Jump to content
Dogomania

puppy z kurczakiem i jagnięciną?


KaRa_

Recommended Posts

Mam pytanie dawał ktoś z was puppy z kurczakiem i jagnięciną?
Mojemu napoczatku dawałam z kurczakiem i super, na normalnych dawkach tak jak pisze szczeniak miał idealną sylwetkę teraz zmieniłam mu na Hillsa z jagnięciną bo mówie może lepsza będzie no i przy normalnych dawkach pies utył, zmniejszyłam dawki i nadal pies zaokrąglony mimo znacznego ruchu itp.Czy wy też zauważyliście że po jagnięcinie sadełka przybywa? jak skończymy ten worek bo już ze 3kg zostało znów wracamy do kurczaczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Mam pytanie dawał ktoś z was puppy z kurczakiem i jagnięciną?
Mojemu napoczatku dawałam z kurczakiem i super, na normalnych dawkach tak jak pisze szczeniak miał idealną sylwetkę teraz zmieniłam mu na Hillsa z jagnięciną bo mówie może lepsza będzie no i przy normalnych dawkach pies utył, zmniejszyłam dawki i nadal pies zaokrąglony mimo znacznego ruchu itp.Czy wy też zauważyliście że po jagnięcinie sadełka przybywa? jak skończymy ten worek bo już ze 3kg zostało znów wracamy do kurczaczka[/QUOTE]

Tak, L&R jest zdecydowanie bardziej "tuczące" :diabloti: Mój maluch miał bardzo zaokrąglone boczki, a jest właśnie na jagnięcinie. Nie odchowałam żadnego szczeniora na kurczaku z ryzem, ale szczeniak na L&R juz sie wyciągnął, nie jest grubiutki i ma moim zdaniem świetną kość i mocną budowe. Ale tłuściutki był :)

Link to comment
Share on other sites

My raczej wrócimy na kurczaka bo mam psa strasznie łakomego na karmę wiec przy szkoleniu też zjada trochę oddzielone z dziennej dawki, wiec nieraz można przekroczyć jak się dobrze nam współpracuje:evil_lol:. I nie było takiego tycia przy normalnych dawkach:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...