Jump to content
Dogomania

Acana Senior


Stefan_Batory

Recommended Posts

Ja własnie zatsanawiam sie nad zakupem Acany senior ....Nie powiem w porównaniu do Orijena cena dużo korzystniejsza. choc w telekarmie Orijen Senior jest za 189 zł.


Ktos podaje moze Acane senior?

Do poniedizałku musze najpóxniej wybrac jakas karme dla mojego 13 letniego wilczura. do tej pory karmiłam go Nutra Nuggets lamb&Rice miesznae zodrobinka Premium . W tej chwili chc e go przestawic na cos co mu poprawi wypróżnianie. No i wspomne jeszcze ze pies cierpi troszke z powodu dyspazji stawowej , a iwec chcialabym karme która pomogłaby na jakosc mazi stawowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stefan_Batory']Ja własnie zatsanawiam sie nad zakupem Acany senior ....Nie powiem w porównaniu do Orijena cena dużo korzystniejsza. choc w telekarmie Orijen Senior jest za 189 zł.


Ktos podaje moze Acane senior?

Do poniedizałku musze najpóxniej wybrac jakas karme dla mojego 13 letniego wilczura. do tej pory karmiłam go Nutra Nuggets lamb&Rice miesznae zodrobinka Premium . W tej chwili chc e go przestawic na cos co mu poprawi wypróżnianie. No i wspomne jeszcze ze pies cierpi troszke z powodu dyspazji stawowej , a iwec chcialabym karme która pomogłaby na jakosc mazi stawowej.[/QUOTE]

Podawałam Acanę Senior przez ok. 3 m-ce. Pies wyglądał o wiele lepiej i załatwiał się mniej po Royal Canin Mature (wersja vet size). Po Eukanubie Mature wyglądał podobnie jak po Acanie, ale kupki po Acanie były niestety większe. Więc Acanę senior jeśli chodzi o moje osobiste obserwacje postawiłabym za tymi karmami.

Lepszą jakościowo opinię ma Acana lamb&rice, jak najbardziej odpowiednia dla starego psa.

Jeśli pies ma problemy ze stawami, to praktycznie żadna karma nie zawiera takiej ilości "wspomagaczy", by miało to jakiś wpływ na zdrowie psa. Lepiej wybrać karmę pod kątem ogólnej jakości, nie zważając na stawowe dodatki, i podawać osobno np. Arthroflex.

Link to comment
Share on other sites

Pies w weekend zaczyna kuracje ( zastrzyki plus Arthofos ). Acana z jagnieciną moze lepsza , ale niestety mój pies z wileką pasją nie lubi jagnieciny i karm na niej własnie bazujacych. Specific jadł bardzo chetnie , no ale cena 50 zł za 2,5 kg przy psie o masie 40 kg z kawałeczkiem ...to troche drogo :).

Na razie zamówiłąm worek Acany Senior :)


Dla drugiego pieska -suni malutkiej zastanawiam sie natomiast nad Acaną Small Breed ...Wypowiedzi na jej temat sa dosci dobre :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...