatni przystanek i pełnooo autobusu) to mogę Cię odebrac po drodze gdy będę wracać z Kasią z dworca (jeśli będzie odpowiadał jej termin) albo wtedy kiedy będę szła po Kasie :) (bo ja jeśli będę miała autobus to wysiadam właśnie na belce) po mimo tłoku sądzę, że kobiete z dobermanem rozpoznam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mnie wtorek pasuje, tylko niech ktoś przyjdzie po mnie na dworzec lub powiedzcie mi gdzie mam dojść, bo mogę sobie wziąźć plan Zabrza i na pewno się nie zgubię. Tylko ustalcie jakąś godzinę, żebym zobaczyła o której mam pociąg. Myślę, że najlepiej będzie się spotkać po południu, bo rano muszę jechać kota nakarmić.

Link to comment
Share on other sites

ja tesh ja tesh bardzo chetnie sie dołącze do spacerowiczów tylko....hm...niewiem jak sie dostane to tego Waszego Zabrza.... :o

i jesli moge podyskutowac to najlepiej wtorek..... 8)

Asiu dopiero teraz widze Twój post (ślepota wrodzona :lol: ) może pociągiem? tylko nie wiem czy godzina Ci odpowiada bo masz troszke dalej... no ale jeśli będziesz mogła się wyrwać z Rybika to super... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zaba, czyli przyjdziesz po mnie. super. Sprawdzę o której pociąg przyjedzie do Zabrza i ci napiszę. Ja będę bez psa, ale jakoś się poznamy.

No napewno ;-) nie powinno być z tym problemu, dzień wcześniej napisze Ci tylko jak będę ubrana.. na wszelki wypadek :)

Eee... bez Raptusa.. szkoda ;) no ale może zobacze go w Zbrosławicach

(dziś jechałam do cioci na rowerze i widziałam w ogrodzie dwa asty jeju ale słodki widok :lol: jeden lezał a drugi siedział mu tyłkiem na głowie i bawił się trampkiem (chyba po przejściach ten trampek) :lol:

Zmieniłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...