Jump to content
Dogomania

BRZEG - my niechciane szukamy nowych domków


ecci

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pytam dlatego ze mam zaprzyjazniona fundacje collie w Holandii i moge poprosic o szukanie domku:lol: Jednakze musze wiedziec cos wiecej o suni. Fundacja juz nieraz pomogla w adopcji polskich psiakow, wiec moze i ta sunia mialaby jakiekolwiek szanse na adopcje:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pytaj ecci:lol: wazne, czy sunia wysterylizowana? najlepiej zeby tak. Moze wiadomo dlaczego trafila do schronu? ile cm w klebie? czy jej wiek oceniany na 2 lata to ocena amatorska:cool3: czy tez weta? jaka do innych psow i suk i o ile mozliwe do stwierdzenia- to czy nadaje sie do domu z dziecmi. Wszystko jest wazne ,bo im wiecej szczegolow tym lepiej opisany pies i jego szanse na wlasciwy domek. ecci, moze wiecej zdjec Lassie, da sie to zalatwic?:cool3: Nie obiecuje, ze psina znajdzie dom w Holandii ale probowac zawsze mozna. Czy zglosilas ja juz do collie w potrzebie? polecam Ci kontakt z zurdo- dogomaniaczka. Moze jest mozliwosc znalezienia domku w Polsce ale dopoki Lassie ukrywa sie w Brzegu dopoty nie wiedza o niej babeczki z dogo zajmujace sie collie. Jesli mozesz to nawiaz prosze z nimi szybciutko kontakt:lol: Poki co pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]dusje [/B]mogę Ci powiedzieć tyle ile wiem na temat suni, tyle ile udało mi się wyciągnąć od pracowników. Nie mogłam wejsc do boksu , więc nie wiem czy ma jakieś blizny, czy jest chuda- pod grubą sierścią ciężko zauważyć. Wydaje mi się że niesterylizowana, przytulisko nie robi tych zabiegów a nikłe szanse że ktoś to zrobił wcześniej. Była szczepiona-bynajmniej tak mnie zapewniano. Suńka jest strasznie żywa, cieszy się na widok człowieka, uśmiech od ucha do ucha:loveu: skacze na siatke boksu, nastawia się do drapanka przez kraty. Nie wykazywała agresji do innych psów bynajmniej przez kraty, wiek określiłam ja, może być mylny, nie mogłam jej się dobrze przyjzec, a wygląda na młodą i radosną sunię. Niestety nie wiem czy jeszcze ta jest gdyby nie to ze na ten weekend wypadają swięta to bym tam poszła i porobiła nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

dariaa, to moze umowmy sie ze po swietach zbadasz sytuacje:razz: i dasz znac tutaj na watku daj Boze z lepszymi fotami. Juz boje sie zapytac czy mozliwe jest zabranie suni na spacerek bo z tego co piszecie babki - to nie bardzo cokolwiek jest mozliwe, ale swita mi pewna idea w glowce:evil_lol:, o czym ewentualnie na pw:lol: tak na wszelki wypadek

Link to comment
Share on other sites

Postaramy się poszukać jakiegoś sprawdzonego hoteliku, - żeby czekała na dom w nieco lepszych warunkach, żeby można ją było wysterylizować, na spokojnie ogłaszać i sprawdzać domy. To niestety może trochę potrwać, bo coś się ostatnio zakolaczyło w złych schronach :-(

Czy mogłabym prosić na pw o telefon do kogoś, z kim moglibyśmy kontaktować się w sprawie Lassie? Takiego sobie firewalla zainstalowałam, że udaje mi się wejść na dogo raz na 3 dni ;)

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie babeczki:lol:, ten domek dopiero szuka suni, ja jedynie upewnilam sie czy nadal szuka i to zostalo potwierdzone. Stad tez potrzebne fotki do podsuniecia domkowi bo a noz widelec sunia spodoba sie. Przeczytajcie same zreszta watek na ktorym wstawilam fotke suni: post nr 43:lol:

A tak pisze zalozycielka watku Basia1968 -kopiuje:

w kwestii wyjaśnienia - to ma byc typowa colie - najlepiej miodowa (rudziasek). Ja chciałabym wszystkim psiaczkom dac dom - jak każdy z dogomaniaków - ale zamówienie jest konkretne z konkretnym wskazaniem - więc trudno mi dyskutować - ALE DOM CUDOWNY

Stad tez podsunelam Basi sunie a ona prosi o foty do przedstawienia domkowi:lol:

Link to comment
Share on other sites

Coś wam pokażę ;)
Dawno,dawno temu był na dogo watek brzeskich psów ;)
Teraz widzę,że obsada się zmieniła, a ze starej ekipy pozostał tylko Beniu/Misiek ale w życiu nie dałbym mu 15 lat :crazyeye:.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/watek-zbiorczy-psow-przebywajacych-w-brzegu-opolskim-psy-czekaja-59397/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...